Blbnutí s CBFkama

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

tirak.cz napsal:

No tak dobře dojeďte,bez defektu a nehody až domů B)


díky moc bude se to hodit trošku mi teče vodní pumpa spíš jen prolíná asi tím horkem netuším :)
Poslední změna: 11. srp 2012 19:24 uživatelem Hodys.
11. srp 2012 19:14 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

tirak.cz napsal:

No,já měl ještě před měsícem Honda Africa twin:-)


afica má sedlo celkem veliký v porovnání s jednoválci jako je starý xt nebo suzuki dr,je to nádherný stroj ale je fakt že po určitý době bolí zadek na všem :laugh:
Poslední změna: 11. srp 2012 19:22 uživatelem Hodys.
11. srp 2012 19:17 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

patek napsal:

V roku 2009 jsem dal se spolujezdcem po slovensku 720 km , ale ke konci to bylo peklo !


čeká nás příští středu návrat z dovči asi 670 km tak uvidíme je to zatím nejvíc co kdy pojedu v kuse :)
11. srp 2012 19:20 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

At vam motka vydrzi a dobre dojedete ! Mne na ni spis boli kolena . Nastesti mam padaky a na ne si obcas natahuju nohy jak na choperu .
12. srp 2012 20:14 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

patek napsal:

At vam motka vydrzi a dobre dojedete ! Mne na ni spis boli kolena . Nastesti mam padaky a na ne si obcas natahuju nohy jak na choperu .

↲Ja su prcek tak mi posaz vyhovuje spis bych potreboval delsi ruce
14. srp 2012 23:17 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Tak tedˇk tématu blbnutí. Mám řadovou garáž na relativně odlehlém místě. Kolem vede příjezdová,již šotolinova cesta s kouskem pěkného asvaltu,kde občas cvičím kolečka na minimálce.Na garáži děláme grilovačky.No a onehdá se to maličko zvrhlo,asi špatný vzduch, slivovice to byt nemohla ta byla dobrá.Kolečka už nestačily,drifty se liíbily a rozum se mi ukryl někde ve tmě. Velká rychlost.Konec cesty .Naštěstí sem rychle vystřízlivěl,pustil brzdy, do stupaček, jedna mez, mezi břízy, druha mez a konečně povláčené pole. Skrátím to . Mé krasavici se nic nestalo! Já se stydím ještě teď. Poučení-pred grilovačkou odvážím motku pred barák.Pri poslední sem rozbil jen foťák, ale to byla opravdu špatná slivovice!
18. srp 2012 15:49 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

:-)Stud nebolí,a foťák snad nebude tak drahá záležitost.Hlavní je že si neublížil motorce ani sobě B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
19. srp 2012 00:21 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Neboli , ale chlast a motka nejdou ddohromady . Strizliveho by mne nenapadlo na to v draku sednout ... Alespon si to budu pamatovat ! A ten fotak '' to byla nejaka ludra slivoviica . Na tento veb se neda napsat co se delo , to patri jinde . No a zitra jedem na buchlaky a tam se nic extremniho dit nebude .
19. srp 2012 01:20 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Já mám co dělat ukočírovat kolo, když jedu z nějaký kalby... Může bejt prdel jezdit nadranej třeba na nějakým minibiku nebo malé crossce to zas jo :-D (samozřejmě mimo veškerý provoz )
19. srp 2012 08:46 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

patek napsal:

Neboli , ale chlast a motka nejdou ddohromady . Strizliveho by mne nenapadlo na to v draku sednout ... Alespon si to budu pamatovat ! A ten fotak '' to byla nejaka ludra slivoviica . Na tento veb se neda napsat co se delo , to patri jinde . No a zitra jedem na buchlaky a tam se nic extremniho dit nebude .


na Buchlákách opatrně ,hlavně pozor na cvoky co nemaj pud sebezáchovy ... letos jsem přes ně jel 5x (naposled dnes odpoledne)a téměř pokaždý potkal někoho kdo jel na hraně kolenem po asfaltu...pokaždý mám fakt strach kdy nás někdo sestřelí ... jsem tam viděl zrovna dnes 3 cvoky co to hoblujou...jinak na párty fakt bez motky..zažil jsem týpka který ožralý sedl na litra a v poslední vteřině mu kámoš vyndal klíčky...takže SAFETY FIRST :)
Poslední změna: 19. srp 2012 21:59 uživatelem Hodys.
19. srp 2012 21:56 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.800 sekund