Honda CBF 500 - do kolika ot. vytáčet?

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Když mi onehdy vyletěl kvalt za jízdy , vyletěli mi otáčky až ke 13 tisícům , takže určitě omezovač nemám a neměl ho prý sni starý Hornet tak nevim :-)
14. bře 2017 17:52 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8
Hornet, co má Maty, omezovač má. Už jsem ho slyšel kolikrát štěkat.:-D
14. bře 2017 18:17 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Eiffel napsal: Hornet, co má Maty, omezovač má. Už jsem ho slyšel kolikrát štěkat.:-D



Tak to má dobrý , moje motorka bohužel touhle věcí nedisponuje :-)
14. bře 2017 22:06 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 1
StandaCBF: Díky za rady. Na několika motorkách už jsem se projel, takže nemám zkušenosti jen s variátorem :-) Jen jsem se potřeboval trošku ujistit od více lidí, kteří mají už motorky delší dobu. Měl jsem dřív MZ150. Projel jsem se na Jawě 350, Yamaze Virago 535, Suzuki SV 650, Hondě CBR 1000, Hondě Hornet 900. Snad jsem vyjmenoval všechny, na kterých jsem jel, ale to byly jen krátké projížďky no. Žádná delší praxe ;) Trošku tedy vím, jak se motorka chová, ale tady jsem získal pár dalších určitě důležitých informací, takže díky všem za ně :)

No a Tomulátor má přesně tuhle Honda CB500F:
Poslední změna: 15. bře 2017 10:21 uživatelem Kyblos.
15. bře 2017 10:03 #14

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Moc pěkná ta nová 500 :-)
15. bře 2017 11:10 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No čoveče tady cejtím výzvu to musíme zkusit podle mě omezovač měl i můj chopper 1997 bylo by to možná divný kdyby jsi ho neměl... je otázka zda ti při tvém vykoplém kvaltu nevylítl tep víc než otáčky a očička na vrch hlavy ti dovolili správně sledovat tachometr... Nepočítej, že by jsi ucítil nějaký utlum nebo by ti motor vrněl serenádu prostě ty otáčky dál nejdou a je to spíš jako tatatatatatatat a nekdy i rychleji :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. bře 2017 16:25 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Poslední změna: 18. bře 2017 18:24 uživatelem Hodys.
18. bře 2017 18:07 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: No čoveče tady cejtím výzvu to musíme zkusit podle mě omezovač měl i můj chopper 1997 bylo by to možná divný kdyby jsi ho neměl... je otázka zda ti při tvém vykoplém kvaltu nevylítl tep víc než otáčky a očička na vrch hlavy ti dovolili správně sledovat tachometr... Nepočítej, že by jsi ucítil nějaký utlum nebo by ti motor vrněl serenádu prostě ty otáčky dál nejdou a je to spíš jako tatatatatatatat a nekdy i rychleji :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:


:-) sledoval jsem otáčkoměr , tachometr ani tak moc ne :-) na otáčkoměru bylo 13000 , což mě vyděsilo červené pole mám od 11500 :-) ta ta ta nebylo :-) pokoušet to raději nebudu , nechci dostat vačkou do hlavy , už tak jsem praštěné dost :-) :-) :-)



Poslední změna: 18. bře 2017 18:24 uživatelem Hodys.
18. bře 2017 18:11 #18

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No jak jsem psal žádnou třináctku tam nevidím :woohoo: :woohoo: jen črve :woohoo: červený kostičky... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
19. bře 2017 10:35 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Jindro Ty lumpe :-)
Ještě jednou a lépe :-)
vím že jsi posledně viděl moji stříbrnou motorku jako modrou a teď vidíš čtverečky ,tak jsem kvůli Tobě objednal z Hondy hned 2 rozdělané budíky abys viděl tu třináctku :-) je to mé šťastné číslo tak co bych pro Tebe neudělal :-)



19. bře 2017 21:50 #20

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.716 sekund