Rozvodovy retez na CBF600 r.v.2008 vyse

  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 2
Zdravim ve spolek,
blizi se mi 48.000km a az bude skutecne na tachaku, bude nasledovat 2. kontrola ventilovych vuli.
Pri te prilezitosti (sundany kryt hlavy) zvazuji, ze bych rovnou vymenil rozvodovy retez (bude to uz cca 50.000km)
V mem pripade k nutnosti vymene zatim nic nenaznacuje, nic nemlati, nerachta. Motor je jak sepot kvetin.
Dalsi moznost je posunout vymenu rozvodoveho retezu na dalsi kontrolu ventilovych vuli v 72.000km
(nebo samo drive kdyz bude treba).

Zajima me, zda tu nekdo jiz ma po vymene rozvodaku, pokud ano,
pri kolika km jste rozvodak menily a zda jste meli pred ci po vymene nejake problemy s rozvody.
(Napriklad nadmerne opotrebena retezova kolecka, poskozene napinaci listy atp).

Dekuji za podeleni se o vase zkusenosti.
(neresim samotny postup vymeny, ten je jasny)
Danous
Poslední změna: 13. led 2015 14:40 uživatelem danoous.
13. led 2015 14:39 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

danoous napsal: Zdravim ve spolek,
blizi se mi 48.000km a az bude skutecne na tachaku, bude nasledovat 2. kontrola ventilovych vuli.
Pri te prilezitosti (sundany kryt hlavy) zvazuji, ze bych rovnou vymenil rozvodovy retez (bude to uz cca 50.000km)
V mem pripade k nutnosti vymene zatim nic nenaznacuje, nic nemlati, nerachta. Motor je jak sepot kvetin.
Dalsi moznost je posunout vymenu rozvodoveho retezu na dalsi kontrolu ventilovych vuli v 72.000km
(nebo samo drive kdyz bude treba).

Zajima me, zda tu nekdo jiz ma po vymene rozvodaku, pokud ano,
pri kolika km jste rozvodak menily a zda jste meli pred ci po vymene nejake problemy s rozvody.
(Napriklad nadmerne opotrebena retezova kolecka, poskozene napinaci listy atp).



Dekuji za podeleni se o vase zkusenosti.
(neresim samotny postup vymeny, ten je jasny)
Danous



ahoj
můj mechoš mi doporučil abych při kontrole ventilů udělal i rozvodák ,a to protože jsem přetáhl interval mám najeto 56 000 km a když už bude sundanej dekl a budou se štelovat ventily uděláme preventivně i rozvoďák , taky zatím nerachtá ale je fakt že třeba v 70 tisících už může a navíc jezdím dálky může to začít na dovči a rachtání nedělá dobře rozvodovým kolům :-) takže včasnou výměnou je trochu ušetřím a je fakt že když už jsem přetáhl interval nevím zda se rozvodák dožije dalších seřízení ventilů u mě po 25 tisících :-)
pravda mám těch kilometrů trošku víc takže vyměním už teď,je fakt že 48 tisíc není moc ale někdo mění i dřív je to na tobě já ted v 56 do toho půjdu už mám koupený řetěz
28. led 2015 00:53 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.929 sekund