VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
No totok? Chlapi, byli jsme vůbec na stejném veletrhu? Já si teda jenom vybavuju, že se tam Eddie sápal do výstřihu té kypré blondýnky pořvávaje: "Tebe znám z Milána, kotě!" :kiss:

A mimochodem, Hodýsku, jestli jsi byl takhle na plech, nebyl jsi to náhodou ty, kdo mě u garáží srazil i s motorkou na zem? Já věděl, že tadlecta agresivita je v tobě hluboce zakořeněná! :evil:
Poslední změna: 14. bře 2014 14:36 uživatelem Dr.Pilulkin.
14. bře 2014 13:53 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Dr.Pilulkin napsal:

No totok? Chlapi, byli jsme vůbec na stejném veletrhu? Já si teda jenom vybavuju, že se tam Eddie sápal do výstřihu té kypré blondýnky pořvávaje: "Tebe znám z Milána, kotě!" :kiss:

A mimochodem, Hodýsku, jestli jsi byl takhle na plech, nebyl jsi to náhodou ty, kdo mě u garáží srazil i s motorkou na zem? Já věděl, že tadlecta agresivita je v tobě hluboce zakořeněná! :evil:


NO VY JSTE TEDA MATERIÁL !Nevím,nevím,jestli s váma ještě někdy navážu kontakt. :S -Že bude zase "v álejích nablito" jsem počítal a při práci v Třebíči koukal kam našlapuju,ale jestli se v jednom nejmenovaném kamarádovi OPĚT probouzí agresivní záškodnické pudy,...nevím nevím! :woohoo:
14. bře 2014 18:20 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

No aspoň je vidět že ten kluk žlutej schazuje motorku nejenom sobě ale není mu cizí podrazit i ostatní... Nejhorší je to že to zvládá i bezkontaktně... tady někdo přitahuje pády motorek jako já s klárou déšť :laugh:

Nebo, že by to byla náhoda :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
14. bře 2014 18:55 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

ten pád před mou garáží Pilulkin simuloval abych měl radost já to sice na 5 metrů ve tmě moc neviděl možná to jen položil na zem a jako jéje já spadl ,ale každopádně to udělal schválně :laugh: :laugh: :laugh: aby tu mohl psát ...holt co člověk neudělá pro 15 vteřinek slávy :) :) :) i když Pilulkin s jeho vzděláním a zkušenostma navíc lékař ...má to zapotřebí??? :) :) :)
Poslední změna: 15. bře 2014 02:42 uživatelem Hodys.
15. bře 2014 02:41 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Aj keď neviem o čom točíte, dobre sa bavím.... :laugh: keby som vás nepoznala, tak neviem neviem.... :) asi by som ani na stretko zo strachu nešla... hehe
Ale teraz sa ešte viac teším, že vás opäť stretnem ;) ;) ;)
16. bře 2014 19:51 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Bruty napsal:

Aj keď neviem o čom točíte, dobre sa bavím.... :laugh: keby som vás nepoznala, tak neviem neviem.... :) asi by som ani na stretko zo strachu nešla... hehe
Ale teraz sa ešte viac teším, že vás opäť stretnem ;) ;) ;)



HLAVNĚ BRUTY NIKOMU NIC NEVĚŘ JENOM MĚ JU , ONI OSTATNÍ STRAŠNĚ LŽOU JEN JÁ PÍŠU PRAVDU :laugh: :laugh: :laugh:
16. bře 2014 22:58 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Dr.Pilulkin napsal:

No totok? Chlapi, byli jsme vůbec na stejném veletrhu? Já si teda jenom vybavuju, že se tam Eddie sápal do výstřihu té kypré blondýnky pořvávaje: "Tebe znám z Milána, kotě!" :kiss:

Já důrazně protestuji! Žádná blondýnka tam nebyla, zas takovej výstřih neměla a o krutopřísných fekálistkách už vůbec nemůže být řeč!!! :laugh: B) :silly:
Praha 4 - CBF 600S 2004
17. bře 2014 08:22 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Eddie75 napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

No totok? Chlapi, byli jsme vůbec na stejném veletrhu? Já si teda jenom vybavuju, že se tam Eddie sápal do výstřihu té kypré blondýnky pořvávaje: "Tebe znám z Milána, kotě!" :kiss:

Já důrazně protestuji! Žádná blondýnka tam nebyla, zas takovej výstřih neměla a o krutopřísných fekálistkách už vůbec nemůže být řeč!!! :laugh: B) :silly:



tady vidíte jak to dopadá,já tam byl a i tak z té Eddieho věty nerozumím ani slovo :laugh: :laugh: :laugh:
19. bře 2014 19:54 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Hodys napsal:

Eddie75 napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

No totok? Chlapi, byli jsme vůbec na stejném veletrhu? Já si teda jenom vybavuju, že se tam Eddie sápal do výstřihu té kypré blondýnky pořvávaje: "Tebe znám z Milána, kotě!" :kiss:

Já důrazně protestuji! Žádná blondýnka tam nebyla, zas takovej výstřih neměla a o krutopřísných fekálistkách už vůbec nemůže být řeč!!! :laugh: B) :silly:



tady vidíte jak to dopadá,já tam byl a i tak z té Eddieho věty nerozumím ani slovo :laugh: :laugh: :laugh:

chro chro
24. bře 2014 18:44 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Hodys napsal:

Eddie75 napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

No totok? Chlapi, byli jsme vůbec na stejném veletrhu? Já si teda jenom vybavuju, že se tam Eddie sápal do výstřihu té kypré blondýnky pořvávaje: "Tebe znám z Milána, kotě!" :kiss:

Já důrazně protestuji! Žádná blondýnka tam nebyla, zas takovej výstřih neměla a o krutopřísných fekálistkách už vůbec nemůže být řeč!!! :laugh: B) :silly:



tady vidíte jak to dopadá,já tam byl a i tak z té Eddieho věty nerozumím ani slovo :laugh: :laugh: :laugh:


Nechtěl jse se vměšovat, nicméně já tam byl taky a po pravdě se Hodysku moc nedivím, že si toho moc nepamatuješ...možná bychom ti mohli připomenout poslední drink, který jsi pozřel u dealerů KTM se slovy "Každý Týden Motor". Někdy nám musíš povyprávět o čem jste si pak s klukama od KTM povídali na toaletách :laugh: :laugh: :laugh:
chro chro
24. bře 2014 18:57 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.351 sekund