prezentačka cbf 600 S

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: prezentačka cbf 600 S

Snad mas pravdu-patku.S VFR 800 to vyslo,ale napr.
celosvetove ocekavany (vcetne me)novy Pan European
neni-misto nej je opravdu paskvil se stejnym motorem
tusim-CTX 1300?asi.Ale take muzeme dopadnout jak
priznivci dlouho ocekavane XRV Africa Twin-marne,tusim
od roku 2003 kdy ji naposled nabizely.Varadero jsem
nepovazoval za nastupce ani Crosstourer.Ale to je vec
nazoru.Uvidzime.
03. úno 2014 17:31 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: prezentačka cbf 600 S

No mne najviac chyba to, ze sa nepredava motorka, ale pocitac na kolesach ..
Ved kazda recenzia motorky zacina o tom ake to ma elektronicke ficury.. ako to rata zmenarenske kurzy.. a cestou po dialnici hrame solitaire ..(zdrawim Wextna)...
Ale o tom ako to jazdi ani slovo .....
Strpim ABS na masine, ale do ostatneho mi kecat nebude ..

Nazdar...

A ked to bude znamenat ze si nekupim novu motorku.. tak maju predajcovia po prdeli .. lebo teraz som pri prachoch ..
03. úno 2014 20:27 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: prezentačka cbf 600 S

Alexi-trosku si rypnu-holt Prudic.Jeste porad touzis
po tom BMW R 1200 R?Tam je sama elektonika-i u brzd
musis mit zaply klicek bo jinak moc nefunguji.
04. úno 2014 12:19 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Luhamoto2 pro téma Re: prezentačka cbf 600 S

Jsem štastný majitel CBF a jsem rád, že před pár lety, když jsem se rozhodoval jakou motorku si koupím, byla na trhu jako novinka CBF 600 S model 2008, protože přesně splňovala mé požadavky. A nad konkurencí u mě každopádně vyhrála. (Na 2. místě byla Suzuki DL 650 V-strom).
Dnes mít stejné rozhodování jako tenkrát, nejspíš by vyhrála Kawasaki ER 6f. Protože skutečně na trhu jsem nenašel adekvátní náhradu za CBF. (V přibližné cenové relaci).

V současné době CBFku vytlačila velká nabídka nových motorek značky Honda a neočekávám, že dřív než cca za min. 5 let příjde na trh nová CBF.
Současná generace bohužel vyžaduje elektroniké pomocníky! Pro mě je slovo ,, Aplikace " stále něco. vulgárního, asi už jsem jak ,,fosil" :laugh:
Dnes, když si jdeš koupit nové auto nikoho nezajímá jaký to má motor, ale hlavně jestli to má USB.

Před vánoci jsem byl na prodejně Toyota a tak jsem mrknul i na nové auta a dal se do řeči s prodávající slečnou. Bohužel jsem byl velice zklamaný. Slečna měla povídání naučené jako básničku a cokoliv o podvozku nebo motoru ticho... Naopak rozplívala se nad bílími led světly, optipaketem (mimochodem hnusné černé pruhy na laku na sloupcích). Hnusné barvy (ta bez příplatku byla ta nejpěknější) a tři prdele pomocníků. Při sednutí do auta jsem byl vyléčen, zlatý můj Civic. :laugh:
04. úno 2014 16:08 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re: prezentačka cbf 600 S

Svatá pravda .... Naštěstí je plno možností jak pořídit CBF, ikdyž zánovní ;) přeci jen to není rohlík, co za dva dny můžu použít na strouhanku. Když tak na to myslím, v květnu to už bude dva roky, co jí mám :unsure:
CBF 600 S 2008
07. úno 2014 20:49 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: prezentačka cbf 600 S

hezky jsi to napsal :laugh: denně mi projdou v práci rukama dvoletá až čtyřletá auta a těch elektronických hraček je tam čímdál víc :) :) :) najíždíš autem na rampu a otevřeš si dveře abys viděl zda jedeš přesně v kolejích a systém tě zastaví protože máš otevřené dveře a to je nebezpečné takže koukneš zavřeš popojedeš koukneš :laugh: :) pak zas při vystupování pípá pozor máš klíčky v autě no klíčky kartu :) zmáčkni brzdu a spojku a tlačítko a čekej probíhá mód studený start :) přidáš plyn a elektronická brzda která je pořád v provozu i v mrazu tě odbrzdí škub a jedeš :) motor tříválec s dvěma turbama obsah litr :) spotřeba 3,8 litru ale to možná tak v labolatoři :laugh: protože odlepit se z křižovatky znamená plný plyn...zlatý starší auta to máš pravdu :) :) :) je to zábava beru to z nadhledem jsem zvědav co kdo z nás bude mít za 20 let za stroj :) těším se na rubriku technické problémy a poruchy :laugh:
Poslední změna: 13. úno 2014 08:50 uživatelem Hodys.
13. úno 2014 08:43 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Luhamoto2 pro téma Re: prezentačka cbf 600 S

Hodys napsal:

hezky jsi to napsal :laugh: denně mi projdou v práci rukama dvoletá až čtyřletá auta a těch elektronických hraček je tam čímdál víc :) :) :) najíždíš autem na rampu a otevřeš si dveře abys viděl zda jedeš přesně v kolejích a systém tě zastaví protože máš otevřené dveře a to je nebezpečné takže koukneš zavřeš popojedeš koukneš :laugh: :) pak zas při vystupování pípá pozor máš klíčky v autě no klíčky kartu :) zmáčkni brzdu a spojku a tlačítko a čekej probíhá mód studený start :) přidáš plyn a elektronická brzda která je pořád v provozu i v mrazu tě odbrzdí škub a jedeš :) motor tříválec s dvěma turbama obsah litr :) spotřeba 3,8 litru ale to možná tak v labolatoři :laugh: protože odlepit se z křižovatky znamená plný plyn...zlatý starší auta to máš pravdu :) :) :) je to zábava beru to z nadhledem jsem zvědav co kdo z nás bude mít za 20 let za stroj :) těším se na rubriku technické problémy a poruchy :laugh:


Tak to by mě taky zajímalo co budeme mít za 20 let.
No já už mám Civika pěkných 11 let a měnil jsem zatím levou přední brzdovou hadičku (protože se guma zcvrkla a měl jsem rozdíl v účinku na předku).
Jinak jsem někdy před 5 lety řešil, zaoxidované relé startéru. Spravil to jemný smirk a pár kapek oleje na kontakty.
Letos co postavím u baráku montážní jámu, mám v plánu dát nové manžety na poloosy a silenbloky na zadní nápravu. A těším se na další roky spokojeného užívání. :cheer:
Já předpokládám, že u mě to bude zase Honda.
13. úno 2014 20:53 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.463 sekund