CBF 1000 2010 pneumatiky

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl peca pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

tirak.cz napsal:

A kdyby si se zůčastnil našeho "stretnutia" v Luhačovkách,měl bys tý jistoty mnohem víc B)
Jen podotknu,jestli se ti zdá CBF jako autobus,můžu tě ujistit že to není vinou motorky :)


Jojo, Luhačovice jsem vítal, ale bohužel jsem se předem omluvil kvůli kolizi s jinou akcí.

A poznámka k autobusovitosti :) - právěže to mělo co dělat s těma původníma sjetýma pneu, s těma novýma ten pocit rozhodně nemám a je to neskutečná změna ;)
06. říj 2012 19:30 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

peca napsal:

tirak.cz napsal:

A kdyby si se zůčastnil našeho "stretnutia" v Luhačovkách,měl bys tý jistoty mnohem víc B)
Jen podotknu,jestli se ti zdá CBF jako autobus,můžu tě ujistit že to není vinou motorky :)


Jojo, Luhačovice jsem vítal, ale bohužel jsem se předem omluvil kvůli kolizi s jinou akcí.

A poznámka k autobusovitosti :) - právěže to mělo co dělat s těma původníma sjetýma pneu, s těma novýma ten pocit rozhodně nemám a je to neskutečná změna ;)


měl jsem kdysi na suzuki špatně sjetý gumy do hranata a zatáčet se na tom nedalo,na nové jsem neměl a až po prodeji mi pak nový majitel říkal že přezul na nové gumy a motorka se chovala hned jinak...holt gumy jsou gumy
07. říj 2012 12:23 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Neep pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

Ještě k těm pneumatikám.Od samého začátku jsem jezdil Dunlopky ROUDSMART.Skusil jsem i Brněnský okruh a byl jsem s němi velmi spokojen.Výdrž mají kolem 11000km.CHtěl jsem zkusit změnu,tak jsem letos koupil BRIDGESTONE BT023 a po sezoně to budu moci porovnat.
08. bře 2013 12:08 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl deep pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

ja uz som rozhodnuty, idem do tych Michelinov Pilot Road III
08. bře 2013 13:41 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: CBF 1000 2010 pneumatiky

deep napsal:

ja uz som rozhodnuty, idem do tych Michelinov Pilot Road III



Michelinkama rozhodně nešlápneš vedle-já hlásím max spokojenost.
09. bře 2013 19:09 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.751 sekund