moto kosmetika

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

moto kosmetika vytvořil uživatel TomCBF1000

Tak dnes jsem koupil na zkoušku kosmetiku pro moji Hondíí, aby jí to slušelo ) , od firmy MUC-OFF ( dřív jsem používal Motul ). Musím říct, že jsem byl velice mile překvapen kvalitou všech přípravků ( šampon ve spreji 1l, bike sprej 500ml - konzervace hliníkových a ocelových dílů, a 30ml lahvičku na čištění přilby ). Praxe byla taková, že jsem motorku cca 10x stříknul tím šamponem, nechal cca 3 min působit a opláchl vodou ( dokonale se všude umyla - otázka 5 min a totálně bez námahy, dřív jsem dělal tuhle fázi kýblem s vodou a šamponem plus houbu, hadry atd a nikdy nebyl výsledek tak skvělej jak teď) pak jsem vyleštil svody Silichromem a nakonec všechno zastříkl tím Bike sprejem. (plasty samozřejmě voskem na perleťový lak ). Udělalo to takovou krásnou lesklou vrstvu ( pokusil jsem se to nafotit, ale jen mobilem, takže těžko jde zachytit ten lesk). Sprej na přilbu funguje stejně dobře jako ostatní popisované přípravky... skvěle

hodím sem foto ráfku po zaschnutí Bike spreje

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 23. dub 2012 22:01 uživatelem TomCBF1000.
23. dub 2012 22:00 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: moto kosmetika

Kde jsi to koupil? Jsem Jablonečák tak to mám kousek.
A cena? Popřípadě udělej foto. A koupil jsi to jako sadu ? Dík za tip.
Honda CBF 1000 2010
23. dub 2012 22:08 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Don_Pedro pro téma Re: moto kosmetika

Tak to vypadá, že za ty přípravky to nebudou úplně vyhozené peníze, také jsem si chtěl sadu koupit, ale přišla mi dost drahá, nakonec jsem koupil na zkoušku jen sadu na helmu (30ml lahvička a hadřík v zapínací krabičce). ten přípravek na plexi funguje opravdu dobře, to mohu potvrdit. Když dojde, prodávají i velkou lahev na doplnění té malé lahvičky s rozprašovačem, ale nechci vidět tu cenu :laugh: . Ten hadřík jsem čekal jemnější, ale funguje to a asi se tak rychle neušpiní a nezničí. Až dojde Castrol na mazání řetězu, chci koupit i sadu na řetěz s myčkou. Na motorkari.cz na MUC-OFF mazání četl vesměs pozitivní recenze.
23. dub 2012 22:15 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: moto kosmetika

No bylo to docela vtipný... nejdřív jsem si o tom zjistil info na netu ( stránky výrobce a nějaký to foro ), pak jsem koukal kdo to prodává a za kolik. PSI Hubík to má za doporučený ceny www.muc-off.cz/ a pak jsem našel, že by to měl mít i Bikerscrown, tak jsem se u nich stavil ( Liberec, pár metrů od bejvalýho Totalu - na kruháči u dálnice) no a chtěl jsem to zvlášť ( vychází to lépe - ty kartáčky jsem nechtěl, jsou podle mě dost drahý ) a měli tam všechno po 1 kuse až na ten cleaner na přilbu. Snad to během týdne doplní pro další zájemce :-)

Don_Pedro : jojo další věc co si od nich koupím bude ten čistič řetězu, ale ne v sadě - jen samotný strojek
Poslední změna: 23. dub 2012 22:19 uživatelem TomCBF1000.
23. dub 2012 22:15 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Don_Pedro pro téma Re: moto kosmetika

Také jsem kupoval v BC, sada na plexi v krabičce stojí 360, v Hondě měli i samotnou lahvičku za 120 nebo za 170, to už si nepamatuji.
23. dub 2012 22:23 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Don_Pedro pro téma Re: moto kosmetika

TomCBF1000 napsal:


Don_Pedro : jojo další věc co si od nich koupím bude ten čistič řetězu, ale ne v sadě - jen samotný strojek


Ta myčka vychází tuším kolem 500, což není nijak dramatická cena, nedávno jsem viděl podobnou myčku na řetěz u LOUISE ve "slevě" za 20EUR. Jsem zvědav, jak dlouho třeba to čistidlo vydrži, protože lahvičku na plexi mám od pátku a čtvrtka je pryč :)
23. dub 2012 22:27 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: moto kosmetika

1l šamponu mě vyšel na 260 Kč stejně jako 500ml Bike sprej a 120 Kč přípravek na přilbu.

edit: doporučuju stříkat z větší vzdálenosti (cca 40 cm od přilby ), tím se ti pokryje na 1 střik polovina přilby dostatečnou vrstvou a nevypotřebuješ skoro nic... alespoň u mě to tak funguje B)
Poslední změna: 23. dub 2012 22:30 uživatelem TomCBF1000.
23. dub 2012 22:27 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: moto kosmetika

To ještě jde čekal jsem větší palbu.Do Bikerscrownu občas jezdím tak tam juknu.
Honda CBF 1000 2010
23. dub 2012 22:32 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Don_Pedro pro téma Re: moto kosmetika

obchod.bikerscrown.cz/?action=OFFER&SETVYR=TRUE

zde je nabídka BC.

a tady nějaký MUC-OFF návod ;)



aha, sorry, ono v tom výběru nefunguje to zaškrtnutí, takže nahoře zaškrtnout MUC-OFF a klik na hledej
Poslední změna: 23. dub 2012 22:35 uživatelem Don_Pedro.
23. dub 2012 22:33 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: moto kosmetika

škoda, že nemají tu slečnu k nějaký tý sadě :-D hned bych si jí koupil, aby se mi takhle pěkně starala o mašinu :-)
23. dub 2012 22:35 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.934 sekund