Asistenční služby

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

Asistenční služby vytvořil uživatel Karl

Máte někdo k povinnému ručení ještě asistenční službu a u koho? Nabídkou a cenou vychází nejlépe Europ Assistance 750,- na rok, ale vůbec je neznám. Má někdo zkušenosti s touto pojišťovnou? Předem díky za tipy
Poslední změna: 13. bře 2017 17:27 uživatelem Karl.
13. bře 2017 17:22 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Asistenční služby

Napiš Evě od Ondry dělá teď pojistky některým klukům radila má asi největší přehled....
Honda CBF 1000 RS:)
13. bře 2017 21:11 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Asistenční služby

U kazde pojistky mas asistencni sluzbu. Rozsah ti sdeli tvoje pojistovna
18. bře 2017 16:28 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Asistenční služby

Hlavně bacha na vzdálenost na kterou tě vezou je důležité si uvědomi výpočet ceny odtahu... většinou se to vyplatí řešit odvozem jen na vzdálenost kterou máš zadarmo a zbytek řešit jinak...

Počítá se to většinou tak že například máš 50km zdarma ale pokud skončíš u Plzně tak do prahy to máš 80km... cena km odtahu je 23kč/km není to tak, že zaplatíš 30x23 ale zaplatíš 110x23 a to že si nechají zaplatit každý km navíc si piš... takže výše asistence je asi dobré sledovat... nebo pak je lepší čekat na hodné motorkáře kteří zastaví a odvezou tě v neděli z dálnice zadarmo... to jsem koukal jako péro z gauče jaký lidi se ještě nenajdou.... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
19. bře 2017 10:42 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Asistenční služby

je fakt ,že odtah bývá dost drahý,je fajn ,že si umíme mezi sebou pomáhat, vím že Jindra umí taky často a rád pomoci,a určitě mezi náma klubákama je hodně ochtných lidí
19. bře 2017 21:58 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Asistenční služby

Jo je to fakt občas je dobré mít telefon na někoho s dodávkou :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
19. bře 2017 22:39 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Asistenční služby

Europ Assistance. Předloni píchlé kolo cca. 50 km od baráku. Telefon, za hodinu přijela odtahovka. Takže za dvě hoďky od zavolání jsem byl doma. Jenom podpis a čus. Loni jsem na Slovinsko / Rakouských hranicích nenastartoval motorku. Telefon, za hodinu přijela Rakouská asistence. Diagnostikoval závadu(prý nedobíjí, kdo by to řekl, že :)) a nabídli odtah do servisu a ubytování. Musel jsem domů, tak jsme si s kamarádem měnili baterky(mimochodem na nabitou baterii se dá ujet bez světel cca.200 km)a dojeli jsme do Čr. Pak už to dál nešlo (baterie se nestačily dobíjet, takže se zkracoval interval výměny), tak jsem zavolal asistenci a dotáhli mě domů. Za mě super služba za ty prachy. Limit na jednu událost je 35 tisíc. Dle mého názoru je to nejlepší asistence v Čr. Já nic lepšího nenašel.
20. bře 2017 09:32 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Asistenční služby

JinT napsal: Jo je to fakt občas je dobré mít telefon na někoho s dodávkou :woohoo:

A nebo s vlekem
20. bře 2017 16:39 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Asistenční služby

Jen jsem tak mrkl na epojisteni.cz a tam je treba

20. bře 2017 16:40 #9

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Asistenční služby

Hele můžu ti říct mám osobní zkušenost a byl jsem velmi rád, že mi po 45minutách zastavil normální chlap s dodávkou a naložil mě... V neděli odpoledne... když jsem volal na linku ať už mě tam nehledají, že odtah ruším tak mi ten samej pán řekl tak to je dobře já jsem stejně ještě nikoho nesehnal... Boco by taky mohl popovídat jak mu asistence pomohla... taky ten den nedojel domů ale ten si musel motorku schovat na druhý den a až následně vymáhal náklady po pojišťovně... no řekněme jde asi o případ od případu ale na pojišťovnu se moc nespoléhat... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
20. bře 2017 17:06 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.075 sekund