Brzdove dosticky CBF 600N ABS

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Ahojte. Ake mate skusenosti s brzdovymi dostickami ? Potrebujem menit na prednej aj zadnej brzde. Jedna sa o 2010 abs, cize trojpiestiky vpredu. Mam tam dat original, alebo nieco ine ? Od motorky potrebujem, aby spolahlivo brzdila, ked sa dosticky zoderu skor ako original nevadi. Aj lepsia cena neurazi :)
28. srp 2015 21:10 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

destičky jedině Nissin ST. nedávno jsem koupil CBF 1000 2010 a předchozí majitel tam dal Bremba, podle mě to žere kotoouče a moc nebrzdí...půjdou tam zase Nissiny jak mají být. Kupoval jsem je v BonMotu v brně na CBF 600 N 2008 a sada na kotouč cca 1100kč...spokojenost
chro chro
30. srp 2015 11:08 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

keith napsal: destičky jedině Nissin ST. nedávno jsem koupil CBF 1000 2010 a předchozí majitel tam dal Bremba, podle mě to žere kotoouče a moc nebrzdí...půjdou tam zase Nissiny jak mají být. Kupoval jsem je v BonMotu v brně na CBF 600 N 2008 a sada na kotouč cca 1100kč...spokojenost


Má pravdu sokolík :) Nissin ST - pravda jsou trošku dražší , ALE fungují .

P.S. -to je dost , že sis konečně koupil MOTORKU :woohoo:
Poslední změna: 30. srp 2015 14:44 uživatelem Malp.
30. srp 2015 14:42 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

P.S. -to je dost , že sis konečně koupil MOTORKU :woohoo:[/quote]


:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: vole.....a to chteli bratři v triku, abych koupil bílou...pry zahrajeme šachy :-) :-)
chro chro
30. srp 2015 21:33 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Drak3n pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

A tie Nissin ST su lepsie alebo horsie ako originalny diel ?
01. zář 2015 10:09 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl danoous pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

Ahoj,
co se tyka brzdovych desticek, ja jsem mel na masine z fabriky Nissin ST.
Jak zde pisi kolegove vyse, i ja jsem zustal u Nissin ST desticek.
Brzdy na me 600NA r.v. tez 2010 mi vyhovuji maximalne. A chtel jsem zustat u stejne brzdneho ucinku.
Konkretne v mem pripade jsem menil kolem 32.000km. Takze original z fabriky vydrzely 32.000km.

Desticky se daji koupit u jiz zmineneho bonmoto.cz. Zde jsou kody pro CBF600NA (s ABS) r.v. 2010
Predni: 2P308 ST
Zadni: 2P244 ST

Ty originalni desky vypadaji uplne steje, vcetne barvy, samo tvaru.
Plocha brzdoveho materialu je samo stejna, ale ma trochu jinak udelane prorezy.
Kazdopadne ted jezdim ty z bonmota viz uvedene cisla a brzdovy ucinek je stejny.

Mejte se...
Díky: lofo
26. led 2016 10:22 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 3
Ahojte...nie že by som spochybňoval Nissin ST ale chcel by som sa spýtať, je tu niekto kto používa aj iné obloženie a je spokojný? Napr. tie nissiny vychádzajú medzi 35-40eur. Napr. GoldFren S3 je za cenu 22eur. Má s nimi niekto skúsenosti? Prosím nepotrebujem odpovede typu na brzdách sa neoplatí šetriť a pod. Goldfren zasa nie je žiadny noname šmejd. Vyrábajú obloženie na všetko možné, majú rôzne druhy zmesí...Človek si nájde na nete to čo chce...ak chce reakcie, kde sa píše o tom ako žerú kotúče, nájde si ich...ak chce články, kde sa majitelia vyjadrujú, že sú úplne v pohode, nájde si aj také. Je tu niekto, kto ich má na moto a má s nimi aj čo to odjazdené alebo všetci dávajú len nissin ST zmes? Vďaka za odpovede
Dnes už skôr kochač a rovinkový strelec...
23. kvě 2020 19:26 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

Čau.

V současnosti s čistým svědomím aplikuju desky CL Brakes (A3+, nebo XBK5). Cenově jsou podobně Nissinům ( cca o 10-20% méně) a kvalitou taky.
GoldFren nepoužívám...úspora 700 kč na moto není zajímavá. Potřebuju desky, který brzdí, nežerou kotouče a v tom mám jasno.
chro chro
25. kvě 2020 07:11 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

Taky dávám Nissiny a mám klid, brzdí a nežerou kotouče. Můžeš laborovat, koupit levnější s rizikem, že to nemusí fungovat a ve výsledku přeplatíš na kotoučích, nebo nemusí fungovat a nebudeš spokojený. Osobní zkušenost s Goldfren nemám, jen co mi říkal kolega z práce, že to byly vyhozené peníze. Dal bych si raději v práci den přesčas a koupil zase Nissiny.
25. kvě 2020 07:28 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Brzdove dosticky CBF 600N ABS

To co píše Keith mám i já měnil jsem to ve finále i místo špičkových brzdových desek od Bremba které měly být uplně top... a to , že mám kotouče 320mm T-drive Brembo, Brzdiče M4 monoblock Brembo, brzdovou pumpu Brembo Costa corta RCS19 ale ve finále ty destičky XBK5 mě doporučili kluci co jezdí přírodní okruhy... a funguje to... i když je pravda... že mě by asi museli fungovat i dřevěné špalky... na ten tlak co ty brzdy umí vytvořit... ale Bremba jsem vyhodil... a mám pocit, že to funguje lépe... i když to, že jsem vyhodil Bremba nakonec nebyla jejich vina, ale asi začínající problém s předním ložiskem v kole... Musel jsem tenkrát přezout a vyměnit desky... a motorka pořád vibrovala při brždění cca z 205 na 140 na sto metrech...nakonec to určitě dělalo to ložisko ale XBK5 jsou tam pořád... Jinak Nissin určitě nejdou špatné.. slyšel jsem i to, že dávají do Brembo brzdičů Nissin destičky... ale já mám na to stejný názor jako na gumy... tohle nejsme schopní posoudit... já pocitově možná to XBK5 není tak kousavé a nepotřebuje tolik ohřát.... uvidíme až se zase člověk dostane na vyšší level a bude víc pálit tak třeba nebudou stíhat teploty.. ale to určitě není téma na CBF forum
Honda CBF 1000 RS:)
25. kvě 2020 13:09 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.596 sekund