LUHAČOVICE 2013 VÍKEND 20.9. - 22.9.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Ahoj všem,
Blíží se čas tradičního podzimního setkání v Luhačovicích,a díky tomu že skvěle komunikujeme všeci,navíc myslíme na stejné věci a jsme na jedné vlně,máme už jasno co kdy kde a jak...A tak,už v léťe jsme s Keithem ,Konvajsrem,Bruty ,Tirákem,Bocem,Wextnem, Luhamotem a dalšími a dalšími klubáky řešili , že tradici je potřeba dodžovat a rozvíjet a výsledek je že se nádherné Luhačky opět stanou na jeden víkend hlavním městem Evropy...Luhamoto je časově vytížen má nádherné otcovské povinnosti a tak si dovolíme s Keithem to zorganizovat sami i když v podstatě toho k řešení není mnoho ,všichni se určitě vejdeme do jednoho ze dvou námi prověřených kempů,upřesníme co nejdříve který to bude,a co se týče programu vymyslíme nějakou fajn kochačku jak říká bejby Malp po okolí,jinak klasika večerní posezení pokec,a možná pokud bude Luhamoto mít pár hodin čas i tradiční motoškola....jo a to nejdůležitější termín 20.9.-22.9. 2013
26. srp 2013 21:17 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Jak už jsem Hodysovi sdělil po telefonu, je to na pikaču, páč v tomhle termínu máme jinou akci s rodinkou. Tudíž, pokud si to náhodou nerozmyslíte a neposunete, budete muset mou přítomnost oželet.

Sere mě to, protože je to jenom den po návratu z Alp a už mám zase chuť s váma pobejt, ale přes tohle u mě vlak nejede :(
26. srp 2013 21:25 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Toto si uz nechcem nechat ujst...idem aj keby som mal byt o chlebe a vode..

G.
26. srp 2013 21:52 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Mrzí mě že se to nehodí doktoroj, ale je pravda všem se asi zavděčit nejde... já zatím nevím je to daleko ale do kalendáře to píšu červeným písmem... Budeme se snažit s Klárou dorazit.
Mějte se. Pokud by se mělo něco rezervovat pošlete mi odkaz.
Honda CBF 1000 RS:)
26. srp 2013 21:57 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Mé dvě nejdražší ženy (ta, co mě porodila, a ta, co se mnou žije) mají sice v neděli narozeniny, takže budu ráno prchat, ale jinak se zúčastním! B)
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 26. srp 2013 22:25 uživatelem Eddie75.
26. srp 2013 22:11 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja zatiaľ ešte neviem či dostanem priepustku, ale ak áno tak veľmi rad prídem!
26. srp 2013 22:49 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Pokud jsem to pochopil správně, tak v minulých letech byl k dispozici nějaký prostor, kde byl slalom či trénink. Bude tomu tak i letos? Že bych se pokusil sehnat kužely a dal dohromady nějakou trasu, abychom si mohli zablbnout / zasoutěžit... ;)
Praha 4 - CBF 600S 2004
27. srp 2013 08:53 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
no uvidíme jak na tom budu s dovolenou/teda ani ne tak já jako firma/ snad to půjde ty dva dny se tam beze mne obejdou ;)
27. srp 2013 15:12 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Snad letos se vratime opet do kempu v Pozlovicich kde
se to konalo poprve.Zavolam Keitovi a primluvim se,
samozrejme,ze rozhodnuti zalezi-jakoz to na rediteli
zajezdu na nem.Tak zdar jak svina v Luhackach.Vsechny
opet rad uvidim-i Malpa,byly doby kdy jsem mu nemohl
prijit na jmeno,ale dnes bych mu na jeho jmeno chtel
prijit docela rad....ehm.
27. srp 2013 16:03 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1
Zdar všeci, kdyby vás mátl ten profil tak, je to jen nouzovka, protože se mi tak nějak nepodařilo přihlásit.A musel jsem se znovu zaregistrovat.

Co se týká Luhačovic, tak se rád zúčastním i když letos to bude pro mě tak trochu jiné.

Časově nevím na jak dlouho budu moct, protože mám už 5-ti týdenní povinnosti veliké už 58 cm s váhou asi 4,6 kg vyžadující neustálou pozornost a veškerý volný čas.

Ale věřím, že se to nějak pořeší.
27. srp 2013 16:27 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.990 sekund