Poloha sedla vs. ovladatelnost

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0

Poloha sedla vs. ovladatelnost vytvořil uživatel peca

Mozna hloupy dotaz vicemene zacatecnika, ale - zkousel nekdo ruzne nastavit vysku sedadla (mam CBF 1000) s cilem zlepsit ovladatelnost v zatackach? Kvuli foukani jsem zkusil snizit sedlo o jeden stupen, jako vedlejsi efekt si namlouvam, ze se zlepsila ovladatelnost diky nizsimu tezisti. Ma nekdo stejnou zkusenost nebo ten centimetr dva nemuze byt poznat? Diky.
22. čvc 2013 21:54 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Podla mna - poloha taziska o 1-2cm nizsie ako taka neovplyvni ovladatelnost k lepsiemu ze by si to poznal.
Co vsak myslim ovplyvni je samotna poloha jazdca, ale toto zalezi od konkretneho cloveka, polohy noh, stupaciek, mne napriklad vyhovuje ak som vyssie, subjektivne sa mi moto lepsie klopi do zataciek a mam o nieco vacsiu istotu. Ak som nizsie, mam viac pokrcene nohy a necitim sa pohodlne (mam 184cm)
23. čvc 2013 16:49 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
A když jsem to já zkoušem na 600kile, (mám ted prostřední polohu) tak u tej nejvýšší jsem zase špatně došlapával při zastavení (177cm)
CBF 600 S 2008
29. čvc 2013 18:16 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
boco818 napsal:

Podla mna - poloha taziska o 1-2cm nizsie ako taka neovplyvni ovladatelnost k lepsiemu ze by si to poznal.
Co vsak myslim ovplyvni je samotna poloha jazdca, ale toto zalezi od konkretneho cloveka, polohy noh, stupaciek, mne napriklad vyhovuje ak som vyssie, subjektivne sa mi moto lepsie klopi do zataciek a mam o nieco vacsiu istotu. Ak som nizsie, mam viac pokrcene nohy a necitim sa pohodlne (mam 184cm)


taky mám 184 cm,a jezdím sedlo na dolní poloze. Nejen že je pro mě lepší místo "na motorce" sedět spíš "v motorce",ale baví mě být blíž asfaltu,a při víc ohnutý noze se líp dává koleno :woohoo:
Samozřejmě je to jen subjektivní pocit. Jo a taky se mi nelíbí ta mezera co vzniká u nádrže při zvednutí sedla. B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. srp 2013 00:17 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.568 sekund