Broušení stupaček, hlavního stojánku, sliderů, ...

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Myslim ze osa v ose, resp. ja vo vacsom naklone ako motorka, nejazdim tak ze by som si moto sklapal, bolo to v dost velkej rychlosti, tazko povedat. Ale urcite nie moto pod sebou... skusim sem dat video prejazdu tou zatackou brane z mojej helmy, len ho musim vystrihnut.

EDIT:
po opätovnom vzhliadnutí videa som si už neni istý či išel osa v ose, ale asi som moto sklápal pod seba - takže tam asi bude chyba...bolo to cca v 90kmh
Poslední změna: 23. zář 2014 21:48 uživatelem boco818.
22. zář 2014 23:17 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Já mám ten neorigo centrál a tím se mi drhnout nepovedlo, i když jsem tlačil moto do náklonu na krev. Boční stojan odřenej, šrouby na stupačkách měním furt...:-) Po mé slovinské show bych ale raději brzdil s přitvrzováním zadního tlumiče - potvrzené to nemám, ale mám pocit, že bude chyba v něm, ať už mechanicky, nebo v nastavení...
Praha 4 - CBF 600S 2004
23. zář 2014 09:59 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Boco, kamera je dobrá na to mrknout jak jezdíš. Je to dobré se pak podívat a sám si zhodnotit co a jak dělám dobře nebo špatně a dávat si na to příště pozor. To je dobrý postup k zdokonalení. Vychytat nedostatky.

Zkus si dát kameru dozadu, místo top case a nebo dopředu pokud by to šlo nějak uchytit.

Mrkni na videu i na jízdní stopu, nájezd do zatáček a sleduj i motorku jak se v zatáčce chová, když zatáčíš.
23. zář 2014 16:29 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Pozeral si to moje video?
Da sa z toho usudit ci som moto pod sebou sklapal?

Neviem ako si myslel s tym umiestnenim kamery vpredu alebo vzadu - kam sa ma "pozerat"? Na cestu alebo na mna?
Poslední změna: 23. zář 2014 17:08 uživatelem boco818.
23. zář 2014 17:07 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Stran přizvednutí motorky stojanem to Ernest zná to jsem mu natočil dvakrát... :woohoo: Podle toho videa bych řekl že jsi opravdu moto pod sebe sklápěl... Ikdyž jak jsem jezdil za tebou mě to nepřišlo respektive jsem se na to nesoustředil. Prostě se trochu posuň a zkus se do zatáčky položit ty pak není náklon tak velký. V Sosnové to šlo už tak, že jsem měl stupačku na zemi celou zatáčku a v utažených zatáčkách mě dvakrát zvednul stojan. Proto jsem se začal do zatáčky pokládat já a trochu vysedat a při stejné rychlosti jsem si skoro neškrtnul... Je fakt, že horský utahováký a nekvalitní povrch nepočítám ne nockamstrasse jsem si o centrál taky málem ustlal protože byla v zatáčce vlna... Přesto mi to video nejde do hlavy podle mě je to zkreslené tím jak hlavu rovnáš tak se těžko určí kam ti jde tělo... Přeci nejsi prvnička aby jsi pod sebe tlačil motor :woohoo:. Jinak stran rychlosti a volby stopy jezdil jsem za Hornetem on bez vysedání a extrémních náklonů bez problémů jezdil stejně jako já někdy i rychleji je to opravdu o volbě stopy(prostě nejhlubší náklon není vždy nejrychlejší)Ovšem dal jsi mi brouka do hlavy a jdu se podívat co mám obroušený já :woohoo: ...
PS: Bacha aby jsi nebrousil víko ventilů jako Eddie.
Honda CBF 1000 RS:)
23. zář 2014 17:31 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

boco818 napsal: Pozeral si to moje video?
Da sa z toho usudit ci som moto pod sebou sklapal?

Neviem ako si myslel s tym umiestnenim kamery vpredu alebo vzadu - kam sa ma "pozerat"? Na cestu alebo na mna?


Jo díval, všiml jsem si několika věcí.
- Ano dá. Je to poznat. (Můžu napsat do zprávy pokud chceš.)
- Nasměrovat na tebe, pokud možno tak, aby byla vidět horní polovina tvého těla a stačí část motorky (cesta není podstatná). Pokud možno co nejdál ať jsi vidět celý včetně hlavy. Nevím jestli to kamerka zvládne, ale myslím, že ano.
Ze předu jsem myslel nějaký záběr pomocí adaptérů, případně přísavkou přes plexi stít - možná je to moc blízko nevím jestli to čočka zabere celé.
23. zář 2014 17:33 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Nebude to istejšie?
23. zář 2014 19:32 #17

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Luhamoto - ano, prosim napíš

Pepe - to nie je pre mna... Bol som 2x a nikako veľmi ma to nenadchlo, navyše o rýchlosť mi nejde...

Sľubujem ze si budem dávať pozor ☺
23. zář 2014 19:41 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
To som chcel čítať
23. zář 2014 19:45 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
On nemůže na slovakia ring.... když má být v Luhačkách :woohoo: a to že ti nejde o rychlost to piš jinde ty lháři :evil: :whistle: On se pořád snaží předjet vlastní stín a pak to takhle vypadá...
Jinak Pepe já bych taky tvrdil okruh je supr, ale nemůžu si pomoct ta naše Sosnová, protože tam se uplně setře výkon a je to čistě o technice a když na tebe někdo kouká nenachodí 100km a může ti poradit vcelku rychle.

Velký okruh podle mě stále nevyužijeme maximálně si tam kákneš když tě budou sekat vlevo i vpravo.... Ovšem jednou si to zkusit chci :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
24. zář 2014 17:24 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.562 sekund