Navigace MOTO at soft nebo hardware

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
ahoj,
kdyz nekam jedu tak doted pouzivam ruzne navigace do telefonu (android). ma to radu nevyhod jako nemoznost pouzivat za deste, spatna viditelnost na slunicku a co me v tuto chvili vadi nejvice ze jsem nenasel zadnej sofware ktery by umoznil motorkarskej rezim. Tim myslim aby se krome nekratsi a nejrychlejsi trasy dala nastavit nejaka "pokud mozno po silnicich nizsi tridy, pekne zatacky a podobne" proste kdyz cloveku jde o to aby si jizdu uzil.
Vim ze Tomtom rider ma nejaky takovy rezim, ale nevim jaka je kvalita, ale u zadnych dalsich navigaci jsem neco takoveho nenasel.
Co me ovsem na rideru stve, je ze ve verzi 3 ktera je ted na trhu nema SD kartu a tudiz kdyz by clovek chtel vyjet mimo mapy co tam ma z vyroby tak ma smulu. Nevite jestli jde nejakym nelegalnim zasahem tam treba nahrat v pripade nutnosti i jine mapy (ze by clovek neco vymazal aby bylo misto).

Kdybyste vedeli o nejake soft navigaci ktera by mela motorkarsky rezim, tak by to bylo nejlepsi, ale jakekoliv zkusenosti s hardwerem take vitany.
Standa.
25. čvn 2012 12:38 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Pozri Garmin Zumo 220.
25. čvn 2012 12:51 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.818 sekund