Oblecenie na leto

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Oblecenie na leto vytvořil uživatel pater fefe

Zdravim pani, chcel by som vas poprosit o radu / rady na zaklade vlsatnych skusenosti. Uz asi 2 mesiace sa pokusam vybrat letnu bundu na moto- nieco so sietkou, nech to dobre vetra + nejake slusne kevlarove rifle. ( bunda tak do 150-180 € a rifle cca 100 € ) viete o niecom ? Mate nieco odskusane ? Viem, ze leto je este daleko, ale teraz to mozno kupim za slusne peniaze. Vopred vdaka. B)
12. úno 2015 10:07 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Oblecenie na leto

Ahoj
Hele už jsem to tady psal. Když jsme se chystali do francie snažil jsem se sehnat vyloženě letní oblečení. Kamarád mi ukázal tohle... Nemám s tím svoji zkušenost a on to kupoval v německu skotymoto.cz/flm-damske-textilni-kalhoty-na-moto
Odkaz je zrovna na dámský kalhoty, ale hledej tento typ s Air mesh mají bundu a dá se to spřáhnout. Nic prodyšnějšího a s kvalitními chrániči asi neseženeš. Navíc to má vkládací neprofuk do malé taštičky...(říkal že někdy jsou i v létě potřeba nasadit).... Džíny asi nikdy nebudou mít takové chrániče. Přesto pokud budeš trvat na kevlaru koukni se aspoň po bundě. Jinak mi máme RST a přes sezonu v našich klimatických podmínkách je to super..., ale na jih je to asi až moc. Nakonec rozhodla cena a hlavně prostor a jezdili jsme jen s páteřákem v tričku na enduro.
Honda CBF 1000 RS:)
13. úno 2015 06:15 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl danoous pro téma Oblecenie na leto

Zdarek,
ja jsem si na lonskou sezonu poridil textilni kalhoty Roleff ro480.
Takhle nejak vypadaji:
www.louis.de/en/artikel/roleff-ro-480-me...rousers-black/502011

Nicmene je maximanlne NEdoporucuju. Asi po 5 jizde se mi zacali trhat ve svech na vice mistech.
Jako treba na stehnech, prdeli, u kapes atp. Az budu doma muzu to pofotit.

Chtel jsem neco lehciho a vetraciho na jezdeni ve vetsim vedru.
V tomto smyslu fungovaly skvele, krasne vetraly, to byla parada, Taky kdyz jsem pak popojizdel po plazich
v plavkach, tak se zabrali malo mista na zabaleni. Nicmene, kvalita odpovida cene.
Tak stastnou ruku pri vyberu.
Ja budu resit nahradu za tyto kalhoty az pozdeji.
Mejte se...
13. úno 2015 11:41 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Oblecenie na leto

Praha 4 - CBF 600S 2004
15. úno 2015 18:10 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Oblecenie na leto

Dakujem za reakcie chalani. Nemate niekto z Vas tieto kevlarove nohavice?

www.moteam.sk/index.php?route=product/pr...6_127&product_id=945

Potrebujem nejake nohavice do prace a tieto vyzeraju celkom fajn a cena je super.
Tu budnu este povyberam- premyslal som aj nad kozenou ( ta perforovana zo 4SR je super ) ale asi pojden do textilu. Mozno Macna Chilli, alebo nieco od Heldu...
16. úno 2015 11:17 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 67
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Idealista pro téma Oblecenie na leto

Pozor - v Lídlu mají rukavice za 499 Kč. Docela dobré za ty prachy.
17. úno 2015 21:08 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Oblecenie na leto

Hele já jsem je neviděl ale už jsem měl jedny rukavice asi za 700,- z Bikerscrown a vydrželi jednu sezonu nesmíš moc jezdit a potkat se z deštěm... Ale třeba to je jiný případ těžko soudit na dnešním trhu... :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
18. úno 2015 18:25 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Oblecenie na leto

Ja mam jedny rukavice z Lidla, nikdy nepouzite, zbytocna kupa. Rad venujem ako cenu do sutaze na zraze, ako rezervne su urcite v pohode ;)
04. dub 2015 01:51 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Oblecenie na leto

Pre info- nakoniec som sa rozhodol pre bundu RST Adventure II. Dal som za bundu viac ako som povodne chcel, ale... bunda je super. :-) ma dve vyberatelne vlozky- teplu a nepremokavu a co sa tyka odvetravania, da sa asi cela porozopinat. Parada. Mala by to byt celorocka.
Zatial som ju skusal iba v jarnom slniecku pri cca 20 stupnoch pana Celzia a dobre. Rukavy sa daju cele rozopat, predne bloky na prsiach, zips cez celu zadnu stranu... ( ma to aj pripravu na camell bag :-) ) Premyslam, ze si od RST kupim aj rifle. Mate niekto nieco od znacky RST ? Skusenosti ?
Pocul som, ze v SR je nova firma a sije kevlarove rifle. www.klmwear.sk/ Kamosi co boli na ich predvadzacke tvrdia, ze rifle vyzeraju dost dobre a cena je okolo 150 €.
28. dub 2015 17:03 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Oblecenie na leto

Opět bych tu rád rozproudil debatu o kevlarových riflích. Když tu vidím ty ceny, říkám si proč si je nekoupit. Jaký názor na ně máte vy? Překvapilo mě, že mají i dámský střih až do velikosti 44, což fakt není běžné.
www.mtt-brno.cz/motorkar/motoobleceni/vy...e-rifle-s-protektory

a nebo tady
www.mtt-brno.cz/index.php?route=product/product&product_id=4351

mi osobně se líbí ty dražší, ty světlý má spousta lidí. Tak co si o tom myslíte?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 22. čvn 2015 15:03 uživatelem tirak.cz.
22. čvn 2015 15:00 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.951 sekund