Setkání ve sklípku 2014

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Setkání ve sklípku 2014

Ahoj. U me pocasi nehralo zadnou roli a navic s Jin-T se mokra jizda rovna suche silnici :silly: :lol: .
Vikend v nepromoku, 820 km, offroad vlozka,vychytanej sklipek s Mojmirem, Ruzou a bandou naprosto pohodovich lidi, co vic ? Prijezd dom naprosto vystavenej, ale nejspokojenejsi z nejspokojenejsich.
Priklanel bych se k tomu z Jaroslavic udelat pravidelnou akci.
Navidenou za mesic. A at klidne chcije, me je to burt.. B) :laugh: :silly:
19. kvě 2014 07:12 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Jsem rád, že to máte stejně...
Ondro já myslel že popíšeš naší cestu do Brna bylo to sice dál ale zase o to LEPŠÍ cesta :laugh: .... Objeli jsme skoro všechny mraky a zmokli jsme jen trochu páč mi ještě nezatejkalo do přilby takže se nedá mluvit o dešti :evil:
Jinak jsem ti asi zapomněl říct, že máš nasadit mokrou sadu pak jsi v pohodě... :laugh: Tak se mějte a v Neratově dohodneme další akci sklípek ....viděl bych to tak na Listopad, aby bylo stejné počasí :sick: :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 19. kvě 2014 10:33 uživatelem JinT.
19. kvě 2014 10:31 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Jinak, aby jste si nemysleli, že jsme byli tento víkend jediný CBF nadšenci co jezdili někde venku. Tak jsem na D1 potkal dvě CBF-ky asi 600 jeli na BRNO v nepromokách jeden pár měl nepřehlédnutelný svítivý nepromoky. Takže bacha možná nás dva dny hledali :laugh: nebo se byli podívat na 300zatáčkách :laugh:

Každopádně pokud si to přečtou... klidně se mohou přidat do tvrdého jádra bláznů vodníků já je do klubu beru :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
19. kvě 2014 22:08 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Setkání ve sklípku 2014

Mokrou sadu? Jako ze by slo jet jeste rychleji? :laugh:
Cesta do brna vynikajici. To , ze chcalo (pro me :) ) , no problem ja byl v suchu. Ta jizda na mokru, to byl zazitek :) . Si rikam , kdyz budu jezdi s tebou casto, naucim se na mokru, ale abych to nezaponel na suchu ;) ;) :P .
20. kvě 2014 17:49 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Setkání ve sklípku 2014

JinT napsal: Jinak, aby jste si nemysleli, že jsme byli tento víkend jediný CBF nadšenci co jezdili někde venku. Tak jsem na D1 potkal dvě CBF-ky asi 600 jeli na BRNO v nepromokách jeden pár měl nepřehlédnutelný svítivý nepromoky.


jak moc byly ty nepromoky nepřehlédnutelný? něco v mém kuřecím stylu ? :laugh: :laugh: :laugh:
20. kvě 2014 23:58 #95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Ondro
Musíš jet tak, aby jsi zahřál gumy :evil:, ale nesmíš je přehřát potom se voda začne odpařovat a vzniklá pára ti nadzvedne motorku následně se svezeš třeba i 250km/h vrtulníkem :whistle: ... :laugh: B) Takže zahřát ale nepřehřát.

Hodys tvoje nepromoky se nadají přehlédnout jedině za sucha.... v dešti je jejich barvička trochu šmucik :laugh: ...

Tahle barva byla si jako moje pruhy na rukávech ale byly tak oblečený oba od hlavy po paty... Ty by svítili i v noci. Na vodě opravdu supr prvek. Myslím, že BOCO má takovou kombinézu ale ten seděl doma :laugh: .
Honda CBF 1000 RS:)
21. kvě 2014 16:58 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.523 sekund