Výstava MOTO v Incheba Bratislava

  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem dnes navštívil veltrh moto, rybářství a lodě v Bratislavě. Musím říct, že lepší veletrh jsem ještě nezažil. Naprosto rozdílné proti Brnu a nebo Praze.
Byli k vidění všichni výrobci a navíc každý měl velké množství vystavovaných modelů!
Byl jsem tam se známým a nakonec se ani na lodě a rybářství nedostalo. Jel jsem tam tedy hlavně kvůli motorkám očekávání se naplnilo nadmíru. Myslím, že kdo tam byl to jistě potvrdí.
Na většinu strojů se dalo bez problémů posadit a nebo se jen zeptat a nestalo se mně, že by to neumožnili.
Bylo možné vidět takové skvosty jako novinku DUCATI 1199
= nádhera...
Kdo nebyl tak příští rok vřele doporučuji

Navíc ještě chvála k pořadatelům = kdo přijel na motorce tak měl vstup a parkovné ZDARMA = velká pomoc pro vystavovatele. V Brně by si měli vzít příklad. Tady nic není a ještě za to chtějí balík.

Ještě jednou CHVÁLA
Mějte se Lukáš
18. bře 2012 18:51 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0
Tento ročník bol ozaj lepší ako ten minulý a s tým parkovným a vstupom zadarmo majú u mňa plus, akurát to zverejnili relatívne neskoro (keď som tam s kamošmi nechal na bráne 20€ :dry: ), ale išiel som na druhý deň pozrieť skoro ráno ešte raz a videl som tak bez stresu a tlačenice všetko, čo som chcel B)
Poslední změna: 07. dub 2012 19:12 uživatelem Kibo.
07. dub 2012 19:11 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.330 sekund