Vyklápěcí přilba

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomasz. pro téma Vyklápěcí přilba

Před cca 6 lety jsem koupil marushinku integrálku za cca 5500kč. Od začátlu mě do ní při jízdě profukoval vítr až mi teklo z očí. Foukalo přes plexi. Plexi jsem došteloval co nejvíc, aby přilnulo k těsnění, přesto zde vznikla spára, kterou opět vzduch proudil do očí. Naštval jsem se a šel jsem marušinku reklamovat. Prodejce to chápal, poslal ji na reklamačku. Nestihli to do 30dní a byl jsem rád, protože mě vrátili peníze a ještě jsem se dozvěděl že to u přileb je normální :) . Kamarád mi půjčil Lazerku výklopku. Do ní nefoukal vítr, je tišší a sedí mi na lebce :) a to navíc má tmavé plexi, které si vysunu podle sluníčka. A je o cca polovinu levnější. Tak jsem si ji koupil novou a mám ji dodnes a spokojenost. Asi tak ...
08. kvě 2016 20:54 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyklápěcí přilba

Hele já budu mít jednu Shark evoline zůstala po otci moc s ní nenajel měla by se nechat i vyprat nechal bych ji levně ale je to XL.... byla to černo oranžová kombinace....
Honda CBF 1000 RS:)
08. kvě 2016 20:57 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyklápěcí přilba

Tak tady je ta přilba pokud by měl někdo zájem museli bychom se domluvit na zkoušce mám i verzi M ta je vůbec skoro nejetá....

Honda CBF 1000 RS:)
10. kvě 2016 18:14 #33

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Vyklápěcí přilba

Jindro, blembák pěknej, ale nebyla by mi ani velikost ani přilba jako taková. Měl jsem tu čest s ní ujet pár kiláků a byl jsem z ní naprosto nešťastnej. Je prostě šitá na jiný škopky a kvůli té překlápěcí bradě nemá dole deflektor, takže mi v ní mrzla brada, hrozně do ní táhlo a ten rachot zdola od motorky... na to nejsem zvyklej :D
10. kvě 2016 21:31 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Vyklápěcí přilba

A je nějaká cena k jednání? Sháním něco na jízdu po městě, do práce a tak.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
11. kvě 2016 14:29 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyklápěcí přilba

Nemam představu ale teď jí vezu ernestoj a uvidíme zda nám zůstane jednal bych až pokud by ti byla... vzhledem ke skutečnostem bych nechtěl licitovat. Spíš by musela dotyčnému sedět a udělat mu radost.
Honda CBF 1000 RS:)
13. kvě 2016 22:02 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Vyklápěcí přilba

OK, kdyby náhodou, tak uvidíme třeba na stretku :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
14. kvě 2016 11:25 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.479 sekund