Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ZIPP pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Spotřebu raději neřeším......ujedu 280 km,jedu k pumpě a něco tam neliju....můj styl jízdy je pohodička,klídek a to většinou ve dvou.... ;)
20. čvn 2011 10:02 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Šťastnej člověk :)
Já mam teď počítač ten začne panikařit už když spotřebuju asi 14l z nádrže a bliká a bliká až člověk musí k benzínce... nevadilo by mi to blikání pokud by nezačala mizet aktuální spotřeba a nešlo to od nuly. To pánové v hondě uplně nevymysleli. Já jsem zatim vydržel nervově maximálně do 265km :P
Tak zdar a hlavně tam nelejt diasel :) to už by se cenově nevyplatilo....
Honda CBF 1000 RS:)
20. čvn 2011 15:37 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

[

Já mam teď počítač ten začne panikařit už když spotřebuju asi 14l z nádrže a bliká a bliká až člověk musí k benzínce... nevadilo by mi to blikání pokud by nezačala mizet aktuální spotřeba a nešlo to od nuly. To pánové v hondě uplně nevymysleli. Já jsem zatim vydržel nervově maximálně do 265km :P


Asi ses střelil o sto km ne? Na r.v.2010-najedu 340km normálně,panikařit jsem začal v 365km. V 375km počítač ukazoval ještě 2dcl v nádrži.Samozřejmě jsem si vezl 2 l kanystřík s beneli a šlo vlastně o max dojezd na nádrž při běžném ježdění-žádná akce šetřivka.
20. čvn 2011 22:28 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

To bohužel nespletl neříkám, že bych nenajel 300km ale počítač...začne blikat rezerva a kanistřík nevozím :) maximální dojez nezkouším se spotřebou se zatím držím na 5,5až6l... tak pokud je nádrž na 20ltak je dojez za 300km a pokud bych chtěl jet ekonomicky tak určitě pojedu dááleko :) ale já jsem mluvil o tom jak mají blbě nastavený ten počítač začne mi mizet spotřebované palivo podle kterého se řídím a počítá to od nuly atd... až dostanu českou příručku a bude chvilka zkusím jestli se to nedá nějak nastavit. Klidně ať mi bliká rezerva ale potřebuju vědět kolik jsem spotřeboval paliva. Dále nechápu dělení 14l do 5dílků a následně 6l jako "rezerva" to je zvláštní. Ikdyž určitě existují místa na světě kde to opodstatnění má...
Honda CBF 1000 RS:)
21. čvn 2011 08:11 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
JinT:
Naprostý souhlas. Taky to moc nechápu tu signalizaci rezervy. Začne mi tam blikat nějakých 0,1 něčeho, takže stejně nevím, kdy to projedu a mastím k pumpě, kde dotankuju 5 litrů do plný. :)
Liberec - CBF1000 (2010)
23. čvn 2011 21:00 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj vsem,tak jsem se pred tydnem vratil s dovolene,na ktere jsem po alpskych-dolomitskych kopcich(vcetne dalnicniho presunu) najel 235Okm s prumernou spotrebou 5,18l/100km coz si myslim,ze je super spotreba!!!Pro uplnost dodavam,ze po dalnici pres Nemecko jsem jeli 140-150km a dva bocni kufry spotrebe urcite neprospeli.No a v tech kopcich je to relativni,protoze nahoru jedu 2-3-max.4kratkodobe a motor dost toci,zase na druhou stranu dolu clovek jede se zavrenym plynem.Byla to moje prvni delsi dovolena na CBF1000 a jsem maximalne spokojen,je to opravdu polykacka kilometru a s tou mensi rozetou to i po te dalnici slo,ale pokud nekdo jezdi ve dvou+kufry,tak bych tu mensi rozetu nedoporucoval,protoze by musel uz hodne s kvaltama dolu.Ja to mam tak akorat,vazim 72kg a i s temi kufry to bylo tak akorat.Zdravim, blazin

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

02. srp 2011 21:21 #36

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Ahoj
Za tu spotřebu ti gratuluju... já když mám dobrý den jezdím okolo 6.1l/100km stejně jsem docela spokojený.
Protože ad1 jezdíme ve dvou a oba atakulem 80kg+topcase a tankvak... takže naložení je slušné navíc můj styl jízdy není uplně plynulý jezdím podle okolnosti... nevím jestli si motor ještě sedne ale na motorku s objemem 1000 je to určitě dobré. Zatím jsem docela spokojený ikdyž pořád poslouchám zvláštní zvuky a šelesty od plstů a padací rám už leží v garáži,,, :)
Teď zkouším benzín Natural 98... možná zkusím i zvýšit octany ethanolem(už mám připravený upravy filtru a svíček)... Jak něco zjistím dám vědět.
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2011 21:52 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja pridam svoju skusenost.
Mám CBF1000F r.v. 2010 (SC64), po tyzdnovom vylete Rakúsko - Taliansko - Slovinsko (celkom 1550km, z toho cca 600km diaľnice) som mal podľa počítača spotrebu 5.2l/100. Cieľom našej cesty boli Alpy a čim viac zákrut a stúpaní, klesaní.
Diaľnice sme išli miestami 160-170km/h, išiel som sám na moto ale riadne nabaleny - top case, bočné 35l kufre, a valec na zadnom sedadle, viz avatar foto. Dlhodobo sa to držalo na 5,0-5.1, ale po poslednom 500km úseku diaľnice stúpla.
Ked budem mat čas overim ten údaj podľa blockov za tankovanie.
V porovnani s vami mám spotrebu vyššiu A nemyslím že je to štýlom jazdy, Radim sa medzi pohodovych jazdcov... Moto ma teraz cca 12500km.
Poslední změna: 03. srp 2011 14:22 uživatelem boco818.
03. srp 2011 14:21 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

JinT napsal:

To bohužel nespletl neříkám, že bych nenajel 300km ale počítač...začne blikat rezerva a kanistřík nevozím :) maximální dojez nezkouším se spotřebou se zatím držím na 5,5až6l... tak pokud je nádrž na 20ltak je dojez za 300km a pokud bych chtěl jet ekonomicky tak určitě pojedu dááleko :) ale já jsem mluvil o tom jak mají blbě nastavený ten počítač začne mi mizet spotřebované palivo podle kterého se řídím a počítá to od nuly atd... až dostanu českou příručku a bude chvilka zkusím jestli se to nedá nějak nastavit. Klidně ať mi bliká rezerva ale potřebuju vědět kolik jsem spotřeboval paliva. Dále nechápu dělení 14l do 5dílků a následně 6l jako "rezerva" to je zvláštní. Ikdyž určitě existují místa na světě kde to opodstatnění má...


-Kanystřík taky běžně nevozím,šlo jen o zkoušku-kdyby tak někdy náhodou....
-dělení 14l do 5dílků-spíš jde o- 20 l nádrž děleno 5dílky=4 l.To znamená co dílek ,to 4litry.Pokud to sleduješ od plné nádrže-tzn.5 dílků,takk to celkem sedí.
03. srp 2011 16:36 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Koukám všichni máte hezké zážitky z alp:))) taky se tam chci vydat. Já pořád věřím, že spotřeba půjde ještě dolu z osmy už jsem slezl na 6l/100km a je pravda že styl jízdy to moc nerozhodí(ikdyž trochu jo).
Zatím jsem spokojený VÝKON i síla zatím stačí jízdní vlastnosti taky tak nač si stěžovat.
Honda CBF 1000 RS:)
03. srp 2011 16:45 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.913 sekund