Kde se ubytovat zkušenosti a doporučení

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele během naší malé cestě na Jih jsem si vyzkoušeli pár ubytování které by stálo za to zmínit.
Honda CBF 1000 RS:)
07. čvc 2016 21:31 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jeli jsme ve třech a máme tyto poznatky...
Kdo by jel na jih a nedostane se brzo z práce vyplatí se možná tip na Penzion Bakalář ( ve Frymburku) určitě Bookovat osobně přes telefon n= přes Booking....

Druhý typ v Jižních Čechách je dražší ale servis je skoro lepší Penzion Vlčí Jáma( ve Vlčí Jámě). tady Vám nabídnou i vířivku a naprosto luxusní snídani...

Jako poslední tip bych doporučil ubytko u Lago Di Gardy penzion Villa Emma je to pizzerie a za 35euro se snídaní to není špatné(navíc je sleva na večeři 20%). Ovšem umyvárky jsou na chodbě a stejně tak záchod a to je ráno trochu divné... na celé patro jedna mísa :S .
Honda CBF 1000 RS:)
07. čvc 2016 21:39 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Jen jsem chtěl podotknout což Jindra ve své skromnosti opoměl dodat, že jsme ANI JEDNOU NEMĚLI NEPROMOKY bylo totiž stále slunečno... Tak kdo by chtěl může Jindrovi vymyslet jinou přezdívku :laugh:
Honda CBF 1000 2010
08. čvc 2016 14:58 #3

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

JinT napsal: Jeli jsme ve třech a máme tyto poznatky...
...................................................................

Jako poslední tip bych doporučil ubytko u Lago Di Gardy penzion Villa Emma je to pizzerie a za 35euro se snídaní to není špatné(navíc je sleva na večeři 20%). Ovšem umyvárky jsou na chodbě a stejně tak záchod a to je ráno trochu divné... na celé patro jedna mísa :S .



Jojo,kde jsou ty časy (cca rok 2007) ,kdy jsme na Gardě brblali za ne zrovna levné ubytování 12,50EU / os. se snídaní , samozřejmě s vlastní sociálkou :( .

Jinak vzhledem k počasí v I / CH / A jsem v době srazu na Sázavě OPĚT skončil na Balkáně . 8 slunečných dnů ,cca 3000 km - :)
08. čvc 2016 17:03 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Díky Márty tímto si u mě vyrostl :woohoo: a ano slyšeli jste dobře i tak nechvalně známé passo Gavia kde jsme zatím vždy chytli děsné počasí se na nás slitovalo a to by člověk neřekl co vše tam jde vidět :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
08. čvc 2016 17:20 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jinak Malpe ty ostudo zase solo akce sazava se moc pěkně vyvedla a mohl jsi se na nás zajet podívat aspoň by jsi nebyl jako Yety všichni o tobě mluví a nikdo tě neviděl....
Honda CBF 1000 RS:)
08. čvc 2016 17:21 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

JinT napsal: Jinak Malpe ty ostudo zase solo akce sazava se moc pěkně vyvedla a mohl jsi se na nás zajet podívat aspoň by jsi nebyl jako Yety všichni o tobě mluví a nikdo tě neviděl....


Letos jsem měl na cestě 3 parťáky ,takže sólo ne .

Jinak pokud mě někdo neviděl ( stejně jako Yetiho ), tak to asi budeme muset vyřešit fotkou v životní velikosti , nebo vás zase přepadnu na podzimních Buchlákách :) - už kvůli Hodýskovi - jistě by mu chybělo moje noční pobrukování :woohoo: .
09. čvc 2016 22:13 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Maple pokud se bojis Hodyse můžu ti slíbit že když se dostavis na naší akci už nikdy ho nenechame jet za tebou a pobrukovanim si vždy vyslouzis vlastní pokoj....
Honda CBF 1000 RS:)
10. čvc 2016 01:49 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

JinT napsal: Maple pokud se bojis Hodyse můžu ti slíbit že když se dostavis na naší akci už nikdy ho nenechame jet za tebou a pobrukovanim si vždy vyslouzis vlastní pokoj....


Samé dobré zprávy - tak to beru !!! ;)
10. čvc 2016 18:02 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Malp napsal:

JinT napsal: Maple pokud se bojis Hodyse můžu ti slíbit že když se dostavis na naší akci už nikdy ho nenechame jet za tebou a pobrukovanim si vždy vyslouzis vlastní pokoj....


Samé dobré zprávy - tak to beru !!! ;)


Malp dostane vlastní pokoj a nikdo ho nebude budit za jeho pobrukovaní a pak aspoň nebude ospalej a neusne na křižovatce a neupadne mu motorka z ruk přímo na můj blatník :-)))))))))))
11. čvc 2016 13:24 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.594 sekund