Honda CBF 500 - do kolika ot. vytáčet?

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
ty vole von se naučí i ve fotošopu :woohoo: hele já se snad ani nepřu o třináctku ikdyž jsem jí na první fotce fakt neviděl :woohoo: ale je mi divný že by jsi opravdu neměl omezovač... ale to je jedno každopádně kluci ho asi mají a ty jsi kup lepší motorku s kapotáží :evil: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
19. bře 2017 22:42 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
vazeni ja obmedzovac urcite nemam :blink:

...ale je fakt ze ani otackomer :sick:
CBF 600 SA 2004
20. bře 2017 09:22 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Uděláme anketu kdo má a nemá omezovač :-) kámoš tvrdí že jeho Hornet v karbecu neměl , je to nějaký divný fšecko :-) :-) :-) Rishor je no limit , to je kluk , borec co dokáže cokoli , nezná limity , a překračuje hranice , a to nejen mezi státy :-) kolik pak už máš najeto na svý CBF 125 kámošu ?
Díky: Rishor
Poslední změna: 20. bře 2017 10:09 uživatelem Hodys.
20. bře 2017 10:01 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: .......a ty jsi kup lepší motorku s kapotáží :evil: :woohoo: :woohoo:



Vzpomínáš na Žamberk? Co řeklo to geniální dítě na náměstí :-) :-) :-) nejhezčí je tahle motorka , a ukázala správným směrem , tedy na moji :-) :-) :-)
20. bře 2017 10:05 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Hodys napsal: Uděláme anketu kdo má a nemá omezovač :-) kámoš tvrdí že jeho Hornet v karbecu neměl , je to nějaký divný fšecko :-) :-) :-) Rishor je no limit , to je kluk , borec co dokáže cokoli , nezná limity , a překračuje hranice , a to nejen mezi státy :-) kolik pak už máš najeto na svý CBF 125 kámošu ?


Hodysku no nie je sa velmi cim chvalit :silly: cca 17800 z toho 11800 som spravil ja...chapem ze to ma kde kdo za menej ako sezonu, ale ja jazdim ked sa da a hlavne preto ze ma to bavi (takze prejdene km su len druhorade) no a hlavne este stale zijem :S
s pozdravom :whistle:
CBF 600 SA 2004
20. bře 2017 21:51 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Rishor napsal:

Hodys napsal: Uděláme anketu kdo má a nemá omezovač :-) kámoš tvrdí že jeho Hornet v karbecu neměl , je to nějaký divný fšecko :-) :-) :-) Rishor je no limit , to je kluk , borec co dokáže cokoli , nezná limity , a překračuje hranice , a to nejen mezi státy :-) kolik pak už máš najeto na svý CBF 125 kámošu ?


Hodysku no nie je sa velmi cim chvalit :silly: cca 17800 z toho 11800 som spravil ja...chapem ze to ma kde kdo za menej ako sezonu, ale ja jazdim ked sa da a hlavne preto ze ma to bavi (takze prejdene km su len druhorade) no a hlavne este stale zijem :S
s pozdravom :whistle:


Je důležité si to užívat a to Ty umíš :-)
Díky: Rishor
20. bře 2017 22:59 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
rishor já jezdit na tvém stroji tak jsem v omezovači furt a to nic ve zlém jsem si půjčil NX700 ve dvou a nechtěně jsem se do něj dostal dvakrát už při rozjezdu :woohoo: :woohoo: klobouk domu před tebou protože to chce hodně sebeovládání krotit na cestách 125ccm. zase si tu krajinu můžeš projet jen jednou a vidíš víc než mi za čtyři průlety :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
21. bře 2017 08:33 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
125 se úžasně lehce ovládá, vezl jsem párkrát CBR 125 na servis , a pohodička , líbilo se mi to
21. bře 2017 09:47 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No jo Milane ale tebe potkat Sněhurka tak si myslí, že jí utekl a lehce přerostl jeden trpaslík :woohoo: ta motorka má limit hlavně pro naše dálnice... do města asi jo ale jinak klobouk dolu kdo cestuje je to taková trochu meditace...
Ale to samé říkám klukům co jeli na jawách do rumunska. to prostě není pro mě obdivuji ale není to pro mě... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2017 17:34 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Tyhle motorky chtějí klikaté úzké silnice dálnice fakt ne :-)
21. bře 2017 18:54 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.182 sekund