olej do hondy cbf 600 N 2006

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
zdravím mám na ruke olej CASTROL POWER 1 RACING 10w 50 možem ho použiť do hondičky ???Spluje specifikaciu API je to presnejšie APi SL
Poslední změna: 21. led 2016 12:13 uživatelem marek-2954.
21. led 2016 12:13 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

marek-2954 napsal: zdravím mám na ruke olej CASTROL POWER 1 RACING 10w 50 možem ho použiť do hondičky ???Spluje specifikaciu API je to presnejšie APi SL




Je to tenhle olej ?





21. led 2016 22:48 #2

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
trošku iný obal ale inak hej
21. led 2016 23:13 #3

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

Určitě ho můžeš do svojí motorky dát,je to plná syntetika pro výkonnější motocykly do tvého CBF by stačila i polosyntetika máme úplně stejnou motorku a dávám tam polosyntetiku 10W 40 :-) předchozí majitel mojí motorky tam dával polosyntetiku a tak sem u ní už zůstal

takže klidně to tam dej vyměn celou náplň je to 3,8 litrů oleje tuším , vždycky kupuji kanystr se 4 litry a troška mi zbyde po horní rysku to vychází kolem 3,8 jednou jsem tam omylem vylil 4 litry a musel jsem odsat trochu :-)
Poslední změna: 22. led 2016 08:40 uživatelem Hodys.
22. led 2016 08:32 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
No ja som ten 10w50 nekupoval takže mi doniesol kamarát 4ks 1L takže to je to isté...Tak ja ho tam dám
22. led 2016 11:39 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

pokud to máš zadarmo tak to máš v pohodě :) Jinak abych byl upřímný já nejradši nemíchám oleje a tīm že vím že moje motorka od začátku jezdila na polosyntetický olej tak ho tam dávám i teď myslím si že lepší jezdit na jeden druh pokud ovšem člověk ví co tam ten předchozí majitel dával :-) Zajímalo by mě jaký na to má názor treba i někdo jiný z našeho klubu

Jinak co mě říkal mechanik tak tím olejem nic nepokazíš ten castrol co máš se dává Origo do Hondy CBR která má stejný motor jako naše CBF :-)
Díky: marek-2954
22. led 2016 15:57 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
No tak chcem tam dat neaky lacni olej na preplach a až potom tam dat tento a asi sa bude vypuštat cely obsah kedže budem menit spojkove ložisko
23. led 2016 16:42 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Viac ma trapia sviečky lebo moto bola po servise výmena sviečok čistenie a nadstavovanie karburatorov a odpalilo mi nove sviečky a teraz nahradné tiež nejdu tak ako majú raz ide na 4 valce raz len na 1dej a raz nechytí vôbec..Chalan mi hovoril že bude treba vymeniť vzduchový filter tak neviem čo to môže robiť ten alebo nie
23. led 2016 16:45 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

No po pravdě řečeno, řešit odpálené svíčky výměnou filtru je asi blbost. Ale dělej jak myslíš. Jinak náplně a filtry se mění při koupi motorky, a potom dle servisních intervalů, asi tak. Co se týče oleje, i v Hondě mi řekli, že do týhle motorky patří POLOsyntetika. A jak řekl Hodys, oleje se nemíchaj. Tož asi tak.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
23. led 2016 19:40 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

s těma svíčkama ,, odpálit '' se dají i úplně nové svíčky pokud motorku uchlastáš ... třeba při dlouhém startování po zimě se dají poškodit

nevím jak moc máš motorku seřízenou Chtělo by to udělat podtlaky karburátorů vše seřídit aby Ti chytala tak jak má pokud jsou svíčky špatné Tak je vyměnit za nové a filtr vzduchový klidně vyměň tím nic nepokazíš stejně se má měnit po každých dvaceti až třiceti tisíc kilometrech
25. led 2016 12:31 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.596 sekund