Koupit/nekoupit hodně jeté moto?

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Nevahal bych a jel bych tam
16. lis 2012 21:14 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Díky všem za rady, Hodysi, tobě za ochotu zajet do Třebíče i za urgentní informaci z Chorvatska B)

Dnes jsem v Písku koupil tuhle černou krásku. Znovu díky, Hodysi, za tip.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Sto kilometrů na polokapotě ve čtyřech stupních bylo taky dost výživných. Každopádně jsem konečně zjistil, jak brzdí CBF a že moje ex vlastně skoro vůbec nebrzdila.

Do ValMezu jsem nejel, i když nabídka vypadá zajímavě, tak naháč mě prostě nebere.

Doufám, že mi vydrží o dost déle než její předchůdkyně a že se příští rok potkáme na srazu.
Poslední změna: 18. lis 2012 01:30 uživatelem Dr.Pilulkin.
18. lis 2012 01:27 #62

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Vyzera to pekne,gratulujem si muž činu
18. lis 2012 10:59 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Je moc pěkná :) bylo mi potěšením být na dálku u toho , když se kupuje motorka :) myslím ,že obě volby byly správné ,obě krásný motrky z česka se serviskou a tak jsem si říkal zda zvítězí kapotáž nebo naháč :) a vida kapotáž :)
18. lis 2012 20:44 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Je parádní. Pořád kolem ní brousím a říkám si, jestli tam něco nenajdu, ale všechno je jako nové. Už jsem zase zamilovanej :) Proč jen je, sakryš, skoro prosinec? Tahle zima bude dlouhá.

No a i když jsem nad tou svlečenou krasavicí ve ValMezu hodně dumal, tak kapota je pro mě přece jen zásadní závaží. Holt, mám rád své pohodlíčko. B)
18. lis 2012 22:43 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Dr.Pilulkin napsal:

Je parádní. Pořád kolem ní brousím a říkám si, jestli tam něco nenajdu, ale všechno je jako nové. Už jsem zase zamilovanej :) Proč jen je, sakryš, skoro prosinec? Tahle zima bude dlouhá.

No a i když jsem nad tou svlečenou krasavicí ve ValMezu hodně dumal, tak kapota je pro mě přece jen zásadní závaží. Holt, mám rád své pohodlíčko. B)


psal jsem ti smsku hned jak sem toho naháče Luhamoto dal abys měl porovnání a výběr :) a říkal si bude to mít chlapec těžký rozhodování 2 nádherný mašiny mazec :laugh: já se s kapotou svezl a i když naháče miluju musím uznat ,že až přijde čas na výměnu bude to kapotovaná motorka...je to fakt rozdíl a kapotáž je super...moc se mi líbilo jak jsme všeci spolupracovali...jsme dobrý CBF TEAM :laugh:
18. lis 2012 23:23 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Krásna motorka! Gratulujem! Už sa teším keď ju uvidím naživo na zraze ;)
18. lis 2012 23:26 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Dobře si vybral,ať Ti spolehlivě slouží B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
19. lis 2012 10:44 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Dneska jsem využil neskutečného počasí a vyrazil na doplnění nádrže před zazimováním. Navíc ve mě trochu hlodalo to, že při cestě domů od prodejce se jí moc nechtělo do zatáček. Furt měla tendenci se rovnat a když už jsem ji přemluvil, tak byla celá nějaká neklidná. Tak jsem zkusil první věc, co mě napadla a dohustil jsem gumy. Do první zatáčky jsem byl napnutý jak struna - pak si tam lehla a vykrojila ji jako po kolejích. Neskutečný rozdíl. Každopádně dnešek už byl jenom ve znamení pozitivní nálady. Jsem definitivně zabouchnutej do své černošky a brečím, že už bude zima.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 25. lis 2012 08:40 uživatelem Dr.Pilulkin.
25. lis 2012 02:23 #69

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Hlavu hore,ta zima nechuti nikomu ale po takej pauze je nam jazdenie o to vzacnejšie..
-v tych zatačkach ju už neskušaj nechaj to na teplejšie časy
25. lis 2012 10:01 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 2.625 sekund