Blbnutí s CBFkama

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Blbnutí s CBFkama vytvořil uživatel TomCBF1000

Léto máme v plném proudu, tak je myslím čas na otevření této diskuse... Všechno, co jste udělali extrémního s vaším strojem, napište sem a podělte se o své dojmy.

Letos jsem jel na výlet na Grossglockner ( skvěle povedená dovča s přítelkyní jako baťůžek) a protáhli jsme si to až do Itálie. Zpět jsme nestíhali, tak jsme museli jet na 1 zátah po dálnici až domu ( 1150 Km za 12 hodin se zastávkama ) - byl to masakr, ale žádné bolesti pozadí nebo páteře se nedostavily... neskutečně pohodlná ta CBF 1000 F.

Včera jsem si poprvé skusil wheelie a docela mi to napoprvé šlo... zde odkaz -

omluvte kvalitu videa, kamera byla v režimu macro a neostřila.
31. čvc 2012 07:29 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Podle zvuku usuzuji, že jsi zkoušel wheelie na plyn bez spojky.
Poslední změna: 03. srp 2012 18:46 uživatelem Luhamoto.
03. srp 2012 18:44 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Popravdě řečeno šestku mám chvíli,ale zrovna sedlo se mi moc pohodlný nezdá.Asi je to o definici slova pohodlí B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
10. srp 2012 20:25 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

tirak.cz napsal:

Popravdě řečeno šestku mám chvíli,ale zrovna sedlo se mi moc pohodlný nezdá.Asi je to o definici slova pohodlí B)



taky se mi nezdálo ale je to o zvyku,není nepohodlná :) pravda kdysi jsem měl cb 750 a tam bylo obří sedlo pro dva z jednoho kusu super pohodlný,ale zase neměla sportovnější posaz a hlavně podvozek :)
10. srp 2012 20:59 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Mam ji 4 roky . Jezdime porce 300 az 500 km .Nepohodlna je nad 500 , Je to o zviku , ale pohodlnejsi je uz jen velke enduro , nebo gauc . Omluva - momentalne nemam cs klavesnici
10. srp 2012 21:00 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

patek napsal:

Mam ji 4 roky . Jezdime porce 300 az 500 km .Nepohodlna je nad 500 , Je to o zviku , ale pohodlnejsi je uz jen velke enduro , nebo gauc . Omluva - momentalne nemam cs klavesnici


přesně tak dal jsem i 600 teď poslední týden cestujeme velké vzdálenosti jsme na dovči a dá se to,500km je už trochu dost i na velkým enduru :) na malým enduru starší výroby bylo utrpení sedět i 100 km :) -posaz jak na obrubníku :) ale třeba xt 660 model 2007 co jsem měl bylo po 300 km v poho :)
10. srp 2012 21:10 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

V roku 2009 jsem dal se spolujezdcem po slovensku 720 km , ale ke konci to bylo peklo !
10. srp 2012 22:06 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

to Luhamoto : jj zvedla se za plynem s mírným trhnutím řidítkama

je to asi o tom komu co vyhovuje no... první kilometry jsem na ní ujel se starým textilním oblečením a hrozně to sedlo klouzalo a byl jsem z toho dost nervozní, pak jsem si konečně koupil pořádný motorkářský kožený hadry a hle... motorka pohodlná, originál sedlo neklouzavé a celkově větší požitek z jízdy. Btw mám srovnání s V-stromem 650 r.v. 2008 - v kuse sem na něm najel cca 350-400 Km a pozadí a ZÁDA jsem měl tak zničený jak když mě přejede parní válec, ale zase majitel toho stroje na něm ujede i 700 Km a prej je úplně v pohodě.

Mě to sedlo na Hondě prostě vyhovuje. Co mi nevyhovuje jsou strašně škaredý a úzký řidítka... na novou sezonu je vyměním i s heftama a závažíčkama, plus zpětný zrcátka půjdou taky pryč a dám tam sportovnější.
edit : úplně jsem zapomněl na nejzásadnější doplněk... na novou sezonu přibude i powercommander a k tomu laufík od RP tuning s naladěním na brzdě nebo druhá alternativa nějakej levnější výfuck bez commanderu ( ale o tom budu přemýšlet až v zimě a studovat co má větší smysl a proč ).
Poslední změna: 11. srp 2012 07:17 uživatelem TomCBF1000.
11. srp 2012 07:12 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

No,já měl ještě před měsícem Honda Africa twin:-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
11. srp 2012 17:59 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

No tak dobře dojeďte,bez defektu a nehody až domů B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
11. srp 2012 18:02 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.603 sekund