Vydrž motora

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vydrž motora

já taky ještě jezdím dnes jsem vytáhl i mladšího bráchu na varaderu
20. lis 2012 17:32 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vydrž motora

Ten olej stejně na jaře vyměním i když na něj mám najeto 3500km
20. lis 2012 18:35 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Speedy pro téma Re: Vydrž motora

Nedalo mi to a zeptal jsem se kamaráda co dělá v Hondě, jestli nemá nějakou zkušenost. Se 470 000 km se nesetkal, ale říkal, že vůbec není problém s Goldasem se 320 000 km. Také servisovali (někdy na jaře) nějakému Němci ST 1100 Pan European co měl cca 250000 km. K tomu všemu uvedl, že to jsou hlavně starší chlapi a hlavně srdcaři, kteří té mašině dopřejí veškerý komfort a né telata jako my, pro které je moto se 70 tis. mrtvola.
20. lis 2012 21:25 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vydrž motora

Speedy napsal:

Nedalo mi to a zeptal jsem se kamaráda co dělá v Hondě, jestli nemá nějakou zkušenost. Se 470 000 km se nesetkal, ale říkal, že vůbec není problém s Goldasem se 320 000 km. Také servisovali (někdy na jaře) nějakému Němci ST 1100 Pan European co měl cca 250000 km. K tomu všemu uvedl, že to jsou hlavně starší chlapi a hlavně srdcaři, kteří té mašině dopřejí veškerý komfort a né telata jako my, pro které je moto se 70 tis. mrtvola.


to jsou krásný čísla,je fakt že ST i Goldwing mají velkoobjemový motory,ale i tak je to mazec,jak říkáš je potřeba tomu dopřát to co to potřebuje a chovat se dobře a pak se to oplatí velkou výdrží,uvidíme kdo z nás a kolik km bude mít nejvíc :) země kde nestáčí km mají jasno :) tady si možná někdo s dovezenou mašinou říká no má to 30000 to už je dost a přitom neví že má doma veterána se 120000 :lol: je potřeba změnit myšlení lidí a bude dobře :)
Poslední změna: 21. lis 2012 00:57 uživatelem Hodys.
21. lis 2012 00:56 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Vydrž motora

Tak tak,dosiahnut taku cifru chce vernost k jednej kraske,čo može byt pre niekoho velmi tažke
21. lis 2012 17:13 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vydrž motora

plně s tebou souhlasím
21. lis 2012 17:29 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vydrž motora

Pepe napsal:

Tak tak,dosiahnut taku cifru chce vernost k jednej kraske,čo može byt pre niekoho velmi tažke


je to tak , ale jsou fajšmekři co mají rádi jen jeden typ motorky :) a nebo když koupíš tak hroznou motorku že Ti zůstane navěky a nejde prodat tak to pak najedeš vlastně nechtic :laugh:
21. lis 2012 18:32 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Speedy pro téma Re: Vydrž motora

Jak se říká, je to hlavně srdeční záležitost - musí tě to bavit. Znám pár týpků, co vzali peníze a šli koupit B-Kinga a FZ1 - v životě na ničem nejezdili,ale moto se jim líbila. Po měsíci to oba prodávali s tím, že netušili, že ježdění je tak těžké.Už nikdy si motorku nekoupili. Ale to už je do jiného tématu ;)
21. lis 2012 18:56 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vydrž motora

takový lidi nechápu
21. lis 2012 19:21 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vydrž motora

Speedy napsal:

Jak se říká, je to hlavně srdeční záležitost - musí tě to bavit. Znám pár týpků, co vzali peníze a šli koupit B-Kinga a FZ1 - v životě na ničem nejezdili,ale moto se jim líbila. Po měsíci to oba prodávali s tím, že netušili, že ježdění je tak těžké.Už nikdy si motorku nekoupili. Ale to už je do jiného tématu ;)



díky takovým lidem jsou pak v inzerátech půl roku staré motorky na prodej s minimem kilometrů což taky není špatný :) :) :)
21. lis 2012 22:25 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 3.387 sekund