Koupit/nekoupit hodně jeté moto?

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Já mám rozhodně daleko k tomu být "...filem". V porovnání s některými z vás jsem stále motocucák, jelikož aktivně jezdím něco přes dva roky a nemám najeto ani dvacet tisíc. Za celou svou "motokariéru" jsem řídil Jawu dvěpade, třipade, BMW F 650 GS, BMW R 1150 R (tu jsem úspěšně roztřískal), A pak tři Hondy - Transalpa, DN-01 a svoji ex-CFB. Na všech jsem se cítil královsky. Malé GS je kostitřas, TA a DN-01 mi přišly trošku slabé, zvlášť DN při své váze 270 kilo je líná mrcha, ale i tak jsem si to užil. Takže mi jde hlavně o to, aby, když je hnusně a nedá se jet, aby mě to jen tak táhlo do garáže se na ni alepoň podívat, přejet rukou po nádrži a těšit se na další kiláky. Je mi celkem fuk, jestli to bude Japonec, Italka, Němka či Britka. Chci se vozit a nenechávat v servisu půlroční plat. Na okruhy nejsem, takže nějaké to vlnění v zatáčce za prvé ani moc nepoznám, protože jedu krutě pod limit a za druhé bych to bral jako součást jejího "charakteru". Když si nesednem, tak přesedlám. Žádná velká značková filozofie v tom není. Hondy mají dobrou pověst a líbí se mi, takže jsou na shortlistu na prvních místech, ale stejně tak se mi líbí spousta jiných a když najdu spolidní kousek za dobrý peníz, tak proč ne? A žabomyší války Hondistů proti Yamahistům a Suzukářům jsou stejně nesmyslné, jako když se fotografové hádájí o to, je-li lepší Canon, Nikon nebo SONY. Tři čtvrtiny z nich nikdy na té "druhé straně" nebylo, ale budou se do krve hádat, že jenom ta jejich je ta pravá. Howgh! Domluvil jsem.
Poslední změna: 11. lis 2012 09:13 uživatelem Dr.Pilulkin.
11. lis 2012 09:11 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Jen jestli bys neměl koupis spíš Indiána,rozuměli by ste si B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
11. lis 2012 10:39 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Pilulkin ještě tento nápad nemít. A trochu se bát, jestli bledá tvář náhodou netrefit hřebík na hlavičku. Uff! :laugh:
Poslední změna: 11. lis 2012 17:29 uživatelem Dr.Pilulkin.
11. lis 2012 17:25 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Indián Pilulkin to napsat velmi dobře...jen Manitů má přehled o všech motorkách a tudíž jen on může říct ,která je nejlepší :laugh: ...mi bledé a rudé tváře nemáme co kritizovat,každá mašina má svůj styl,své kupce a svůj charakter,naštěstí nikdo z nás není zaujatý a myslím že války mazi značkama se nás netýkají ... motorky dělají lidi pro lidi a je hodně různých typů a každý se najde........a díky za to že to tak je...okusil jsem hodně mašin i když jen třeba pár kiláků a vše má něco do sebe ...řečí indiánů ...důležité být aby tvůj železný oř nechlastal příliš ohnivé vody,nepotřeboval být pořád v péči šamana automechanika a neměl najeto 30 x kolem Arizony
11. lis 2012 23:19 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Hodys napsal:

Indián Pilulkin to napsat velmi dobře...jen Manitů má přehled o všech motorkách a tudíž jen on může říct ,která je nejlepší :laugh: ...mi bledé a rudé tváře nemáme co kritizovat,každá mašina má svůj styl,své kupce a svůj charakter,naštěstí nikdo z nás není zaujatý a myslím že války mazi značkama se nás netýkají ... motorky dělají lidi pro lidi a je hodně různých typů a každý se najde........a díky za to že to tak je...okusil jsem hodně mašin i když jen třeba pár kiláků a vše má něco do sebe ...řečí indiánů ...důležité být aby tvůj železný oř nechlastal příliš ohnivé vody,nepotřeboval být pořád v péči šamana automechanika a neměl najeto 30 x kolem Arizony


:-) :silly: :woohoo: :laugh: :lol: :woohoo: :silly: :lol:

1*
chro chro
13. lis 2012 21:11 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Bravo, Hodysi. "palec"

A propó, kdyby kterákoli ze zde přítomných bledých tváří věděla o solidní mašině (tak do 90 tKč) na prodej, jsem stále v SEARCH módu.
Poslední změna: 14. lis 2012 10:53 uživatelem Dr.Pilulkin.
14. lis 2012 10:52 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Dr.Pilulkin napsal:

Bravo, Hodysi. "palec"

A propó, kdyby kterákoli ze zde přítomných bledých tváří věděla o solidní mašině (tak do 90 tKč) na prodej, jsem stále v SEARCH módu.



www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...cbf-600s-413855.html tohle se včera objevilo na motorkářích...má to podezřele málo km ,ale servisku a je z česka nově koupený dalo by se to prověřit přes dekru zda to má ty kiláky mrkni na to
15. lis 2012 09:10 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Take km. sa daju lahšie spoznat,nedotnute kotuče,origo platničky,origo pneu(pozri na datum vyroby)origo retaz,novy vzhlad.Inak je pekna a ja čiernu možem..
15. lis 2012 10:25 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Na obrázcích vypadá moc dobře. Kiláky jsou spíš z říše snů, ale proč se na ni nekouknout, že? Díky za tip. Už mu píšu.
15. lis 2012 10:44 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
I sny se občas plní. :-) Já kupoval svoji CBFku 4 roky starou a měla najeto jen asi 1.700km a vypadala opravdu jak z výroby. Takže možné to je. ...teď si jen říkám, že až ji jednou budu prodávat, tak mi nikdo neuvěří skutečný stav km (dnes jsme někde kolem 19.000km a motorka bude mít příští rok v dubnu 7 let). :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
15. lis 2012 10:53 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 4.762 sekund