Asistenční služby

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Asistenční služby

To byl Europ Assistance?
20. bře 2017 20:00 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Asistenční služby

Ahoj, ano bola to Europ Assistance. Namiesto rychleho riesenia spekulovali, nevedeli zohnat lacnu odtahovku, nakoniec som si musel sam zorganizovať OAMTC s ktorymi nemali zmluvu, cize som ho musel uhradit v hotovosti. Nakoniec mi to preplatili, ale nejaky cas to trvalo a tie starosti s tym...
21. bře 2017 07:28 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Asistenční služby

Hele jak říkám byla to neděle... ale kdo jezdí na výlet v týdnu :woohoo: :woohoo: přesto si musíme uvědomit každá pojistka vypadá krásně než něco potřebuješ... a pak to začne.. jsou to hadi ale radši si pro jistotu něco platit... ale telefon na dodávku mít v kapse... Ernest měl blbý to, že on stál v rakousku a já v plzni :woohoo: :woohoo: ale já jsem se dostal domu dřív... přesto mě motorka nejela tři týdny jemu už druhý nebo třetí den jo :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2017 08:31 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Asistenční služby

U mě to byla taky vždy neděle. Jediné, co mě zarazilo bylo, že mě chtěli tahat v Rakousku v neděli do servisu, když mají v podmínkách, že pokud se do dvanácti hodin od události motorka neopraví, tak mám nárok na odtah. Buď byl někde nějaký servis otevřený, nebo se snažili ušetřit. Prostě odtah z té vzdálenosti něco stojí a je to pro asistenci nejdražší varianta řešení. Každopádně si to letos zase zaplatím, když nenajdu něco lepšího.
21. bře 2017 16:00 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Asistenční služby

Jinak když pořídíte u autorizovaného dealera Hondy asistenci, tak Honda to pořizuje přes Europ Assistance. Stojí to sice o nějakou tu stovku míň, ale je tam nižší limit plnění a motorka musí být max. do deseti let stáří. Na cesty po Čr to určitě stačí(loňská informace).
21. bře 2017 16:06 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Asistenční služby

CBF 1000 r.v. 2006
22. bře 2017 15:53 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Asistenční služby

Teď jsem koukal na stránky Hondy. www.honda.cz/motorcycles/owners/assistance.html
Zrušili limit pro stáří motorky a ten limit plnění na jednu pojistnou událost je 25 000,- V Kolama dolů je překlep. Není to 55 000,-
22. bře 2017 21:25 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Karl pro téma Re:Asistenční služby

Díky za Vaše příspěvky a tipy, už to mám vyřešené. Dosjednal jsem to k povinnému u Allianz
29. bře 2017 05:08 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re:Asistenční služby

Karl napsal: Díky za Vaše příspěvky a tipy, už to mám vyřešené. Dosjednal jsem to k povinnému u Allianz


Zdarec , mluv - napínej - přeháněj :) (citace z Limonádový Joe ) .
Na jaké plnění podmínky a cenu jsi se dostal , já mám Honda Assistance - tam je plnění 1 000 EU , cenu bych musel zalovit v papírech ,ale je to tuším 800-1000Kč.

Jinak povinné mám taky Allianz.
30. bře 2017 19:25 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.768 sekund