Koupit/nekoupit hodně jeté moto?

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
no a tos neviděl inzeráty typu...prodám auto málo jeté po prvním majiteli , německý důchodce automechanik :laugh: :laugh: :laugh: nejenom že se u nás nejezdí u nás se věří že ani v zahraničí se nejezdí a všeci jsou tam mechanici :laugh:
07. lis 2012 23:20 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Hodysi, díky za nabídku. Kdybys měl náhodou cestu kolem, tak se mi tam líbí tohle VFR . Ty kiláky jsou sice na první pohled pitomost, ale na fotkách vypadá slušně. A úplně špatně nevypadá ani tenhle Fazer .

Každopádně se mi nechce jet nějakých dvěstě kiláků, abych tam našel naleštěný šunky, tak budu rád, když uděláš předprůzkum.
08. lis 2012 10:36 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Ta VFR je mov prima volba.Do Fazera bych nešel,má mnohem měkčí rám než CBF.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
08. lis 2012 11:02 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Jojo, VFR je parádní. U Fazera nevím, nejezdím žádnou pilu, tak si nejsem jistý, jestli bych ten rozdíl v tuhosti rámu poznal. A když budu trochu kacířský na tomhle fóru, tak se mi líbí malinko víc než litrová CBF (třeba ty zlaté USD šavle, mmm...) ;)
08. lis 2012 11:54 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Je to spíš o tom,že pokud se ti někdy náhodou podaří opustit zvolenou stopu třeba do pole nebo někam jinam,(neříkám do stromu,pak už by to bylo jedno),Je Fazerův rám velmi náchylný k deformacím. Sám jsem se rozhodoval mezi Hornetem,Fazerem CBF a VFR,takže vím o čem mluvím. Hornet má měkký rám. Fazer navíc pásmo užitných otáček asi o 1000 výš,takže budeš furt točit. VFR je bezkonkurenční,je to motorka o dvě třídy výš co se týče jízdy i zpracování.Je tam na první pohled poznat původ v závodním čtyřválci do W.Ale ty ceny pro případnou opravu B) . Takže to CBF mi vyšlo jako nejlepší řešení.Ovšem zvažoval jsem podle svých možností a potřeb. Nejlepší je se svézt,a kouknout na veb na ceny ND.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
08. lis 2012 12:19 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Dr.Pilulkin napsal:

Hodysi, díky za nabídku. Kdybys měl náhodou cestu kolem, tak se mi tam líbí tohle VFR . Ty kiláky jsou sice na první pohled pitomost, ale na fotkách vypadá slušně. A úplně špatně nevypadá ani tenhle Fazer .

Každopádně se mi nechce jet nějakých dvěstě kiláků, abych tam našel naleštěný šunky, tak budu rád, když uděláš předprůzkum.



oki v sobotu tam vletím ju :-) jinak jsem koukal i na motobikes Bylany,tam je to podobné,motorky z Itálie,to přidávám jako alternativu,jednou jsem tam byl a mají to tam navoněný fest :) je to všude podobný a máš to blíž je to tady www.tipmoto.com/moto-firmy/detail/29-0-motobikes-s-r-o.html v sobotu Ti nahlásím co jsem zjistil pečlivě to omrknu ...kdyžtak mi hoď číslo mobilu,mám neomezené volání můžu Ti zavolat online až budu na krámě obhlížet ty klisny ju :) jinak VFR já můžu a ani fazer mi nevadí tak se těším že okouknu zajímavý stroje...dám vědět a pisni mi číslo :) koukám že 10.11. v sbotu mají zrovna den otevřených dveří takže to budu mít i se slávou :)
Poslední změna: 09. lis 2012 00:09 uživatelem Hodys.
08. lis 2012 23:55 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Díky, telefon jsem ti poslal do soukromých zpráv.
09. lis 2012 00:05 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Dr.Pilulkin napsal:

Díky, telefon jsem ti poslal do soukromých zpráv.


oki ukládám si číslo a pokecáme :)


můj máš v mobilu :-)
Poslední změna: 09. lis 2012 00:15 uživatelem Hodys.
09. lis 2012 00:12 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
JJ, všim jsem si :) V těch Bylanech mají na pohled pěkný strojky. To bude přebírání... :laugh:

No, ale do Třebíče to nemám o moc dál, takže je to vlastně jedno.
Poslední změna: 09. lis 2012 00:32 uživatelem Dr.Pilulkin.
09. lis 2012 00:28 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Dr.Pilulkin napsal:

JJ, všim jsem si :) V těch Bylanech mají na pohled pěkný strojky. To bude přebírání... :laugh:


Byl jsem tam před dvěma lety pěkná prodejna motorky naleštěný nasvícený :) o tom to ale není :) vezmeme to hodně kriticky a výběr se hned zmenší :) ale potěšilo mě ,že tyhle firmy mají pěkné prezentace a hodně fotek ,něco vybereme...v Bylanech mají tuším 2 CBF
09. lis 2012 00:32 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.570 sekund