LUHAČOVICE 2013 VÍKEND 20.9. - 22.9.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Všichni už se vlákno natahuje a já stále nevím kde si mám zamluvit ubytování:)) napište sem někdo rozhodné slovo a už to rozsekněte kam se jede jaký kemp bude mít tu čest hostit CBF sraz:))).
Pokud bych se delší dobu nehlásil tak mi prosím pošlete zprávu díky nevím jak často se sem ještě dostanu. Dík a zdar všem
Honda CBF 1000 RS:)
04. zář 2013 21:35 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
JinT napsal:

Ahoj
Všichni už se vlákno natahuje a já stále nevím kde si mám zamluvit ubytování:)) napište sem někdo rozhodné slovo a už to rozsekněte kam se jede jaký kemp bude mít tu čest hostit CBF sraz:))).
Pokud bych se delší dobu nehlásil tak mi prosím pošlete zprávu díky nevím jak často se sem ještě dostanu. Dík a zdar všem



9.9. se vrátí z dovolené majitel kempu v Pozlovicích. Ještě jednou se ujistíme, že ubytování u něj není dobrý nápad. Tedy v úterý by mělo být jasno
chro chro
05. zář 2013 05:44 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Zdarec,tak nastal den D a zítra odjíždím na x ? dnů někam přes A/SLO/Hr na jih,když se zadaří tak postupně i směrem k Albánské hranici.Tudíž moje účast na srazu je ve hvězdách,jedině,že bych se někudy tudy vracel-kto vie?
Mějte se Ok, M
05. zář 2013 20:39 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Fúúúha, Malpe ty si aký turista... :) no mohol by si to do Luhačiek stihnúť a presunúť sa... By som sa potešila :) :) :)
To ubytko by bodlo, tak dajte vedieť čo a ako. Ja si rezervujem jedno isté (možno 2 ) miesta v chatke, ale ak bude najsamhoršie, tak idem do stanu ;)
05. zář 2013 22:34 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Keith s tim ma dost starosti,tak ho nebudeme honit.
Ma pravdu ten kemp kde jsme byly loni oproti tem
Pozlovicim je jak v te pohadce Tri veterani.Za 800,-
pokoj se stenicema za 1000,- pokoj bez stenic.Chatky
v Pozlovicich jsou nove i se socialnim zarizenim a za
600-750,- na noc a v tech Bojkovicich jak jsme byly
loni za 1000,- na noc.Nejsem narocny,ale nabizet chatku
s prochcanyma a flekatyma matracema a o povleceni to
tez-ja spal radeji ve svem spacaku,no,nic moc.Nehlede
na to,ze majitel kempu ma vse od zari o 200,- penez
levnejsi nez v sezone a domluva take tak loni znela,
tak po dojeti tam nam rekl-bud bez slevy NEBO NIC.
Vychytal to akorat Hodys s Katkou,ti mely novou chatku
a vse ciste.Druhou stejnou chatku nam nechtel dat.No a
v Pozlovicich kde je to super zas delaji rekonstrukci
WC a sprch,ale to je pouze pro stanare a obytne auta.
Dnes mi volal Keith,ma z toho hlavu v pejru.Proto se
jeste nevi ktery kemp to bude.
06. zář 2013 10:17 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
konvajsr napsal:

Keith s tim ma dost starosti,tak ho nebudeme honit.
Ma pravdu ten kemp kde jsme byly loni oproti tem
Pozlovicim je jak v te pohadce Tri veterani.Za 800,-
pokoj se stenicema za 1000,- pokoj bez stenic.Chatky
v Pozlovicich jsou nove i se socialnim zarizenim a za
600-750,- na noc a v tech Bojkovicich jak jsme byly
loni za 1000,- na noc.Nejsem narocny,ale nabizet chatku
s prochcanyma a flekatyma matracema a o povleceni to
tez-ja spal radeji ve svem spacaku,no,nic moc.Nehlede
na to,ze majitel kempu ma vse od zari o 200,- penez
levnejsi nez v sezone a domluva take tak loni znela,
tak po dojeti tam nam rekl-bud bez slevy NEBO NIC.
Vychytal to akorat Hodys s Katkou,ti mely novou chatku
a vse ciste.Druhou stejnou chatku nam nechtel dat.No a
v Pozlovicich kde je to super zas delaji rekonstrukci
WC a sprch,ale to je pouze pro stanare a obytne auta.
Dnes mi volal Keith,ma z toho hlavu v pejru.Proto se
jeste nevi ktery kemp to bude.


hej Konva a Ty jedeš jak si slíbil? Se pro mě stavíš, ne?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
08. zář 2013 16:44 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Ak sa nestavi konva tak sa stavim ja ...
A pojedeme cez roznov a bystricku ..
08. zář 2013 20:09 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
AHOJKY POSÍLÁM TISÍCE POZDRAVŮ OD KEITHA , dnes mi volal , a páč nemá zrovna přístup k PC , požádal mě ať to sem hodím...tak ohledně ubytování se to má takto: Naším cílem bude camp v Pozlovicích , což je jen kousíček od Luhačovic asi 2km , a možnosti jsou následující : chatky pro 5 lidí bez rozdílu počtu osob na noc , za 1250,- kč , a wc + sprcha včetně lůžkovin tam jsou přímo v chatce ,tyto chatky máme prověřené z prvního srazu v Luhačkách , a při obsazení 5 osobami to vychází na 250,- kč za osobu na noc, a před dvěma lety vypadaly chatky zcela nově , takže myslím že budou i teď OK a zánovní pořád ,dále pak je alternativní zatím nevyzkoušenná možnost chatka pro 4 lidi , bez wc pouze s umyvadlem za 650,- kč , také to je bez rozdílu počtu ubytovaných osob , a také včetně lůžkovin ,jen wc jsou veřejné někde v areálu kempu , včetně možnosti použití nouzové sprchy rozdělené na dámy a pány mimo chatku , také v areálu kempu... jinak se k tomu ještě počítá místní poplatek jako všude 15 kč na den + motorka což platí u obou chatek i v případě stanu...napište závazně kolik vás pojede , a o jaký typ chatky by byl zájem, osobně volím pohodlí se sprchou v chatce :) , a moc moc prosím kdo to umí o vytvoření tabulky třeba v Doodle jako vždy pro hlasování a zapisování účastníků akce :) ....nutná je uzávěrka do čtvrtka do půlnoci , ať to můžeme závazně objednat , a hlavně sečíst počet lidí , a pak to zařídit , což Keith v pátek sám obvolá a zajistí , hned jak bude vědět konečný počet ,je to kluk šikovná :) ...jinak hospoda v kempu je v pátek a v sobotu zavřená , takže použijeme jinou hned poblíž , což si myslím že nebude žádný problém ,probíhá totiž v kempu nějaká uzavřená společnost ,takže se přizpůsobíme stejně jako to bylo poprvé :) ...ještě je možnost nakombinovat to tak ,jako před dvěma lety ,když vycházel počet například 6 lidí na chatku s tím ,že je potřeba se připravit na to , že bychom se solidárně třeba podělili o chatky , co se týče sprch nebo ubytování 6 nebo 7 člena v 5 místné chatce , s tím že by přespal ve spacáku aby pak neplatil někdo zbytečně sám velkou chatku menší totiž nejsou k mání ...atd ,nebo pokud někdo pojede pod stan ,že se mu umožní použít sprchu v chatce atd ..., což myslím by nebyl problém , mám to osobně vyzkoušené , bo jsem byl na prvních Luhačkách pod stanem , a sprcha v chatce se nám hodila , ale to vše záleží na počtu a rozpisu do chatek třeba to vyjde po 5 lidech a bude to v pohodě :) tož pište , a kdo umí tabulky prosím vyřeště tu jednu tabulku s dvěma variantami chatek a kolonkou počet osob a kolonkou počet nocí ,kdo přijede už v pátek a kdo v sobotu ráno ,díky moc všem zůčastněným , pokusím se obvolat Ty na které mám číslo a urychlit trošku hlasování ať to do čtvrtka dáme...ahoj v Luhačkách a těšíme se i na nové tváře snad dorazí někdo nový zase,tak se snažte co v největším počtu :)
Poslední změna: 10. zář 2013 01:27 uživatelem Hodys.
09. zář 2013 23:27 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0
Caago chtel jsem se zeptat jestli je stanoven nejakej program .Nevim jesli me to vyjde na cely vikend tak bych dorazil asi v sobotu nebo v nedeli rano pozdravil se s vami a vecer bych prchnul (pokud teda nedojedu na cely vikend).
10. zář 2013 18:04 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Ja si prosím dve miesta v chatke na dve noci so sprchou a WC (môže byť aj tá z pred dvoch rokov :) ) V tej bolo výborne... :laugh:
OK, takže strava asi zase párky, ale to nevadí, na to sa strašne dlho spomína :laugh: ak si dobre pamätám, tak tam vonku bol aj nejaký gril, šporák... tak môžeme niečo upiecť :evil:
Juj teším sa :) Dúfam, že počasie je vybavené :)
Poslední změna: 10. zář 2013 20:00 uživatelem Bruty.
10. zář 2013 19:56 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.561 sekund