Kde servisujete svoju CBF?

• Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Kde servisujete svoju CBF?

Ja ted resim seřízení ventilů bohužel az v 52 tkm protoze jsem to už 2x zanedbal a mechanik mi doporučil udělat zaroven i rozvodak že když už to bude rozdelane a navíc ze vcasna vymena řetězu ušetří rozvodova kola a nový řetěz na nich vydrží více co vy na to ? Měnil už někdo rozvody ?
03. srp 2014 22:43 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

• Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Kde servisujete svoju CBF?

Rozvody se mění až když chrastí. Chrastí TI? B) protože jestli ne, tak to fakt nemá smysl :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
26. srp 2014 17:36 #62

• Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Kde servisujete svoju CBF?

tirak.cz napsal: Rozvody se mění až když chrastí. Chrastí TI? B) protože jestli ne, tak to fakt nemá smysl :)

je to pravda zatím nechrastí :) ale včasnou výměnou ušetříš kola a ty pak vydrží déle řetěz je levný kola dražší ,spíš ale jde o to že když teď v nějakých 55 tkm nechám dělat ventily (pořád jsem se k tomu nedostal a dost přetahuju ten interval což mě štve ale futr se jezdí a jezdí :) ) a motorka bude rozdělaná tak už tu výměnu udělám a mám dalších pár let klid než to třeba v 70 rozdělávat znova kvůli rozvoďáku...ve finále je to asi jedno je to spíš preventivní a ušetřím jedno rozdělání navíc hned po Slovinsku musím udělat ty ventily jsem asi jedinej kdo je nikdy nenechal kontrolovat ...ostuda :)
27. srp 2014 14:13 #63

• Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Kde servisujete svoju CBF?

Ja je delal poprve ve 43.tis km a ani se nepohnuly.Mechanik rikal,ze nektere
motory se musi serizovat (ventily) a nektere ne,ale zalezi pry i na stylu jizdy
no a u me to vypada bez serizovani dokud sama nezrezne-ale budu je nadale nechavat kontrolovat i tak.Poprve jsem je nechal delat v Honde po 24.tis,ale tam
si to jen napocitaly-jinak na to nesahly.Jo,neni jak treba Honda CB 750 Seven
Fifty-tam je hydraulicke serizovani vule-se divim,ze se to vice nerozsirilo-bud
je v tom nejaky hacek (moc komplikovane?) nebo davaji vydelat servisum.
28. srp 2014 12:45 #64

• Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Kde servisujete svoju CBF?

Zase chodi do haje jine veci-stator-za ten balik co stoji bych radsi serizoval
ty ventily co 10.tis km.
28. srp 2014 12:47 #65

• Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kde servisujete svoju CBF?

Ta výměna statoru tě nic nestojí takže ventily radši nepřivolávej... Jinak na 24tis se s nimi opravdu nic moc nedělá jen se mají zkontrolovat vůle jsou většinou dobré...
Honda CBF 1000 RS:)
28. srp 2014 18:10 #66

• Obdržená poděkování 96

Odpověděl boco818 pro téma Re:Kde servisujete svoju CBF?

Ja som sa na ventily pri 24tis vysr.. Tu v hlavnej slovenskej dedine už neverím žiadnemu Honda servisu, v každom ma zatiaľ oklamali alebo prácu odflákli a ja som to potom musel dorábať aj tak sám. Takže ak sa mi nepodarí presvedčiť Pepeho tak ich asi nespraví nikto. :(
Poslední změna: 28. srp 2014 20:25 uživatelem boco818.
28. srp 2014 20:24 #67

• Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re:Kde servisujete svoju CBF?

Vymena statoru me nic nestoji?Dobra tedy-tak az mi odejde (doufam,ze ne) tak
mi ho koupis a vymenis zadarmo?Dobra,Jindrichu-beru te za slovo.Az to prijde tak
se ti ozvu.Ernest-servis u Pepeho je JASNA VOLBA-rikal,ze rad pomaha druhym,pry
je to jeho zivotni poslani-rikal cheche.Ja po tom setkani s nim bych take k nemu
jezdil-lec,to mam daleko-ty ne.
28. srp 2014 23:03 #68

• Obdržená poděkování 11

Tož jsem právě přijel od pana Pitra ze Ženklavy. Motor opět běží na všecky čtyři válce, což byl poslední dobou problém. Takže jsem nechal vyčistit karburátory, udělat ventily, podtlaky, vyměnit vzduchový filtr, no a pár maličkostí kolem aby mi motor dál skvěle shell, no a vzal si za to čtyřku. Motorka jede nádherně, takže podle mě všecko super, včetně ceny. Jinam nejedu B) . A jestli si někdo myslí, že jsem to pořádně nevyzkoušel, tak se, kura, důkladně plete :cheer: I když je pravda, že ve sněhu jsem musel ubrat B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
06. úno 2015 11:43 #69

• Obdržená poděkování 11

Tož mi nedá, abych se nezmínil. Dnes mi nějaký doveda před bytovkou z předního brzdiče vyndal odvzdušňovák. Přišel jsem na to sotva jsem dal motorku ze stojanu, takže zůstalo jen u čurákování. Odjel jsem na zadku co bylo třeba, a sháněl nový kus. Jenže všude jsou na objednávku. Opět mě zachránil můj servisman Pepa, který ho jako jediný měl doma. Takže nakonec OK :blush: :woohoo: :whistle:
29. dub 2015 19:45 #70

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.747 sekund