CBF 1000 2010 pneumatiky

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

CBF 1000 2010 pneumatiky vytvořil uživatel deep

Cafte...

rad by som vedel ake obutie preferuju majitelia CBF 1000, nakolko som nedavno presedlal na CBFku z Yamahy FZ1 kde som bol zvyknuty obuvat Michelin Pilot Power 2CT.

Momentalne mam na CBF (tak som ju kupil) v predu Metzeler Roadtec Z8 a vzadu Bridgestone BT021.

Popripade obuvate niekto na CBF1000 Pilot Power 2CT?

Dik za rady.
03. zář 2012 12:10 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

Tak tu je o tom popísané hodně

www.hondacbf.cz/forum/2-technicke-otazky...y/75-pneu-na-cbf-600

www.hondacbf.cz/forum/2-technicke-otazky...769-pneu-na-cbf-1000

čo sa týka gúm skôr by som sa díval na štýl jazdy a požadovanú výdrž ..

Ale športturistickou gumou nespravíš chybu ..

a momentálne tu letí
Michelin PilotRoad 3
Dunlop Roadsmart 2

ja napr obúvam Pirelli Angel ST
04. zář 2012 15:45 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl deep pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

fuf... pekne palky...

s tymi Pirelkami si spokojny? cenovo vychadzaju rozhodne najlepsie, ale ja som zatial nemal na ziadnej masine Pirelky...
doteraz len Bridgestone a Michelin...

co sa stylu jazdy tyka tak neplanujem niekde pravidelne drat slidery, skor taka sviznejsia turistika...
hlavne by som sa nerad vykyblil niekam do jarku pri prvom naznaku dazda... v tomto boli Pilot Power 2CT fasa ze velmi slusne drzali aj za mokra...

kazdopadne dik za radu
04. zář 2012 16:54 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky



mokra by som sa nebál

vyššia cena je vykúpená km nábehom .
napr cca 12-16 tis na gumu počítaj ..

Angel mám len krátko cca 500 km, tažko mi je súdit ..
04. zář 2012 20:13 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

Zdarec,já jsem odjel-sadu Conti Road Attack 1-dobrý
-zadní Conti Road Attack 2-dobrá,ale slabá km výdrž(už bych nebral)
-momentálně Michelin Pilot Road 3-najeto zatím jen pár tisíc km,ale zdají se mě asi zatím jako NEJ-za sucha normálka jako ostatní.Ale-celodenní dálkový přesun za mokra (přeháňky až po bouřky) se mě zdál takový "jistější" při vyšších rychlostech než např.první jmenovaná (C.R.At.1) se kterou jsem projel ve srovnatelných podmínkách a jinak byla perfektní.
04. zář 2012 20:56 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
Co se týče gum mám jasno... pokecal jsem si o tom s jedním redaktorem z motohousu a pár mailu s Pepíkem sršněm, výsledek je takový, že budu na novou sezonu kupovat Dunlop Sportsmart Sportmax. Jezdí na nich prej celej motohouse a zatím se jim údajně žádné nevyrovnají pro sportovně silniční použití. Dojezd 10 tis Km plus mínus, možnost plnohodnotné návštěvy okruhu ( konstrukčně je stavěná na určitej tlak lepší přilnavosti na okruhu ).

odjezdil jsem sezonu na Continetalech road attack 1 a jediný co mě na nich docela štvalo, že dělali dost rychle plošku díky 1 směsovému složení, jinak byly v pohodě, ale zatím na CBFce nemám srovnání, takže Dunlopky předveďte co umíte v sezoně 2013!!! :))

ještě doplním, že na Conti road attack jsem najel 10 tis Km a z toho cca 80% s baťůžkem a 30% s plnou zátěží, takže podle mě dobrý výsledek... v tuhle chvíli snesou ještě tak 1-2 tis Km max... tzn dojezdím na nich ještě tuhle sezonu ( zahraničí již neplánuju ).
Poslední změna: 04. zář 2012 21:24 uživatelem TomCBF1000.
04. zář 2012 21:20 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl deep pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

no zatial to vyzera ze pojdem do tych Michelinov PilotRoad3...
zaplat panboh ma to caka az niekedy zaciatkom buducej sezony predpokladam B)
s tym co mam este takych 3-4 tisic kilakov spravim... snad ;)
04. zář 2012 23:07 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
Ty Michelinky jsem četl, že jsou taky hodně dobrý... A na mokru tuším, že snad nejlepší ve své kategorii. Dobrá volba ;-)
05. zář 2012 08:57 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl peca pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

Já jsem zelenáč, nicméně ještě před koncem sezóny jsem se rozhoupal a vyměnil původní Bridgestone, který jsem měl na dovezené motorce. Do zatáček se mi moto semtam zavlnila, přičítal jsem to začátečnickým chybám (ubrání plynu v zatáčce) a zadní pneu měla plošku. Ale byl jsem zvědavej, co udělají nový pneu. Jestli získám trošku jistotu a nebude se mi CBF zdát jako nemotorný autobus.

Dneska ráno jsem přezul - Michelin PilotRoad 3.

Nemůžu moc srovnávat, na CBF 1000 jsem nalítal všehovšudy asi 2500 km (jako moje první velká motorka). První zatáčka, kdy se mi CBF nezavlnila a seděla jak přibitá... to bylo něco pro mě.

Na první benzince se mi chtělo řvát radostí. Respekt mám pořád, ale už se neklepu strachy v každé zatáčce, proč mi moto ujíždí pod zadkem nebo proč se divně vlní. Samozřejmě, neumím brousit stupačky a jsem nováček, ale pocitově je ta moto úplně jinde - mnohem líp se s ní manévruje i v nižších rychlostech a hlevně pěkně sedí. Za mě velké ano!
Poslední změna: 06. říj 2012 17:48 uživatelem peca. Důvod: Edit: chyby :)
06. říj 2012 17:46 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

A kdyby si se zůčastnil našeho "stretnutia" v Luhačovkách,měl bys tý jistoty mnohem víc B)
Jen podotknu,jestli se ti zdá CBF jako autobus,můžu tě ujistit že to není vinou motorky :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
06. říj 2012 17:53 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.957 sekund