Ukončení sezony

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Ukončení sezony

Idem aj ja po dlhsej dobe zvysit pocet prispevkov :)

Minuly tyzden v stredu som aj ja uzavrel definitivne sezonu superkratkou jazdou na pumpu dotankovat nadrz do plna a naspat (5km). Ked som vyrazal uz bola tma, teplota 2 stupne ale chcel som si to este trocha uzit - hned na prvom kruhaci som ale dostal v naklone smyk ktory som nastastie bez problemov ustal.Tak som sa hned ukludnil a pochopil som ze je naozaj koniec sezony... :(

Potom som si este doma pozrel par fotiek z tohtorocnych vyletov (GG'13 a podobne) a zacal sa tesit na novu sezonu. :)
Sakra, uz aby tu bola jar a prvy vylet!

PS: s vysokou pravdepodobnostou pridem na Vysocinu na akciu "Otevirani soupatek" (neviem este kde to bude ani kedy - mozno Hodys vie?), nakolko tak ci tak musim ist na jar na STK do Ciech a pojdem aj navstivit brachu (Dacice). Tak ak bude zaujem mozeme dat nejake mini stretko ;)
04. pro 2013 13:15 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Ukončení sezony

boco818 napsal:

Idem aj ja po dlhsej dobe zvysit pocet prispevkov :)

Minuly tyzden v stredu som aj ja uzavrel definitivne sezonu superkratkou jazdou na pumpu dotankovat nadrz do plna a naspat (5km). Ked som vyrazal uz bola tma, teplota 2 stupne ale chcel som si to este trocha uzit - hned na prvom kruhaci som ale dostal v naklone smyk ktory som nastastie bez problemov ustal.Tak som sa hned ukludnil a pochopil som ze je naozaj koniec sezony... :(

Potom som si este doma pozrel par fotiek z tohtorocnych vyletov (GG'13 a podobne) a zacal sa tesit na novu sezonu. :)
Sakra, uz aby tu bola jar a prvy vylet!

PS: s vysokou pravdepodobnostou pridem na Vysocinu na akciu "Otevirani soupatek" (neviem este kde to bude ani kedy - mozno Hodys vie?), nakolko tak ci tak musim ist na jar na STK do Ciech a pojdem aj navstivit brachu (Dacice). Tak ak bude zaujem mozeme dat nejake mini stretko ;)



určitě se na jaře uvidíme a na tu akci vyrazím s Tebou :)
04. pro 2013 22:19 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Ukončení sezony

Jelikož jsem dneska přesouval motorku (měním garáž), nedalo mi to a dal jsem si posledních 10km společně s vyzkoušením nových kalhot. Všechno bylo fajn, ale musím se zeptat těch z vás (je-li tu někdo takový), kdo jezdíte v kůži: taky vám to tak klouže? V jedné zatáčce jsem z toho skoro spadnul, je to jak kdybych měl něčím nalubrikovaný sedlo...
Praha 4 - CBF 600S 2004
05. pro 2013 15:31 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Ukončení sezony

eddie to je divny, mam jedny kalhoty textilni a druhe kuzi a prijde mi ze kuze naopak drzi o 100% na sedadle lepsi. Samozrejme teda zelezi cim je jeste potazeno sedlo, ja ho nemam z vyroby, ale myslim ze by se mito chovalo stejne i na originalu.
05. pro 2013 15:40 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Ukončení sezony

Eddie75 napsal:

Jelikož jsem dneska přesouval motorku (měním garáž), nedalo mi to a dal jsem si posledních 10km společně s vyzkoušením nových kalhot. Všechno bylo fajn, ale musím se zeptat těch z vás (je-li tu někdo takový), kdo jezdíte v kůži: taky vám to tak klouže? V jedné zatáčce jsem z toho skoro spadnul, je to jak kdybych měl něčím nalubrikovaný sedlo...


nebyla na sedle námraza ? :)
05. pro 2013 23:59 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Ukončení sezony

Hodys napsal:

nebyla na sedle námraza ? :)

:laugh: To naštěstí ne :laugh:
Našel jsem několik variant:
a) nějakej balzám na kůži, namazat tím sedlo i kalhoty
b) zkusit sedlo odmastit benzínem (je možný, že při mytí se tam dostalo něco navíc)
c) posypat práškovou kalafunou a rozetřít suchým hadrem (nějak mi uniká smysl, ale prý to funguje)
Má někdo nějakou zkušenost?
Praha 4 - CBF 600S 2004
06. pro 2013 21:52 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Ukončení sezony

Jazdil som roky v koži ale to boli iné stroje,tam nebolo treba vysadať v náklonoch,teraz hlavne textil na zadku sú našité protisklzové pásky ale strelci klzanie zbožnujú,tak neviem vždy je to na okolnostiach,ale je dostať taký protisklzový poťah mám ho doma kúpil som ho myslím v Louis na zadné sedlo aby sa ladvinka na mňa nelepila.
07. pro 2013 16:55 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Ukončení sezony

Letošní sezónu prohlašuji za zahájenou! :laugh: Ááááj lááájk bááájk... :laugh: B)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Praha 4 - CBF 600S 2004
12. led 2014 18:15 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.584 sekund