Koupit/nekoupit hodně jeté moto?

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
No tak musíš napsat že jedeš tacho už po druhý,a dát ji za 30000,a uvidíš že to ti uvěří všichni B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
15. lis 2012 12:57 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Pán se trochu cukal, když jsem chtěl přijet o víkendu, že prý jsou seriózní obchod a žádná garážovka a mají standardní pracovní dobu - tedy pouze v pracovní dny. Prohlídka o víkendu jen při "opravdu vážném zájmu", což nevím, jakým způsobem tu míru zájmu hodnotí. Ale snad se mi podaří ho zlomit :)
15. lis 2012 17:20 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
V opravdu seriozním obchodě jsem kupoval svoje hadry.Majitel kvůli mě přijel v sobotu odpo ze Špindlerova Mlýna zpět do Hradce králové,abych si u něho mohl koupit Bundu a kalhoty,tenkrát asi za 6000Kč.Jen jsem mu zavolal že stojím před obchodem.

Seriozní obchod poznáš když ti vyjdou vstříct,ne když na tebe kašlou.Opravdu vážný zájem asi znamená,že prostě přivez peníze,a kup. Tenhle pán jen neví co znamená obchod.Je to smůla,potřeboval by kopanec do zadku,a přehodnotit postoje. Pokud zákazník nemá v obchodě hlavní slovo,je něco špatně.Ty máš rozhodovat a platit,on má být rád že ti může prodat.
Takže asi tak B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
15. lis 2012 20:51 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Bohužel, tenhle postoj se u nás ještě nazažil. Pochopil bych, že nechce o víkendu v obchodě trčet kvůli neznámému joudovi, který může, ale taky nemusí přijet, pak koukne na moto a řekne, že čekal něco jinýho a odfrčí.

Ale nakonec mi poslal fotky pneu, řetězovky, brzdovýho obložení TP i servisky, jak jsem si naporoučel, takže asi s tím trochu vnitřně počítá, že dorazím. Poslední tři servisy sice dělal on sám, takže je potenciální možnost, že tam včera nabouchal razítka, ale pokud se domluvíme, pojedu se na ni podívat a uvidí se na místě.

Snad nebude moc kosa, kdybych koupil, tak ať těch devadesát kiláků přežiju :)
15. lis 2012 22:08 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Motku jsem kupoval 25.12. v 20.00 a valil jsem 120 km bo se mi nechtelo ji vazat na vlek.Jen nebud tak choulostivej a rikej si ze za chvili je jaro ;-) Zima je relativni pojem.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
16. lis 2012 07:19 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Poslední tři servisy sice dělal on sám, takže je potenciální možnost, že tam včera nabouchal razítka, ale pokud se domluvíme, pojedu se na ni podívat a uvidí se na místě.

Snad nebude moc kosa, kdybych koupil, tak ať těch devadesát kiláků přežiju :)[/quote]



tech razitek tam moc nebude,pri tech kilometrech :) --- omlouvam se za psani bez carek a hacku jsem v chorvatsku s Katkou NA DOVOLENE :) (TO SI NEDELAM PRDEL, TAKZE VIDIS ZE ZIMA JAK PISE TIRAK JE RELATIVNI :) :) :) ale jsme tu autem na vystave psu takze leto taky uplne neni :) no ale pocasi na projizdku jeste porad v pohode ) jsem zvedavej jak se Ti bude libit motorka hned jsem musel nakouknout,zda jsi na ni mrkl...ja kdysi volal na masinu a prodejce na muj dotaz kolik ma retezovka a jake je win cislo kvuki vyhledani v databazi rekl ,pane to bych musel jit podivat a to teda nevim jestli se mi chce :laugh: :laugh: :laugh: jsou ruzni prodejci ale zalezi na motorce a jen a jen na ni ,vybirej peclive drzim palec,poradne to zkoukni a zkus klidne i Dekru podle technickych prohlidek ti reknou kilaky
16. lis 2012 10:43 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Zítra tam jedu. Podám zprávu.
16. lis 2012 14:22 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Dr.Pilulkin
Jestli jsi ještě v search módu narazil jsem na jeden zajímavý kousek. V podstatě nová motorka.
Moravamotors _ Honda _Valašské Meziříčí

PS: Věřím tomu, že při rychlém odběru by třeba ještě 2 tis. slevil.

PS2: motorka je v záruce. Je koupená v Hondě - Valašské Meziříčí (Moravamotors). Rovněž ji teď majitel prodává v Hondě (Moravamotors).
Poslední změna: 16. lis 2012 17:13 uživatelem Luhamoto.
16. lis 2012 16:54 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
není to eNko,ale já bych do toho z fleku šel,je to fakt krasavec.S klukama se tam trochu znám,ta motorka nemá vadu B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
16. lis 2012 20:31 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Luhamoto napsal:

Dr.Pilulkin
Jestli jsi ještě v search módu narazil jsem na jeden zajímavý kousek. V podstatě nová motorka.
Moravamotors _ Honda _Valašské Meziříčí

PS: Věřím tomu, že při rychlém odběru by třeba ještě 2 tis. slevil.

PS2: motorka je v záruce. Je koupená v Hondě - Valašské Meziříčí (Moravamotors). Rovněž ji teď majitel prodává v Hondě (Moravamotors).



Tak to ziram,v zaruce a pekna motorka,je to sice nahac ale za nas co nahace mame rikam ano :) ,strikacka,novy model v honda zaruce...to je super...rok vyroby 2011 to je mazec
16. lis 2012 20:55 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.837 sekund