Oblecenie na leto

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Oblecenie na leto

tirak.cz napsal: Opět bych tu rád rozproudil debatu o kevlarových riflích. Když tu vidím ty ceny, říkám si proč si je nekoupit. Jaký názor na ně máte vy? Překvapilo mě, že mají i dámský střih až do velikosti 44, což fakt není běžné.
www.mtt-brno.cz/motorkar/motoobleceni/vy...e-rifle-s-protektory

a nebo tady
www.mtt-brno.cz/index.php?route=product/product&product_id=4351

mi osobně se líbí ty dražší, ty světlý má spousta lidí. Tak co si o tom myslíte?


tiraku, tiez uvazujem o nejakych rifloch, nie som rozhodnuty pre znacku,ale tie cierne vyzeraju fajne :silly:
CBF 600 SA 2004
22. čvn 2015 16:25 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Oblecenie na leto

Chlapi. Vy chcete oblečení na léto a vyberete si černou barvu? To je trochu postavené na hlavu, ne? V černých gatích na chvíli zastavíte na křižovatce a za půl minuty stehýnka propečený líp než u KFC :evil:

Každopádně ať už zvolíte barvu jakou chcete, pozor na délku. Já je mám akorát při nošení normálně, ale jakmile sednu na bajk, tak mi vyjedou do půlky lýtek. Tudíž malinko delší než obvykle nosíte. Zvlášť, když v nich necháte kolenní chrániče, tak ty je při nasednutí na moto vytáhnou ještě výš.
Díky: Rishor
22. čvn 2015 16:39 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Oblecenie na leto

Doktore ale já jezdím na motorce, nééééééééééé na mikrovlnce. A protože jsem praktický muž, vím, že čím tmavší, tím lepší. Třeba teď na sraze, kdybych se otřel o motorku ve světlých, byl bych hned jako prase . V tmavých budu sice taky, ale nebude to tak vidět B) Takže tmavá = praktická. A mimo jiné nejsem model...... B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
22. čvn 2015 17:17 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Oblecenie na leto

tirak.cz napsal: Doktore ale já jezdím na motorce, nééééééééééé na mikrovlnce. A protože jsem praktický muž, vím, že čím tmavší, tím lepší. Třeba teď na sraze, kdybych se otřel o motorku ve světlých, byl bych hned jako prase . V tmavých budu sice taky, ale nebude to tak vidět B) Takže tmavá = praktická. A mimo jiné nejsem model...... B)


to je fakt, v tmavych tak nevidno jak mas namazanu retaz :S
CBF 600 SA 2004
22. čvn 2015 19:40 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Oblecenie na leto

Ja mám tieto...
www.trilobitemoto.cz/index.php/cz/?optio...y&Itemid=119&lang=cs
sú neskutočne dobré, ľahké, vzdušné... majú jeden nedostatok... :( medzi nohami je všitá koža, ktorá vo veľkom teple spôsobuje potenie a pri chladnejšom počasí chladí...
Niekedy mám pocit, že staré vydraté textilné nohavice sú na tom lepšie :laugh: :laugh: :laugh:
22. čvn 2015 21:49 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Oblecenie na leto

Pánové "černokalhotníci". Sice nechápu, co na té motorce děláte, že se tak snadno zaprasíte, ale stačilo mi, když jsme cestou z Krkonoš zastavili u přejezdu se spuštěnými závorami. Sluníčko hezky svítilo, ani nebylo moc vedro a během minuty jsem měl černé rukávy bundy rozpálené asi na tisíc stupňů a jen jsem se modlil, aby konečně ten posranej vlak projel. A kdybych měl ještě černé kalhoty, tak tam po mně zbyla jenom hrouda rozpuštěného sádla. Takže za mne - jedině modré!
22. čvn 2015 22:50 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
22. čvn 2015 23:08 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Oblecenie na leto

Dr.Pilulkin napsal: Pánové "černokalhotníci". Sice nechápu, co na té motorce děláte, že se tak snadno zaprasíte, ale stačilo mi, když jsme cestou z Krkonoš zastavili u přejezdu se spuštěnými závorami. Sluníčko hezky svítilo, ani nebylo moc vedro a během minuty jsem měl černé rukávy bundy rozpálené asi na tisíc stupňů a jen jsem se modlil, aby konečně ten posranej vlak projel. A kdybych měl ještě černé kalhoty, tak tam po mně zbyla jenom hrouda rozpuštěného sádla. Takže za mne - jedině modré!


Pane Doktore, my na ní žijem. Ne, to není přesné, výstižnější je, že žijem JEN na ní B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
22. čvn 2015 23:50 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Oblecenie na leto

Čaute děcka. O víkendu jsem si zkoušel tohle brnění a bylo hodně dobrý. Akorát ta cena není úplně nejnižší. Nevíte někdo o nějaké další možnosti, kde by podobnou věc nabízeli? Zkoušel jsem Bonmoto, ale i když jich mají na eshopu hromadu, tak v pražské pobočce ani kousek.
09. čvc 2015 11:20 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Oblecenie na leto

Ahoj
Mi jsme s Klárou chtěli jít do Knox cena je taky docela vysoká ale mají teď nějaké akce.
a ta jejich košile je fakt vymakaná
Honda CBF 1000 RS:)
10. čvc 2015 06:44 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.887 sekund