olej do hondy cbf 600 N 2006

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
No pred 900km bol robeni servis podlaky zmes asi som ich odpalil pri startovani cez zimu lebo mi nechcela chytit
26. led 2016 09:23 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

To může být ono
26. led 2016 10:00 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
tak ja onjednam nove sviecky a uvidim co to povie
26. led 2016 13:17 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

ještě k tomu startování v zimě ,není dobré nechat motorku běžet třeba jen 5 minut ,je potřeba aby se pořádně zahřála. Máme v práci moto guzzi a pokaždé když se někdo přijde podivat vyzkouší ji a nastartuje ji na pár minut a každý rok měníme svíčky ,vždy po čase začne jít motorka na jeden válec za studena a je to vždy způsobeno tímhle
26. led 2016 21:56 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006


Včera jsem se nechal inspirovat Tvým doporučením, a při odpoledním zahřívacím startu jsem najel 150 km, myslíš že to stačí? B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 31. led 2016 12:21 uživatelem tirak.cz.
30. led 2016 16:10 #15

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Tak naposledi som ju nechal zohriat až tak aby pustilo ventilator a az potom som ju vypal...A naposledy ak som ju skusal nastartovat tak išla na jeden valec a potom už ani nechytila a po čase strelila supu do vyfuku tka to budu tie sviečky
30. led 2016 17:01 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

marek-2954 napsal: Tak naposledi som ju nechal zohriat až tak aby pustilo ventilator a az potom som ju vypal...A naposledy ak som ju skusal nastartovat tak išla na jeden valec a potom už ani nechytila a po čase strelila supu do vyfuku tka to budu tie sviečky


To zahřátí , aby spustil ventilátor , by mohlo stačit , ale zaráží mě to střílení do výfuku , není to spíš karburátorem???svíčky samozřejmě vyměň , ale podíval bych se i na ten karburátor . Přijde mi , že to střílení by mohl dělat on
Poslední změna: 31. led 2016 00:40 uživatelem Hodys.
31. led 2016 00:26 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma olej do hondy cbf 600 N 2006

tirak.cz napsal: Včera jsem se nechal inspirovat Tvým doporučením, a při odpoledním zahřívacím startu jsem najel 150 km, myslíš že to stačí? B)



:laugh: to určitě stačí :laugh: navíc myslím že prvoplánově si se chtěl projet :laugh: a svádíš to na zahřívání

a k těm kilometrům řeknu tohle :) Zajímám se o veterány a třeba u dvoutaktních motorů v přīručce doporučují najet vždy tak 40 km :) aby se vše prohřálo a nevznikla nikde vlhkost která u dvoutaktu bez olejové náplně způsobuje korozi
takže někdy je lepší motor vůbec nestartovat než ho nechat běžet třeba jen dvě minuty :-)
31. led 2016 00:37 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
karburatori boli nadstavene a aj podtlaky a snimac polohy klapky tiež...Naposledy pred nadstavenim mi to robilo tiez dal som to typkovi do servisu vymenil sviečky a nadstavil to všetko..podla mna to odpaluje spatni benzin alebo vadne sviečky od vyroby ...Vymenim sviečky a nalejem tma 100vku a uvidim čo to povie
31. led 2016 11:27 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
A ešte motorka isla na 1 valec potom zdochla už nechytila tak sa nahromadil benal vo zvodoch a raz za čas sviečka odpali a benal sa vo vyfuku chytí a preto strelí
31. led 2016 11:30 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.590 sekund