CBF1000. Kterou koupit?

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Problémy s tlumiči (spíš částečná nespokojenost) řešíme asi všichni. Toto téma máme rozpracované s Vangelasem v Brně. Jednu CBF 1000 FA postavil na cartretge od Kyaby a zadek rovněž Kyaba...chybí mi odezva od majitele, ale první dojem byl slušný. Celková cenovka byla okolo 30 000,-.
Myslím, že u moto je třeba řešit předek i zadek....originál spolu korespondují.
Možností je několik...stačí vybrat vlastní cestu
chro chro
15. lis 2020 07:30 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Pravda, take jsme to Georgem nekolikrat resili
15. lis 2020 10:03 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Polovičatá řešení nebudou fungovat správně... předek je potřeba kvůli stabilitě a brždění a zadek je měkký jako celek navíc většině z nás už od začátku velmi špatně fungovalo i soft/hard... a pokud člověk jede ve dvou a naložený tak projet v Německu zatáčku ve 170+ tak je to fakt adrenalín kterému se snad vyrovná jen jízda na býku.... občas ještě když není úplně ideální povrch... Jinak já jsem si skoro myslel, že dojdu do bodu kdy by už nestíhal rám, nebo se bude motorka kroutit ale moje prdel to zatím nepoznala a musím říci že je to docela v klidu... otázka jak to bude dál pokud to budu víc a častěji zvedat na zadní a různě blbnout tak to určitě ten jednoduchý rám nemá šanci dlouho vydržet.... ale zatím i při hodně vysokém tempu a překlápění to prostě jede jako po kolejích a stačilo jen dát kvalitní předek a zadní tlumič... je fakt, že jsem už šel i do výrazného odlehčení ... Ovšem jízdní vlastnosti jsou teď naprosto super
Honda CBF 1000 RS:)
18. lis 2020 14:45 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza 1 pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Šel bych cestou repase stávajícího zadního nebo nový origo. Předek si udělám sám. Tlumiče dělají taky v JM moto. Má někdo zkušenost ?
Honza
18. lis 2020 15:47 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma CBF1000. Kterou koupit?

A jde vubec rozdelat?
18. lis 2020 16:40 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Jistě že nejde... proto říkám obrať se na Keitha.. repasovat něco co je na jedno použití nejde. Bohužel tento tlumič není repasovatelný a energie kterou do toho dáš nikdy nebude odpovídat výsledku
Honda CBF 1000 RS:)
18. lis 2020 17:10 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Pokud budeš dělat předek tak ano tam uděláš repas dáš tam nový olej ale posun to nebude...
Honda CBF 1000 RS:)
18. lis 2020 17:12 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza 1 pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Tak jpřední jsou rozebiratelné jako u 600. Tam vyměníš i pouzdra. Nebo se pletu ? Jde hlavně o zadní. Co to JM moto?
Honza
18. lis 2020 22:15 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Předpokládám že přední ti udela každý normální servis tam opravdu nic není v podstatě je to úplně hola trubka ...tedy pokud nechceš upgrade nic nevymyslis je to klasický servis ... zadek proste servisovatelny není nemá možnost rozebrání jako klasické tlumiče je na tvrdo Keith ho měl jednou rozebrany násilím aby zjistil jak funguje protože na rovinu rozebrat jde vše ale nevím jak to dopadlo podle mě už ho nedával do kupy...
Honda CBF 1000 RS:)
19. lis 2020 05:48 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma CBF1000. Kterou koupit?

Přední tlumiče děláme poměrně běžně. Za tu dobu máme vytipované komponenty, které se blíží, nebo překonávají originál. Vždy je to především o tom kolik je ochotný majitel zaplatit za použitý materiál.
Naše zadní tlumiče jsou "repasovatelné" za předpokladu, že máte dostupná data a nadstandardní vybavení. Komponenty se dají sehnat spíše intuitivně. Informace o množství oleje, nebo tlaku dusíku se mi doposud nepodařilo zjistit.
chro chro
19. lis 2020 06:37 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.580 sekund