VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

keith napsal:
Nechtěl jse se vměšovat, nicméně já tam byl taky a po pravdě se Hodysku moc nedivím, že si toho moc nepamatuješ...možná bychom ti mohli připomenout poslední drink, který jsi pozřel u dealerů KTM se slovy "Každý Týden Motor". Někdy nám musíš povyprávět o čem jste si pak s klukama od KTM povídali na toaletách :laugh: :laugh: :laugh:

Já spíš zaslechl něco ve smyslu "Kretén Tlačí Motorku"... :laugh: :laugh: :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 25. bře 2014 00:02 uživatelem Eddie75.
25. bře 2014 00:01 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Eddie75 napsal:

Já spíš zaslechl něco ve smyslu "Kretén Tlačí Motorku"... :laugh: :laugh: :laugh:


Edíku, nezamlouvej tady svůj chtíč. Jasně si pamatuju, že jakmile jsi uviděl tu číču, co se na tý KáTéEmce prsila, tak jsi začal vřískat: "Kurva! To je Maso!"

Chachá! :laugh:
Poslední změna: 25. bře 2014 09:14 uživatelem Dr.Pilulkin.
25. bře 2014 09:11 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Dr.Pilulkin napsal:

Edíku, nezamlouvej tady svůj chtíč. Jasně si pamatuju, že jakmile jsi uviděl tu číču, co se na tý KáTéEmce prsila, tak jsi začal vřískat: "Kurva! To je Maso!"
Chachá! :laugh:

Ale to si pleteš, Doktore! To přeci bylo proneseno u stánku s občerstvením! :laugh: B) ;)
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 26. bře 2014 02:47 uživatelem Eddie75.
26. bře 2014 02:46 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Eddie75 napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

Edíku, nezamlouvej tady svůj chtíč. Jasně si pamatuju, že jakmile jsi uviděl tu číču, co se na tý KáTéEmce prsila, tak jsi začal vřískat: "Kurva! To je Maso!"
Chachá! :laugh:

Ale to si pleteš, Doktore! To přeci bylo proneseno u stánku s občerstvením! :laugh: B) ;)


já to říkal mezinárodně u KTM aby mi rozuměli sice pravda jsou to rakušáci ale anglicky snad umí říkal jsem Kick Ten Minutes :) jen jsem doufal že tu větu kopej deset minut pochopili správně jako startuj deset minut a ne že by mě za deset minut kopali...ale rozhodně to nebylo na záchodě jak tu někdo psal :laugh: :laugh: :laugh:
26. bře 2014 22:32 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

S Váma se člověk opravdu nenudí... Tolik ostudy a jen za jedno odpoledne. Já si osobně nedovedu představit jak by to vypadalo kdybychom tam byli celej den... :laugh:
Hodys furt vykřikoval, že se mu líbějs jen nahatý a všechny holky byly v tahu. Pak ten incident v KTM, který jsem naštěstí nezaznamenal. Osobně jsem ho viděl pouze když se snažil podpálit nádrž u triumfa se slovy všechny motorky jsou si rovné, ale ty co mají lichý počet válců to nejsou motorky :laugh: naštěstí to byly jen atrapy bez kapky paliva... :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
27. bře 2014 16:52 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Zdravím nevím zda se na tohle vlákno ještě někdo podívá. Přesto jsem sem chtěl přiložit pár fotek jako dokreslení situace.... takto to začalo
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2014 15:50 #66

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

A takto to dopadlo... ty chlapci se pro sebe narodili...
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2014 15:51 #67

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Krása! Ty dva teplouši na báwu mě dostali. A všimli jste si, že jeden vypadá jako Hodys a druhý jako keith? :laugh:

Jindro, koukej poslat i zbytek fotek. Klára to tam mačkala jak o závod a ty sem hodíš dva kousky...? Nebuď labuť a poděl se :)
13. dub 2014 19:32 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Ahoj Doktore
Přísahám ona tam asi neměla kartu :laugh: fotila samý chlapy a nějaký motorky nic moc :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2014 19:34 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Dr.Pilulkin napsal: Krása! Ty dva teplouši na báwu mě dostali. A všimli jste si, že jeden vypadá jako Hodys a druhý jako keith? :laugh:

Jindro, koukej poslat i zbytek fotek. Klára to tam mačkala jak o závod a ty sem hodíš dva kousky...? Nebuď labuť a poděl se :)


tak se nechat napálit. Hodysek tvrdil, že má klíče :-):-):-)
chro chro
27. dub 2014 21:08 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.628 sekund