LUHAČOVICE 2013 VÍKEND 20.9. - 22.9.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
s termínom nemám problém :) a na všetkých sa veľmi teším :laugh:
Luhamoto gratulujem k bábike... a je to kluk, alebo holka? A vlastne je to jedno, už teraz je to motorkárča a najmladší člen nášho klubu... hehe
27. srp 2013 19:14 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
konvajsr napsal:

S.....................................Vsechny
opet rad uvidim-i Malpa,byly doby kdy jsem mu nemohl
prijit na jmeno,ale dnes bych mu na jeho jmeno chtel
prijit docela rad....ehm.



ALE JDI TY BREPTO :woohoo: ,jenže asi bohužel se nedostavím-opět na mě vychází pracovní týdenní nonstop pohotovost.No a jelikož jsem ji teď už jednou vyčenžoval,tak v tomto termínu to asi neklapne.
27. srp 2013 19:55 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Luhamoto2 napsal:

Zdar všeci, kdyby vás mátl ten profil tak, je to jen nouzovka, protože se mi tak nějak nepodařilo přihlásit.A musel jsem se znovu zaregistrovat.

Co se týká Luhačovic, tak se rád zúčastním i když letos to bude pro mě tak trochu jiné.

Časově nevím na jak dlouho budu moct, protože mám už 5-ti týdenní povinnosti veliké už 58 cm s váhou asi 4,6 kg vyžadující neustálou pozornost a veškerý volný čas.

Ale věřím, že se to nějak pořeší.

Opožděná gratulace ! Ať roste jako z vody... seženu ti mimibyke. :)
Honda CBF 1000 2010
27. srp 2013 21:33 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Malpe to ma mrzí ak neprídeš :( Skús to s kolegama ešte raz, však v zime im to vrátiš... či? Si super a aj Konvajsr si ťa obľúbi to mi ver :) A mne by si určite chýbal medzi obľúbenými CBF-kármi... :)
27. srp 2013 23:33 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Malp napsal:

konvajsr napsal:

S.....................................Vsechny
opet rad uvidim-i Malpa,byly doby kdy jsem mu nemohl
prijit na jmeno,ale dnes bych mu na jeho jmeno chtel
prijit docela rad....ehm.



ALE JDI TY BREPTO :woohoo: ,jenže asi bohužel se nedostavím-opět na mě vychází pracovní týdenní nonstop pohotovost.No a jelikož jsem ji teď už jednou vyčenžoval,tak v tomto termínu to asi neklapne.


poznam vas oboch a mozem povedat za vas oboch mam velmi rad. Neviem ci sa zucastnim, ale ak ste sa este nestretli, tak je najvyssi cas! :)
Poslední změna: 28. srp 2013 00:39 uživatelem boco818.
28. srp 2013 00:26 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1
Díky všem za gratulace. Prozradím, že je to malý motorkář. (PS: Omluvte mě, že nepodám více informací, ale zastávám názor, že osobní a rodinné záležitosti na net napatří. Osobně vám pak povím klidně víc.)

A co do začátku pro kluka, už jsem mu slíbil tříkolku a tempem jakým roste to zas tak dlouho trvat nebude, až se na ní sveze. :laugh: Pak kolo, aby měl i svaly a pak možná elektrickou trialku, na začátek ideál.

Pokud bude potřeba ohledně organizace něco pomoct nebo poradit tak dejte vědět. Rád pomůžu.

Jak psal Eddie, tak motoslalom jsme tu ještě nezkoušeli. Zatím to byla jen taková motoškola - chvíli pokec, chvíli praktický trénink. (Kužely, tenisáky atd. mám není třeba vozit).
28. srp 2013 07:03 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Ubytování se bude zajišťovat hromadně nebo každý na sebe? Už se ví kde? Jen prosím o jednu věc - ať je jiná alternativa, než stany, tam se nevyspíme...
Jinak se v rámci vyjížďky přimlouvám za výjezd na Slovensko, ještě jsem tam s motorkou nebyl a chci si nalepit další nálepku na kufr :laugh:
Pokud jde o slalom, pokud jste pro, můžeme něco vyzkoušet, pokud bude kdy a kde. Je to rozhodně dobrá jezdecká škola, Luhamoto může zajisté potvrdit B) O trasu se nějak postaráme podle dispozic na místě.
Praha 4 - CBF 600S 2004
02. zář 2013 13:41 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Eddie75 napsal:

Ubytování se bude zajišťovat hromadně nebo každý na sebe? Už se ví kde? Jen prosím o jednu věc - ať je jiná alternativa, než stany, tam se nevyspíme...
Jinak se v rámci vyjížďky přimlouvám za výjezd na Slovensko, ještě jsem tam s motorkou nebyl a chci si nalepit další nálepku na kufr :laugh:
Pokud jde o slalom, pokud jste pro, můžeme něco vyzkoušet, pokud bude kdy a kde. Je to rozhodně dobrá jezdecká škola, Luhamoto může zajisté potvrdit B) O trasu se nějak postaráme podle dispozic na místě.



určitě budou chatky ,máme na výběr ze dvou kempů ,ale v jednom konkrétně v Pozlovicích probíhá rekonstrukce,jak mi právě volal Konvajsr takže to vypadá na ten co jsme byli loni dám odkaz :http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=autokempy%20zl%C3%ADnsk%C3%BD%20kraj%20luha%C4%8Dovice%20bojkovice&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.dokempu.cz%2Fkempy%2Fcr%2Fzlinsky-kraj%2Fbojkovice%2F&ei=s30lUqbqMKfX7AaB8oGYAg&usg=AFQjCNGmYfvKXljqwbAP4HQRFH33ezADkw
Poslední změna: 03. zář 2013 08:16 uživatelem Hodys.
03. zář 2013 08:08 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
jinak vyjížďka směr Slovensko sa elmi páči aj mňa :) posledně jsme se stavovali tuším na Kohůtce což je na hranicích těsně a bylo to fajn
03. zář 2013 08:19 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Hodysi,nebudu se chlubit cizim perim-ze tam bude
probihat rekonstrukce,to mi rikal Keith.Nenechava nic
nahode a uz vse odvolava a zajistuje.Skoda,ten kemp
v Pozlovicich byl DALEKO lepsi.Jak mysli-delat rekonstrukci v zari,kdyz maji otevreno do konce rijna.
03. zář 2013 18:37 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.617 sekund