Slovinsko 2014

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Slovinsko 2014

JinT napsal: Přesně jak píšeš postavíš se s transparentem v rušné zatáčce a fotíš pěkná auta motorky a cyklisty...
Pak to hodíš na net v náhledu a rozesíláš za euráče....


Hoď sem link, ať se mrknu.
05. zář 2014 13:30 #201

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Slovinsko 2014

Dr.Pilulkin napsal:

Hodys napsal: ...dobré je že Dr.pilulkin psal že to lešení na své mašině vyladil tak snad to půjde i na tvé ,


Hodýsku, úplně bych to asi nenazval "vyladil". Nejdřív jsem s pomocí svěráku a sikovek (nebo to byl francouzák?) srovnal takové ty plíšky, co jsou v nich díry pro uchycení masky (nebo plexi?). Naštěstí na jedné straně zůstaly v původní podobě, takže jsem podle toho srovnal tu druhou. No a pak jsem to hodil na moto, určil pár bodů, podle kterých jsem měřil, jestli je to symetricky vůči rámu a začal do toho bušit gumovou palicí. Blbý bylo, že když jsem to srovnal na jedné straně, tak se to pohnulo na druhé. Tak jsem do toho mlátil jak idiot asi hodinu, a když se mi zdálo, že to je OK, nastrojil jsem ji, abych zjistil, že to moc nesedí. Tak jsem ji zase očesal a jak jsem byl nedočkavej, nechal jsem tam už viset přístroje, že to jako budou držet pohromadě a nebude se to tak kroutit.

Tohle NIKDY NEDĚLEJTE!!!

Protože jak jsem do lešení zuřivě mlátil palicí, tak mi praskla zadní stěna přístrojovky (no jo, je to holt jenom plast). Takže jsem pak ještě nasranej lepil přístrojovku (naštěstí to spravil sekunďák). No, nevím, jak dlouho mi to zabralo, ale nakonec jsem to jakž takž srovnal, takže zkušené oko by to poznalo, já to poznal, jelikož jsem o tom věděl, ale na první pohled to bylo docela OK. Ale byl to tedy bastl jak má být :D


návod slušnej :) prostě jsi potřeboval mít rychle opraveno tak si to zmákl takhle :) ale dals to :)
Poslední změna: 05. zář 2014 22:38 uživatelem Hodys.
05. zář 2014 22:32 #202

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Slovinsko 2014

Eddie, díky Žilovi jsem shlédl detail praskliny tvé milenky. :pinch: :S :side: :blink: :unsure: :( :sick:
Poslední změna: 08. zář 2014 11:22 uživatelem Ondrej.
08. zář 2014 11:19 #203

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Slovinsko 2014

konvajsr napsal: To jsi jezdil po promoceni v mokrych botach?A nic te nenapadlo?Ja jsem to resil
tak,ze po promoceni (mel jsem boty Uvex se SympaTexem co pry nepromoknou-kulovy!
po hodine jizdy byly durch a vyschly az po 3 dnech!!!to byla vyhoda/nevyhoda toho
jejich echt Sympatexu ne moc levnych Uvexek)jsem si dal suche ponozky,na ne dal
igelitove sacky a sup do mokrych bot.V Alpach pred 7.mi lety se mi vsichni smaly,
ze jsem pako,ale pak me obraly o vsechny moje sacky (i ze svaciny) a chrochtaly.


Kurňa Konvičko - "voni jsou hlava pane vachmajstr " - tak jednoduchý a přitom účelný řešení mě ještě nenapadlo !Myslím to vážně .
13. zář 2014 18:59 #204

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Slovinsko 2014

HELE,HELEEEEEE pan Malp ZIJE!Mirku,ty jsi tady tak dlouho nebyl,ze jsem si zacinal myslet,ze jsi prodal CBFo a sel ke konkurenci.
14. zář 2014 02:23 #205

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Slovinsko 2014

Sáčky do bot použity několikrát velmi úspěšně (mimo jiné první den v Neratově při orienťáku), nicméně je důležité pečlivě vybírat igelitky. Při dlouhé jízdě stačí malinká dírka a jste v prdeli. Loni cestou z GG jsem si chrochtal až na hranice ČR, ale pak už jsem měl v obou botách rybník. Nevýhodou bot s GTX je podle mě zase paření se v teplých dnech, takže každý řešení má plusy a mínusy.
14. zář 2014 10:08 #206

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Slovinsko 2014

Mám taky boty s goretexem a na "několikahodinovou přeháňku " to jde,ale jak je to vytrvalý déšť,tak stejně mě vanilky poněkud zvlhnou . Takže -pytlík to jistí :)
17. zář 2014 19:22 #207

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

No jo malpe ale já jsem to tady psal po pár letech se prostě membrána opotřebuje je to jako s lidma nemůžeš čekat že po dvaceti letech ti budou boty stále držet :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
18. zář 2014 21:17 #208

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Slovinsko 2014

To teda nevim Jindro,jak jsi to myslel-ja napr. jsem v prudeni poraaaad stejne
dobryyyyy i po 20.ti letech-moznaaa i lepsiii....
19. zář 2014 00:02 #209

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Slovinsko 2014

Kurna-ted po 5.ti letech prudeni na vebu CBF koukam,ze je pod nasim jmemem
nejaka KARMA-ci kamna?!Kurna-co to je?Za prvne nevim co to je a za druhe me to
uraziii cheche.Jakto,ze ja mam jen 1-Malp uz 3 a ten Neraaaaad Hodys- 6!!!!
TO BYCH SE NA TO,KURNA TEDA PODIIIIVAL!!!!!!!
19. zář 2014 00:09 #210

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.642 sekund