Defekt pneumatiky

  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Čahec pro téma Defekt pneumatiky

Dobré ráno všem, Michelin PR4 obuta. :)
Včera když mechanik sundal starou pneu,koukal jsem dovnitř a po pěně ani stopa,vůbec nechápu,asi byla prošlá a utekla všechna přes díru při jízdě domů....

03. čvc 2014 07:58 #21

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Defekt pneumatiky

Ja som verný dvojkám ale tento vzor vyzerá fakt lákavo.
03. čvc 2014 15:18 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Ivo pro téma Defekt pneumatiky

keith napsal: Pokud byla řeč o přípravku, který zabraňuje píchnutí nějakou dobu jsem to vozil v autě. Problém s kmitáním atd. Jde o to že ta hmota je stále tekutá a v kole se točí ovšem nerovnoměrně. Proto začne kolo kmitat a ikdyž jsou na to tabulky kolik tam nalejt většina lidí co znám už si to podruhé do kola nedala. Dokonce mám i příběh party která jela někam na Ukrajinu a na slovensku to škrabaly z gum pryč.[/quote
[/quote


Já můžu z vlastní několikanásobné zkušenosti říct že preventivní tmel do kol FUNGUJE a to tento www.motorhaus.cz/?action=detail&id=ID7# mám ho v GSu,v Hondě kamoš v profi sekačce a všude funguje a to tak že dobře ať v duši nebo bezduš.Co se týká vyvážení- právě že ta tekutá forma to kolo dováží,to mě poradili v pneuservisu(do té doby jsem předek vyvažoval,pak jsem to teda zkusil bez vyvážení jen s tmelem a je to naprosto stejý tedy ok.pozor díru z boku pláště to logicky nezalepí-neomývá to při jízdě bočnice a řeznou díru 2cm taky ne ale běžné píchnutí(což je 90%defektů) např čtverka vrut (múj případ) v běhounu v pohodě, a to TRVALE(po vyjmutí vrutu); doporučuju vyzkoušet a zahodíte kompresory i s knotama;podotýkám že co tu píšu je jen má zkušenost a ne -říkal kámoš kámošova švagra :)

Poslední změna: 26. zář 2014 21:20 uživatelem Ivo.
26. zář 2014 21:09 #23

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Defekt pneumatiky

Ahoj
Já jsem měl podobný přípravek v autě...permanentně kmitalo. Navíc když jsem dvakrát píchnul tak jsem to z gumy vyhodil... A v pneuservisu to už taky nenabízí. Nevím třeba máš štěstí ale chlapy co si to dali do pneumatiky na moto(enduru) se z rakouska vraceli do čech a taky vše z gumy odstranili... Asi si to musí každý vyzkoušet a podle toho co píšeš ty asi záleží na správném množství přípravku. Takže to je na každém. Já osobně doporučuju po aplikaci pořádně vyzkoušet a né hned vyrazit na trip... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
28. zář 2014 20:01 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Ivo pro téma Defekt pneumatiky

Záleží asi na výrobku a způsobu aplikace ; např nejznámější -ultraseal -jsem nevyzkoušel-byl drahý oproti OKO, -to se dělá ve verzi OFF a ON ROUTE -hned od počátku mi distributor doporučil OFF i když udávají použití do 90km (většinu defektů chytneme v daleko nižší rychlosti spíš než na dálnici) ten ON má nějaké trochu náročnější podmínky aplikace a podle slov distributora (na veletrhu v Brně) právě to nedodržení aplikace prý bylo zdrojem problémů; to je taky důvod proč prý už od ON ROUD ustoupili a dodávají už jen ten OFF který funguje stejně dobře při nižších aplikačních nárocích ; já to začal používat v NX 650 Dominator který neměl hlavní stojan tak že klasická oprava duše s vyjmutím kola by byla velmi složitá (vím že by to šlo ale kdo by se s tím jebal)a o těch sprayích sem moc dobrého co se týká spolehlivosti a funkčnosti neslyšel, dál jsem to dával do BMW 650 Dakar ,F800GS,CBF 500 a je pravda že na některé defekty jsem přišel až při přezouvání pláště kdy jsem objevil rezavý hřebík durch(bez poklesu tlaku) aplikuji si to sám a u rozměru pneu 90/90/21 a 150/17 to vychází cca 250/300ml na kolo;
To vyvážení je fakt, u OKO OFF ROUD mi nic nekmitá ani při rychlosti 170km/h a to mám jednadvacítku kolo ve předu.Ale nechci aby si někdo myslel že to snad prodávám -jsem jen spokojený uživatel tak se dělím o zkušenosti
28. zář 2014 22:17 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Defekt pneumatiky

A do bezdušovky se v každém případě hodí knoty,stojí pár kaček, a použití je jednoduché a rychlé (jak jsme vyzkoušeli v Luhačkách B) )
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
29. zář 2014 21:50 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Defekt pneumatiky

Tak to je jasný osobně jsem čuměl jak to šlo rychle. Ovšem bez servisního vozu by to bylo trochu horší... Přesto příště by to chtělo ještě kompresor... Myslím, že to není taková investice tak bych tě poprosil, aby jsi to dořešil. Pokud s námi takto chceš jezdit. Samozřejmě nejsme rasisti člen na Suzuki je toho důkazem, ale pokud se rozkřikne, že s námi jezdí Focus tak to můžeme zapíchnout a jako motorkáře nás nebudou brát vážně :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
29. zář 2014 21:58 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Defekt pneumatiky

Za absenci kompresoru se dodatečně omlouvám, ale zas kdybych ho měl, tak kde vzít v tu chvíli čerstvou kávu v hrnečku, že? B) Kompresor jsem už samozřejmě koupil, a je Vám všem plně k dispozici, stačí píchnout :whistle: B) A co se Fouse týče, můžem se vymluvit že je to náhradní vozidlo pro děvčata, kdyby se jim bidýlko osedělo B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Díky: keith
29. zář 2014 22:11 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Defekt pneumatiky

Jo tak tuhle odpověď beru Ovšem pokud příště pojedeš třeba transitem budeš moct rovnou i nakládat padlé kamarády... kafe si uvaříš rovnou v autě měnič 2000w přídavná světla nezávislé topení... to už vyměníš i motor když na to přijde :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
29. zář 2014 23:12 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Defekt pneumatiky

Za bratra musím poděkovat především Tirákovi za vynikající asistenční službu a morální podporu všech při zvládání oprav. 1******

Bylo to vzorné a samotného mě potěšilo, že jsem si mohl vyzkoušet knoty, který sem osobně použil prvně. Pocit, když do gumy "vrtáte" mnohem větší díru, aby jste do ní pak nacpali kus gumové srandy je prostě jedinečný

:woohoo: :woohoo: :woohoo: .
Bráchovi patří dík za vloženou důvěru.
chro chro
30. zář 2014 08:59 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.610 sekund