Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

• Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Zdarec,6l je ještě dost.Odpovídalo by to spíš poskakování po městě a "kolem komína".To se pohybuju mezi 5,5-5,9 -delší trasy jsou samozřejmě lepší.
Letošní kolečko Lipno-Timmelsjoch-Stelvio-Švýcary-Dolomity-GG-domů-2200km-průměrná spotřeba -rovných 5 l.Je to pravda dáno i kvalitnějším zahraničním benzínem,kdy mám na mašině,(ale i popř.autem) vyšší kilometrové nájezdy.
03. srp 2011 17:02 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

• Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Jak říkám taky čekám že to půjde níž...
A jestli ne budeto špatným zajetím předváděcího motoru který jsem koupil :unsure:
A co tvůj padací rám jak jsi pokročil s upravami malpe...Můj je zatím v garáži. Rozhodl jsem se ho sundat protožepod něj skřípli hadičku odvodnění... nevíc byl přidělaný šikmo. Až bude chvilka budu laborovat.
Honda CBF 1000 RS:)
03. srp 2011 21:29 #42

• Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Můj padací rám?-je to HÉREČKA,jak by řekl Bolek Polívka.Po každé změně výplně jakoby se to zlepšilo,ale pár set km a je to jako dřív.Aktuálně je vyplněný nastříhanou gumou,ale jak chytnu "nerva",tak jej vyliju olovem-buď to bude ok,nebo poletí do kytek.
04. srp 2011 13:23 #43

• Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Jo jsem na tom taky tak buď se to podaří vyřešit nebo zustane v garáži protože bez něj to je o stopro lepší.
Navíc když jsem koupal jak je na motoru přidělaný pokud se motorka sklouzne a nedej bohu se o něco zastaví tak je vyrvanej blok a budu mít práci...Zatím se snažím nespadnou :cheer: tak hodně štěstí při vývoji.
Honda CBF 1000 RS:)
04. srp 2011 16:18 #44

• Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

to Malp:No nechtel jsem byt tady za blbce :),ale kdyz uz jsi to nakousnul,tak ja si take myslim,ze ten benzin maji nejakej lepsi!!Prislo mi,ze masina sla uplne jinak za plynem nez tady doma a pak i startovani bylo ani ne na jedno otoceni,to tady doma se nekdy i 4x prevalí nez chytne,tam se mi to za tyden nestalo ani jednou...Mluvil jsem o tom tady s kolegou a ten mi rikal, ze my cesi jsme zase chteli byt v evrope v necem prvni a jako jedni z mala primichavame ty "ekologicky" sracky do benzinu ve vetsi mire nez ostatni staty a udajne Rakousko,Nemecko a Francie si u evropske komise dojednali vyjimku az do roku 2015, az pak zacnou primichavat....
04. srp 2011 19:57 #45

• Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Dost mě tady zaráží ta spotřeba u nových strojů. Já jsme CBF-ku pořídil jako funglovku. Jen pří prvních 250 km si vzala 6,4 l, ale to jsem se s ní oťukával. Pak už si brala kolem 5,5 l. Co se týká dojezdu, tak ročník 2006 má v příručce napsáný objem nádrže 19,4 l. Po mém maximu 333 km, jsem dojížděl k pumpě skoro na výpary ... před tankováním to v nádrži takřka nešplouchalo. Při tankování po víčko jsem pak do nádrže dostal jen 17,5 l. Takže ani údaj v příručce se nadá považovat za reál co se vejde do nádrže a podle toho taky jezdím k pumpě. Jinak jsem si dal také kolečko o cca 2000 km po Rakousku a Alpách a teorie o lepší kvalitě benzinu nemůžu potvrdit, protože se to na výkonu ani spotřebě nijak neprojevilo.
Poslední změna: 06. srp 2011 17:30 uživatelem Bob.
06. srp 2011 17:26 #46

• Obdržená poděkování 0

Odpověděl Don_Pedro pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, ale zajímalo by mě, jak ostatním ukazují palivoměry. Přijde mi, že ze začátku se ručička skoro nehýbe, do poloviny padá docela pomalu a pak ukazuje polovinu a po 50 km jsem v červeném. Protože ještě nemám odhad, vždy jakmile jde do červeného, jedu k pumpě, v průměru pak tankuji okolo 12-14 litrů. Jednou jsem jel už dost nervózní, protože ručička už byla už skoro pod červeným a bral jsem asi 16,5l. Takže pokud by to bylo, jak psal Bob, pak už tam taky moc nebylo. Třeba u LEADa je to dost podobně, ze začátku klesá ručička pomalu a pak rychleji a rychleji, jenže tam je ručička je 2cm pod červeným a pořád to jede...
27. bře 2012 21:24 #47

• Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

Don_Pedro napsal:

Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, ale zajímalo by mě, jak ostatním ukazují palivoměry. Přijde mi, že ze začátku se ručička skoro nehýbe, do poloviny padá docela pomalu a pak ukazuje polovinu a po 50 km jsem v červeném. Protože ještě nemám odhad, vždy jakmile jde do červeného, jedu k pumpě, v průměru pak tankuji okolo 12-14 litrů. Jednou jsem jel už dost nervózní, protože ručička už byla už skoro pod červeným a bral jsem asi 16,5l. Takže pokud by to bylo, jak psal Bob, pak už tam taky moc nebylo. Třeba u LEADa je to dost podobně, ze začátku klesá ručička pomalu a pak rychleji a rychleji, jenže tam je ručička je 2cm pod červeným a pořád to jede...

Stejná zkušenost. Palivoměr je z tohoto pohledu dle mého názoru téměř nepoužitelný. Naučil jsem se proto používat jeden trip metr na ujeté km od posledního tankování...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
28. bře 2012 09:19 #48

• Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

mám 600s a než palivoměr tak taky podle kilometrů B) i když po čase už si člověk zvykne co to vlastně a kolik ukazuje :woohoo:
28. bře 2012 10:45 #49

• Obdržená poděkování 1

Odpověděl hasa pro téma Re: Spotřeba CBF 1000 r.v. 2006

ahoj sice mám CBF 600 S bez palivoměru ale stejný palivoměr jsem měl na Trnsalpu a přesně tak, ze začátku ručička šla pomalu dolu a pak do půlky do byla větší rychlost a bylo to dost nepřesné a proto jsem se také začal řídit tripem a mám klid
28. bře 2012 12:09 #50

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.652 sekund