Koupit/nekoupit hodně jeté moto?

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
kilometry budou vždy psychický blok a není to lehké rozhodnutí,obdivuji čestnost že je lidé začínají přiznávat a je to dobře,popravdě já bych volil míň kilometrů a novější model(samozřejmě se serviskou) ale záleží na stavu a ceně,třeba sleví a bude to o jiném rozhodování ,pokud bys ji chtěl zkus jít s cenou níž a nebo počkej zima je dlouhá a dá se najít jiná motorka a taky pak čas ukáže jak rychle se tahle prodá třeba bude ještě za měsíc k mání,ale fakt su rád že se konečně nachází motorky,které mají poctivé kiláky,je možné že ty voňavky z inzerátu z dovozu mají i víc :) já měl enduro z Itálie a mělo za 2 roky a 7 měsíců 40tisíc najeto,třeba jednou lidi pochopí a skončí éra stáčení a přijde nám normální mít najeto kolem kila...takhle bych zkusil jít s cenou níž pokud ji chceš ale chtěj raději nový model s míň kilákama serviskou v pěkném stavu(já vím je to hledání a hledání)...ale jak říkám zima je dlouhá a neunáhlit se je potřeba :)
Poslední změna: 06. lis 2012 02:18 uživatelem Hodys.
06. lis 2012 02:12 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Pokial sa predsa rozhodneš a pojdeš na obhliadku,bolo by dobre zmerat tlaky vo valcoch,je s tym trocha robota ale vela Ti to napovie o stavu motora.V jednotlivych valcoch by mali byt rovnake a na ten km najazd nad 10 Atm.Nechaj si ju naštartovat studenu,sleduj či nejdu z motora mechanicke zvuky ak ano stlač spojku či prestanu,nesmia kolisat otačky a nemala by mat modry dym.Z ostatnych časti moto -kotuče,vole v nabojoch,v ktorej polohe su šponovaky na retazy,gumy,celkovy vzhlad,no je toho na roman ale všetko čo objaviš musi mat vpliv na cenu.Rataj s tym že v blizkej dobe sa bude poručat šponovak,rozvodova retaz,spojka,čo su nemale investicie.Preto sa mi ta cena zda vysoka.V dnešnej dobe ponuka prevyšuje dopyt a za tie peniaze sa da zohnat cukrik len treba byt trpezlivy(ale to je len moj nazor)
06. lis 2012 08:02 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Právě, že se mi pořád zdá, že ta cena je trochu nadsazená, ale už slevil z původních 79 tisíc, což mi přišlo úplně mimo mísu. A jsou tam takové drob nosti. Jednou mu padla, takže má malinko hnutý lešení, což je sice kosmetická vada, ale po čase tě začne štvát, že je přístrojovka malinko nakřivo (a to vím moc dobře, protože to samý jsem měl u svý bejvalky) a k tomu jsou ještě malinko prasklé obě kapoty, takže těch drobností je dost.

Zima je dlouhá, to jo, ale zase se těžko hledá den vhodný na testovací jízdu :)

Ale díky za všechny komenty.
06. lis 2012 09:10 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Jen na okraj,v horizontu tří let plánuju GB,IRL.
No a k motorce,pochopil jsem dobře,že takhle jetá motka se prodává za 70 tis. kč?Já vím že ta moje není zrovna leštěnka,ale s ABS r.v.2005 doložených 33 tis.km mazání řetazu,horký hefty,nový gumy a co já vím tak hotový servis i s fakturou za 65 tis. Tak popřemýšlej,ať nešlápneš do ho... teda do lejna,sorry B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
06. lis 2012 19:51 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Jo a ono je to i rozbitý? No tak od toho ruce pryč,a fofrem.Dej si poradit.Nebo za pade,víc ani floka.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
06. lis 2012 19:53 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Vím,že se hůř hledá vhodný den na testování v zimě ,ale najde se ,já kupoval motorku v prosinci , a projel sem se na ni sice pomaleji ale šlo to ,model 2006 do provozu 2007 ,CBF 600 N najeto poctivých 19000 km , koupena v ČR veškeré faktury ,serviska dokonce i faktury od pneumatik co kupoval předchozí majitel ...a cena byla v roce 2010 75 tisíc kč za 3 roky jetou mašinu bez škrábance ,pravda bez výbavy ,ale i tak super cena...dá se najít jen vydrž a hledej dál ...ta motorka,kterou tu řešíme je podle mě drahá a když je ještě padená tak to fakt neber ,leda by musela cena být jak píše tirák tak 50 tisíc...a investice spojka rozvoďák atd,jak psali kluci víš...mají pravdu...v zimě jsou ceny níž než na jaře určitě najdeš a klidně sem dávej tipy na mašiny vybereme tu pravou a rádi poradíme ...šak sme tým no né? všeci tady :) ...hodně štěstí :)
Poslední změna: 07. lis 2012 00:32 uživatelem Hodys.
07. lis 2012 00:26 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Díky, chlapi. Já už se rozhodl, že do ní nejdu a vy jste mi to jenom potvrdili. Budu hledat a když na něco kápnu, hodím sem dotaz. Mimochodem, nemáte někdo zkušenosti s Mototrade.cz z Třebíče? Mašinky vypadají pěkně, jen je mi divný, že mají skoro všechny do 20-25 tisíc, bez ohledu na rok výroby. Taky Motocentrum Tass má pěkné stroje, ale na Motorkářích jsem o nich až tolik chvály nečetl.
Poslední změna: 07. lis 2012 09:28 uživatelem Dr.Pilulkin.
07. lis 2012 09:26 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Je to jednoduchý.V týhle zemi je trend kupovat motorky jen podle kilometrů. A prodejci se přispůsobili,a nejen ti v čechách.Důležitý je mít oči a zkušenost.Nekoupit první vrak za pár kaček.Píšeš že máš najeto,tak víš kam koukat.Volná kyvka,opotřebení brzdových kotoučů a tak.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
07. lis 2012 10:22 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
V mototrade jsem byl mrknout mám to 12km od domu , a když se Ti bude od nich něco líbit , klidně Ti to omrknu...můj dojem z návštěvy je takový,že mají hezkou prezentaci a nachystané motorky na prodej ,ale je to dovoz z Itálie , je potřeba počítat s více kilometrama než to má a taky motorky z Itálie bývají zoxidovaný a lehce rezavý,narozdíl od aut,který jsou z Itálie bez koroze tam totiž motorky jezdí a stojí celoročně venku a je to znát (měl jsem 7 mašin z Itálie a dalších nepočítaně kusů mi prošlo rukama tak to vím :) ) často se to maskuje a různě ladí a zatírá--to dělají všichni dovozci -- ale jak je mašina zoxidovaná není to ono ,na druhou stranu není to jen v Itálii třeba motorky z Anglie to je taky někdy mazec :) ,ale všude se dá vybrat,jen u těch dovozů o to víc prohlížet...mívají tam celkem výběr mašin a pár kluků znám co od nich moto měli a nestěžovali si ...když tam něco najdeš udělám Ti rád tajný průzkum :) jinak Tirák má naprostou pravdu,lidi chtějí málo km a tak se stáčí :) a pak se říká že to dělají dovozci,jenže lidi chtějí málo km a je to furt dokola :) a ti samí co na to nadávali při koupi to při prodeji stočí taky :) páč musí :) ...věřím že všeci dostaneme jednou rozum a tahle hra skončí...stočení moderních budíků stojí až 4000kč :) je to podivná hra...zatím jsem se nezúčastnil osobně naštěstí :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední změna: 07. lis 2012 22:46 uživatelem Hodys.
07. lis 2012 22:28 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Milý Hodýsku,
Jestli v tomhle státě plným debilů věříš na rozum,řekl bych že děláš chybu.
A co jsem kupoval motorku,koupil jsem přiznaně položenou,a s fotkama před opravou.Když je motorka dobře opravená,není co řešit.V našich inzertních novinách a v bazarech to ale vypadá že všichni mají motorky aby je leštili doma v garáži,a potom levně prodali.jezdit? To ani náhodou.A taky jsme tak dobří,že nikdo nebourá.Nevím teda kam se dějou všecky ty rozstřelený motky od nás,a že jich není málo:-( Prostě je to o tom,kdo si co nechá namluvit.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
07. lis 2012 23:04 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.724 sekund