Oblecenie na leto

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Oblecenie na leto

Suhlasim Malp. Tiez som kupil RST Adventure II a lepsiu bundu som este nemal. Totalne vetranie ak je horuco, dve vlozky ak je chladno. Myslim, ze nebude problem vyuzivat tuto bundu celorocne. :-)
28. srp 2015 16:30 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Oblecenie na leto

RST Adventure 2 sem si koupil komplet a moc mi to nesedí...kůže je podle mě praktičtější... v tomto je mi bud vedro, nebo chladno..stačí chvilka na slunku a je na zdechnutí, pak stačí tunel a mám husí kůži. Ta vepřová, nebo hovězí je dle mě lepší. Podšívka v kalhotech je z hrubé sítoviny a na mou citlivou kůži to funguje jako hřebíky fakírova lůžka. možná je to o zvyku..v zimě se rozhodnu jesti půjdou z domu.

Jinak jsem koupil kevlary 4SR Cool Grey a jsem spokojen...chrániče sedí super, střihově parádní..jen ta barva..
chro chro
30. srp 2015 11:00 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Oblecenie na leto

keith napsal: RST Adventure 2 sem si koupil komplet a moc mi to nesedí...kůže je podle mě praktičtější... v tomto je mi bud vedro, nebo chladno..stačí chvilka na slunku a je na zdechnutí, pak stačí tunel a mám husí kůži. Ta vepřová, nebo hovězí je dle mě lepší. Podšívka v kalhotech je z hrubé sítoviny a na mou citlivou kůži to funguje jako hřebíky fakírova lůžka. možná je to o zvyku..v zimě se rozhodnu jesti půjdou z domu.

Jinak jsem koupil kevlary 4SR Cool Grey a jsem spokojen...chrániče sedí super, střihově parádní..jen ta barva..


Zdarec , asi je to o zvyku , nebo každý to vnímáme jinak .Včera jsem se vrátil z rychloprůletu po passech a cestičkách -kochačkách (4 dny 1 800km A-I-SLO-A ) a zažil od klendry po saharu a za mně dobrý .
Bunda větratelná a rozepinatelná luftovačka .
Kalhoty jsem kupoval černé (kvůli špíně ) a taky ok
30. srp 2015 14:50 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.794 sekund