Blbnutí s CBFkama

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

pěkně to klopíš :-)
23. srp 2012 22:09 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Hezky! A kolikátý jsi skončil? ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. srp 2012 08:38 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Pacous napsal:

Hezky! A kolikátý jsi skončil? ;-)


Klučina na big enduru zajel dost dobře. Byl jsem druhý o 2,1 vteřiny. Byl to souboj dvouválce se čtyřválcem. Ale už se blíží další závod, tak bude odveta. :laugh:
Schází větší zrychlení skoro z nulových otáček. CBF 600 trochu ožije až od 4 tis. což je na hodně technické trati pozdě. Chtělo by to větší rozetu, ale protože to jezdím čistě pro zábavu, tak nic na mašině měnit nebudu a závodím s tím co mám.
24. srp 2012 14:29 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Luhamoto napsal:

Pacous napsal:

Hezky! A kolikátý jsi skončil? ;-)


Klučina na big enduru zajel dost dobře. Byl jsem druhý o 2,1 vteřiny. Byl to souboj dvouválce se čtyřválcem. Ale už se blíží další závod, tak bude odveta. :laugh:
Schází větší zrychlení skoro z nulových otáček. CBF 600 trochu ožije až od 4 tis. což je na hodně technické trati pozdě. Chtělo by to větší rozetu, ale protože to jezdím čistě pro zábavu, tak nic na mašině měnit nebudu a závodím s tím co mám.

Gratulace! Solidní výkon!
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. srp 2012 14:30 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Dík.
Zářijová setkání členů CBF clubu s motoškolou v Luhačovicích se již blíží, tak doufám, že na příštím oficiálním srazu CBF clubu budou jen stupačky skrtat o asfalt. :laugh:
24. srp 2012 14:52 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Dr.Pilulkin napsal:

No, naštěstí to bylo docela z úhlu, takže jsem vyvázl jenom s naraženinama. Ale sezona je nejspíš v háji. A netuším, co bude s mašinou. Když jsem to líčil do telefonu technikovi ze servisu, tak jenom smutně poznamenal, že to asi bude na totálku. Ale ještě ji neviděl ani on ani likvidátor pojišťovny. Tak jsem zvědavej. Kdyžtak budou díly k prodeji (i když jich asi moc nebude) :)


na netu je dílů spousta kdybys potřeboval nějaký koupit zrovna vedle ve vesnici prodává kluk téměř vše na tvůj model pokud ji teda budeš opravovat mohl bych ti zprostředkovaně běco sehnat od něj ale kapotáž ani pomocný rám nemá,jsem rád že jsi ok
Poslední změna: 24. srp 2012 21:37 uživatelem Hodys.
24. srp 2012 21:37 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Luhamoto napsal:

Dík.
Zářijová setkání členů CBF clubu s motoškolou v Luhačovicích se již blíží, tak doufám, že na příštím oficiálním srazu CBF clubu budou jen stupačky skrtat o asfalt. :laugh:


gratulace ke krásnému výsledku :)
24. srp 2012 21:47 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

No,z vysočiny jsem se s nějakým klukem domluvil na lešení,a potom se vůbec neozval,tak snad to není on.A opravu týhle motorky bych nechal podle toho,kolik přijde z pojišťovny.Lepší tohle na díly,a koupit jinou.Jen na to nespěchat.

na netu je dílů spousta kdybys potřeboval nějaký koupit zrovna vedle ve vesnici prodává kluk téměř vše na tvůj model pokud ji teda budeš opravovat mohl bych ti zprostředkovaně běco sehnat od něj ale kapotáž ani pomocný rám nemá,jsem rád že jsi ok[/quote]
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. srp 2012 10:16 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Některé situace se špatně předvídají.Například to otáčení.Najede ke krajnici,dá blinkr doleva,počítáš s tím,že chce jen znovu vyjet. V klidu ho objedeš a si v něm.Není kam uhnout.Ješťě,že si nejel doktore rychle.Totálka motky se řeší lépe než v lepším případě zlomeniny.Ať ti to s pošťovnou dobře dopadne!
25. srp 2012 17:22 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Blbnutí s CBFkama

Oprava-ať ti to s pojišťovnou dobře dopadne!
25. srp 2012 19:05 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.931 sekund