Funguju vam soukrome zpravy?

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Neviem ci je to problem iba u mna, ale nefuguju mi vobec soukrome zpravy, neviem si nic precitat ani nic poslat.
vam to ide?

Chcel som napisat Pacousovi o divnom spravani fora pri priadavani obrazkov ale nemam ho ako kontaktovat... Ak mate na neho niekto na neho kontakt - mozete mu dat vediet nech sa na to pozrie?
23. říj 2013 16:50 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Už jsem něco v tom smyslu dával sem: hondacbf.cz/forum/8-pokec/222-novinky-na...mit=10&start=80#9132
Bohužel na něj nemám žádný jiný kontakt mimo fórum.
Praha 4 - CBF 600S 2004
23. říj 2013 18:15 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Re: Funguju vam soukrome zpravy?

Teď jsem o tom napsal sms Pacousouvi.
Kawasaki Z 1000 SX
24. říj 2013 11:14 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Funguju vam soukrome zpravy?

Nějak se mě to "jebe"- 1)nelze odeslat příspěvek a pak se najednou načte X krát
2)nelze zobrazit soukromé zprávy
26. říj 2013 19:30 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
je nieco nove v tejto súvislosti??? ja som uz davno pisala pacousovi kvoli pridaniu clanku a nic z toho... trebalo by to tu ozivit
01. lis 2013 19:16 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Re: Funguju vam soukrome zpravy?

Moje zpráva byla doručena ale neodpověděl mi.
Kawasaki Z 1000 SX
03. lis 2013 11:28 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Ahoj,

Pacous se nám tu už nějakou dobu neobjevil a chyby jsou na webu stále. Nevím, jak jste s ním kdo v kontaktu, nicméně napadla mě následující kacířská myšlenka:

a) zda by bylo možné, aby vybraní pravidelní a prověření uživatelé měli admin práva např. pro přidávání aktualit na titulní stránku
b) to samé, pokud je toho někdo schopen, pro opravy stránek jako takových. Netuším, na čem to běží, ale bylo by fajn, kdyby to fungovalo bez chyb. I když by se měl web poněkud předělat (postavit na phpBB základ, vytvořit vlastní fórum apod.)

Nechci tím Pacousovi "brát" jeho web, jen je to námět, kdyžtak ho smeťte ze stolu...
Praha 4 - CBF 600S 2004
28. lis 2013 14:58 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Dám Pácovi vědět. Zbytek je na něm... Má novou práci a je dost na štíru s časem.
Honda CBF 1000 2010
28. lis 2013 15:49 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Ahoj!

Predne, diky Martymu za to, ze mi poslal SMS. Damone - sry, asi jsi posilal SMS na stary cislo.

Vim, ze web je posledni dobou v dezolatnim stavu a taktak se mi ho dari drzet v chatrani. Problem celeho tohoto snazeni je dvoji - (1) moje nova prace, kdy bohuzel fakt neni cas a (2) zastarala verze redakcniho systemu Joomla, ktery pouzivame.

Ten problem s redakcnim systemem je zejmena v tom, ze ma nejake bezpecnostni diry, ktere uz nikdo neopravi a z toho duvodu se stava opakovane nas web predmetem utoku, ktere zpusobuji prilezitostnou nefunkcnost webu. Jedinym resenim je tak upgrade na novejsi verzi, a to bohuzel neni v tomto pripadne uplne snadna vec.

Momentalne jsem se proto rozhodl zainvestovat do tohoto snazeni i nejake penize, kdy bych nedostatek sveho casu kompenzoval nejakou dalsi silou, kterou bych rad zaukoloval upgradem systemu na novou - a jak doufam bezpecnejsi - verzi systemu. Nez se mi vsak podari nekoho takoveho najit, tak to asi jeste chvilku potrva a asi o nejakou tu informaci prijdeme. Za sebe si rikam, ze nejdulezitejsi je zachranit ucty a diskuse, zbytek se da v nejhorsim ozelet...

Proto bych vas rad pozadal o trpelivost a spolupraci. Pokud web nepobezi, tak mi poslete mail - idealne na pacous(zavinac)post.cz. Pokud mate seznam veci, ktere nefunguji, poslete mi to jako seznam tamtez. Az dojde na upgrade, rovnou bych nechal doresit i tyto bolesti.

Diky za pochopeni a cele komunite se omlouvam! Doufejme spolecne v lepsi zitrky, ja se o ne posnazim co nejdrive.

A hlavne doufam, ze se potkame! ...nejen v Alpach nahodne na GG, jako s nekterymi z vas. :-)

Pacous
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
28. lis 2013 21:12 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Ja se na stranky CBF nemuzu temer dostat-porad mi
naskakuje pri otevreni-zavirovano-trojsky kun.
Z 15 ti pokusu pres tyden mam tak pouze 3 uspesne.
Ted je nedele,cely tyden to neslo-pry skrz zavirovani.
Tak nevim,nikdy mi to nedelalo.
01. pro 2013 16:27 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.809 sekund