Setkání ve sklípku 2014

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Ahoj
Bando ani nevíte jak jsem se na tuhle akci těšil ovšem to počasí mě fakt sere...¨
Přesto doufám, že tvrdé jádro v pořádku dorazí. Dnes jsem dostal info že před sklepem začali kopat cestu. Vyklidili nám proto horní přístřešek a pravděpodobně tam nepůjde najet z ulice Bažantní ale prý máme najet od hřbitova já se osobně budu snažit přijet v pátek mezi prvními a pak Vás navádět.(osobně nevím kudy přesně:)) www.mapy.cz/#!t=r&x=16.227258&y=48.75740...n%22%3A%22fast%22%7D

Zkuste se podívat na stránky sklepa na začátku vlákna a při nejhorším Vás tam navedou nebo si zapište moje číslo kdo ho nemá tak je to 032635 (předvolba777). Chtěl bych dorazit tak 15-18hod Nevím jak to v Praze poběží abych toho neměl málo zítra mám v plánu najet tak 420km :laugh:

Tak hodně štěstí na sluníčko... jinak Hodys slíbil hezké počasí bude muset pracovně do prahy Takže hezké počasí přiveze možná až v sobotu
Honda CBF 1000 RS:)
15. kvě 2014 21:34 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Ještě abych nezapomněl dnes jsem chtěl namazat řetěz a zjistil jsem, že mám zaseklé zadní kolo úplně totálně. Minulý týden se mi po jízdě v dešti zasekl zadní brzdič. (Možná to bylo už v neděli ráno) na výkonu jsem to při opatrné jízdě nepoznal a při šumění deště jsem nic neslyšel(jsem motocyklový lempl)...
Kotouč se zkroutil a drhnul o držák. Tím Vám chci všem sdělit....
Že mému mechanikovi to dalo dvě hodiny práce aby mi to teď v osum hodin dal dohromady. Třikrát kolo dovnitř a ven kotouč opačně dvakrát do červena a schladit a znovu tak jak má být a zase se točí :evil: ... Aspoň tak bych zítra mohl jet... Už jsem to viděl černě... Varianta jízdy úplně bez kotouče se mi moc nelíbila.
Přesto jsem věděl, že by mi nikdo nevěřil kdybych nepřijel, že to je kvůli zadní brzdě... :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
15. kvě 2014 21:41 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

Ahoj,
Velmi ma to mrzi, ale definitívne neprídem. :(

Veľmi som sa tešil, škoda že to nevyšlo. Tak sa snáď uvidíme čoskoro pri inej príležitosti.

Dávajte si všetci pozor, tu u nás riadne blázni počasie od včera - silný vietor, popadané stromy...
Poslední změna: 16. kvě 2014 07:30 uživatelem boco818.
16. kvě 2014 07:28 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

To setkani ve sklipku vam teda vubec nezavidim.Napr.ja byt jsem nemohl prijet
mam ted jine starosti-sleduji na netu stav reky.Tady v Krnove mame 2.Opavu a
Opavici a mezi nema-stoji ma garaz s CBFem.A jdu na odpoledni,tudiz pokud neco
prijde-myslim vyliti tak su v r....,vsak vite kde.To setkani ve sklipku bude jak
setkani loni v Luhacovicich-skrz deste pulka lidi neprijela.Ale nas skalni to
stejne neodradilo.Dle stavu vyliti rek bud dojedu do Neratova bud na CBFu nebo
v horsim pripade....vlakem.Preji pekne-lec destive setkani ve sklipku.
16. kvě 2014 10:36 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Cauky vsici...Jindra vsem zajemcum o spolujizdu z Prahy vzkazuje,ze je ready ;) obleceny,pripraveny bude cekat do dvanacti na mobilu, jestli se mu nekdo ozvete a potom uz vyrazi smer Brno a dal....Klara :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
16. kvě 2014 11:55 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Setkání ve sklípku 2014

Zdarec hlasim pocasi na morave na hovno :) silny vitr se strida se silnym destem a nekdy je to dohromady -- jo a jeste ke vsemu je kosa jak svina :) .Mel jsem prijet zitra ale vzhledem k pocasi --- prijedu --- na zbabelca ---- autem :laugh: a kdyz se vycasi tak si zajdu dom pro moto :P
cau zitra
16. kvě 2014 12:16 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

konvajsr napsal: To setkani ve sklipku vam teda vubec nezavidim.Napr.ja byt jsem nemohl prijet
mam ted jine starosti-sleduji na netu stav reky.Tady v Krnove mame 2.Opavu a
Opavici a mezi nema-stoji ma garaz s CBFem.A jdu na odpoledni,tudiz pokud neco
prijde-myslim vyliti tak su v r....,vsak vite kde.To setkani ve sklipku bude jak
setkani loni v Luhacovicich-skrz deste pulka lidi neprijela.Ale nas skalni to
stejne neodradilo.Dle stavu vyliti rek bud dojedu do Neratova bud na CBFu nebo
v horsim pripade....vlakem.Preji pekne-lec destive setkani ve sklipku.


Kdybys jezdil do práce na motorce jako já, nemůže ti plavat v garáži. A bylo by po starostech. Už ve výhledu sis měl koupit garage na kopcu B) . Do sklépku též nemožu, bo roba má víkend pracovní, a já hlídám svišťa :(
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
16. kvě 2014 14:28 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

tiraku....uz mlcim,uz mlcim.
16. kvě 2014 23:31 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

Zdravím všechny uzavřu a referuji o sklípku...
Myslím, že si to budeme moci doufám za lepšího počasí brzo zopakovat.

Zajezdili jsme potrénovali jsme jízdu za ztížených adhezních podmínek trochu jsme si zašpinili motorky a navíc jsme v dobré společnosti poseděli. Jsem rád, že jste se všichni v pořádku vrátili...

Já jsem dnes prozměnu moknul dnes už po odjezdu ze sklepa.... Projel jsem si hezky D1 v Takovém lijáku, že jsem uvažoval o zapnutí výstražných světel... Ale dojel jsem suchej a spokojenej... Pokud mi nepošlou fotku z výletu z Pohořelic a z D1 budu rád :evil: a výlet uzavřu jako úspěšný.
Honda CBF 1000 RS:)
18. kvě 2014 21:43 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Setkání ve sklípku 2014

krásný večer :)
sklépek naprosto super,jídlo luxus,pití luxus , počasí nám dovolilo nakonec i menší větší vyjížďku během cesty domů bylo super už teď se těším na všech nekonečně mnoho dalších Cbf akcí a nenvíc na NERATOV který je tu už za pár dní :-)
18. kvě 2014 23:32 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.653 sekund