Oblecenie na leto

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Oblecenie na leto

ja jsem myslel, že napíšeš, že řešení je jezdit prostě rychle....
Honda CBF 1000 RS:)
29. čvc 2015 17:02 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Oblecenie na leto

Ale to Tobě přece není třeba říkat B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
29. čvc 2015 22:38 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Oblecenie na leto

JinT napsal: To ne čoveče je to opravu dost pevny.. ten krunýř je dobrý ale třeba ten přední štít na silnici nevyužiješ..... stejně tak páteřák KNOX je lepší než ten co mám jen v krunýři... takže opravdu to stačí....


Já bych úplně netvrdil, že přední štít nevyužiješ. Podle mě, čím víc ochrany, tím líp. Nikdy nevíš, kdy do čeho práskneš a čím a náhoda je blbec. Co jezdím v brnění, tak mám takový větší pocit sucha a jistoty ;) A z bundy jsem vytáhl chrániče a případně ji oblíkám na to.
30. čvc 2015 10:59 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Oblecenie na leto

Nedávno jsem jel z prce dom, a zažil jsem tuhle příhodu. Představ si že místo toho kolaře pojedeš Ty na motorce, nemyslím že to uděláš schválně, bo si normální, ale náhodou to trefíš. Potom budeš rád i za ten štít. Je lepší mít a nepotřebovat, než naopak.

Před nedávnem jsem jel z práce, prostě krokem, bo jezdí mrak lidí. Po chodníku vedle mě šlapal takovej kokot z kanceláře, co si myslí, že musí bejt všude první. Přestože cyklista na přechodě přednost nemá jsem zpomalil, a dopřál mu jeho malé vítězství. Vletěl tam bez zpomalení, přestože se přechod nachází v prudkém pravém vracáku otočeném v jednom bodě. No a protože do toho vracáku není přes barák a plot vidět, netušil, že zrovna ve chvíli kdy on letí k přechodu, vjíždí do vracáku z druhé strany bus. Neminul :lol: Takovou ránu jsem už dlouho neslyšel. No a když tam seděl na zemi jak :blink: a držel se za hlavu, vím není to správné, ale docela jsem mu to přál. Později jsem se bavil s policajtem co u toho byl, a když mu vysvětlili že jako cyklista na přechodu nemá přednost, čučel na ně prej jak trubka. Ale to bylo možná i tou ránou B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Díky: Rishor
Poslední změna: 30. čvc 2015 11:51 uživatelem tirak.cz.
30. čvc 2015 11:50 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Oblecenie na leto

tiraku

skvely prispevek, uz som sa dlho tak dobre a s chuti nezasmial :silly:
CBF 600 SA 2004
Poslední změna: 30. čvc 2015 12:56 uživatelem Rishor. Důvod: doklep
30. čvc 2015 12:55 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Oblecenie na leto

keith napsal: Dr. myslím, žes vybral dobře...ať slouží.

já se dívám po kevlarech...nemáte někdo tyto ? Porovnání ceny?? V kroměříži stojí 3690,-

kalhoty-na-motocykl.heureka.cz/trilobite...jG6cYCFWsUwwodDeQEuQ


Takže malá oprava... Nedávno som sa stretla s kamošom na Orave a mal tiež tie isté nohavice trilobitky a po mojom vysťažovaní sa ohľadom tej kože len krútil hlavou, že on také problémy nemá... a aj mi ich ukázal a čuduj sa bože :evil: On ich mal vyfutrované handričkou na tej koži... Asi model z iného roku? Netuším... takže ak je možnosť tak pozrieť, pochytať, alebo len tak zistiť ako to vlastne je :laugh:
15. srp 2015 16:55 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl snakeTK pro téma Oblecenie na leto

Já jsem z jejich stránek pochopil, že někdy v minulosti změnili výrobce na ty rifle, takže je možné, že starší model nemá kůži mezi nohama krytou podšívkou. Byl jsem se na ně podívat v Bikers Crown a byly vypodšívkované a vypadají pěkně.
17. srp 2015 17:40 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Tomas pro téma Oblecenie na leto

Mefisto napsal: Ja si na popojizdeni koupil www.m-b-w.cz/product/moto-kalhoty/kevlar-jeans-joe---panske/287
A zatim za tu cenu spokojenost


Jsme na cestách po Chorvatsku. Vyrazili jsme v textilu od dainesse (venku 32+ st C) a bylo to dost náročne. Druhy den jsme jeli v tech MBW kevlarkach (oba v pánských, dámské nejsou tak dobre) a Velká spokojenost. Bez bundy, třeba jen v páteraku bych si jet netroufl.

Jak říkáš moje polovička, prostě ti to nedoroste, ani kdyby ses rozkrajel.
Poslední změna: 19. srp 2015 12:21 uživatelem Tomas.
19. srp 2015 12:20 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Oblecenie na leto

Ahoj
32st to nejsou teploty... 38-40st tam se lámou ledy... Letošní Rumunsko jsme několik dní jeli v tričkách od Deniese s chrániči a pateřákem a bylo to super... jen jsem si dvakrát zapomněl namazat ruce a vypalilo se mi okénko.
Kevlary můžou být super ale ty co jsem si zkoušel dost děs neprodyšné těžké. RST ventilator naprosto v pohodě panely z AirMesh profukují... netvrdím, že jsme nesmrděli nebo, že bychom se nezpotili obzvlášť když zastavíš... ovšem jinak pohoda a dalo se to vydržet.
Honda CBF 1000 RS:)
20. srp 2015 20:41 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Oblecenie na leto

Jak píše Jindra - 32st.C je pohodička .Mě když letos v Bosně spadla teplota z 42st.C na 30 cestou do kopců,tak jsem si zapínal zipy na bundě ,jak se ochladilo . Trochu výše položená Černá Hora a kousek Albánie už bylo příjemnější .
Jinak jsem letos z jara přešel na komplet od RST a " kurňa ,to už jsem měl mít dřív " - velký luftovací panely ,možnost odhodit neprofuk/nepromok membránu = k nezaplacení :) .
www.motocentrumbb.cz/2-obleceni-obuv/1-b...71-rst-adventure-ii/
21. srp 2015 14:24 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.644 sekund