Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

zirael napsal:

jajaj, som tu dlho nebola :) termín mi pravdepodobne sedí, takže sa vidíme ;) teším teším! :kiss:


tak to je super těšíme se na Tebe i DUCATI doufám že společně se spolujezdkyněmi vyrovnáte počet kluků ať je to rovnoprávě rozdělené pěkně půl napůl naše milé motorkářky :)
04. kvě 2013 00:11 #141

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Hodys napsal:

já se těším na Tvou mašinu jsem na ni od podzima moc zvědavý :) už ať to je


No já jsem taky zvědavý na toho akčního chlapíka z Vysočiny :D

A na další členy taky, samozřejmě.



ani nevíš jak mě Tvá slova těší a vím že narážíš na mou malilinkaou snahu pomoc Ti se sháněním motorky :) ...zrovna teď mám trápení utekla mi nádherná motorka pro kámoše (jeho velký sen)jen proto že jsem nechtěl otravovat s prohlídkou ve svátek...pro mě hodně drahé ponaučení ,,,když něco chceš jdi za tím hned,,,chystám se být akčnější protože jinak to nejde a tohle mě vyškolilo
04. kvě 2013 00:59 #142

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Je pondělí večer. Děkuji za maily s rezervací ubytování. pro ty co se neozvali předběžně zamluvím bungalovy.

Bungalovy: 1)Gaštan + Julinka + Eddie75 (2x)
2)Marty11 + Pacouš + Žil + Dr Pilulkin
3)Hodys (2x) + keith (2x)
4)Luhamoto + Tirák + Idealista + JinT
5)Bruty + Zirael(?)+Corvette(?)+ Wextn :-)
6)Malp (?)+ Fazer(?)+Radek (2x?) + Pm23
Chatka: Spyro
Stan : Standa cbf

Nelekejte se rozdělení. ¨Je to jen orientační abych na někoho nezabloudil. Myslím, že jsme lidi a domluvíme se :-). Zítra tedy volám cca 6x bungalov, 1x chatka
chro chro
06. kvě 2013 20:47 #143

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

nejvíc se mi líbí číslo 5) se smajlíkem :)
06. kvě 2013 21:22 #144

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

keith napsal:

Je pondělí večer. Děkuji za maily s rezervací ubytování. pro ty co se neozvali předběžně zamluvím bungalovy.

Bungalovy: 1)Gaštan + Julinka + Eddie75 (2x)
2)Marty11 + Pacouš + Žil + Dr Pilulkin
3)Hodys (2x) + keith (2x)
4)Luhamoto + Tirák + Idealista + JinT
5)Bruty + Zirael(?)+Corvette(?)+ Wextn :-)
6)Malp (?)+ Fazer(?)+Radek (2x?) + Pm23
Chatka: Spyro
Stan : Standa cbf

Nelekejte se rozdělení. ¨Je to jen orientační abych na někoho nezabloudil. Myslím, že jsme lidi a domluvíme se :-). Zítra tedy volám cca 6x bungalov, 1x chatka



Zdarec, OK,beru na vědomí,pokud ještě nebudu na cestách,tak určitě přijedu (sólo).
06. kvě 2013 21:31 #145

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:

nejvíc se mi líbí číslo 5) se smajlíkem :)


Nj,ale nedostaneš se do koupelny B) ani ráno ani večer :laugh: a nakonec odjedeš s nalakovanýma nehtama ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
07. kvě 2013 01:36 #146

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

tirak.cz napsal:

Hodys napsal:

nejvíc se mi líbí číslo 5) se smajlíkem :)


Nj,ale nedostaneš se do koupelny B) ani ráno ani večer :laugh: a nakonec odjedeš s nalakovanýma nehtama ;)


Michal má prší plášť...ráno se proběhne rosou smáčenou trávou a bude mu hej :-) :-) :-) .-)
chro chro
07. kvě 2013 07:40 #147

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj.
Rad bych priobjednal chatku pro dva, tedy bylo-li by to mozne a nebyl by problem.
Díky
07. kvě 2013 08:53 #148

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

hodím sem takový menší itinerář pro navnadění

den první pátek 7.6.

Od dvou hodin až do večera Vás budeme s Keithem netrpělivě očekávat v Kempu Bítov na Vranovské přehradě...14:00 je čas od kdy je možné se ubytovat v chatkách,bungalovech,stanech nebo někdo pod širákem jako vybraný hlídač motocyklů :) (očekávám příval dobrovolníků na tuhle noční činnost ale myslím že to nebude potřeba :laugh: ) první den bude klasicky odpočinkový s večerním posezením a opékáním buřtů zajistíme 5 kilo špekáčků a na místě se podělíme a finančně vyrovnáme :) (bude to historicky první opékání CBF clubu takže jedinečná příležitost :laugh: ),pokud bude někdo mít zájem a přijede brzy může si půjčit lodičku,nebo se vykoupat,popřípadě dáme tip na vyjížďku pro Ty kteří jako třeba Tirák nevydrží a nedokáží slézt z motorky :) atd zkrátka takový volný prográmek až do večerního posezení restaurace je otevřená do půlnoci a do 22:00 se vaří a výběr jídel tam je celkem rozsáhlý

den druhý sobota 8.6

ráno v 6:30 rozcvička,státní hymna a vyvěšení vlajky,běh kolem přehrady a 100 žabáků...to platí hlavně pro olympijský tým pod vedením Zadara Volaniče co v tom termínu má soustředění hned vedle nás.....
pro nás je směrodatné se tak do 8:30 vysoukat z pelechu najíst se - DŮLEŽITÁ INFORMACE JE ŽE POKUD CHCE NĚKDO SNÍDANI JE POTŘEBA JI OBJEDNAT NA SOBOTU 2 DNY DOPŘEDU COŽ S KEITHEM NA SOBOTU RÁDI ZAJISTÍME UŽ VE ČTVRTEK PODLE VAŠICH OBJEDNÁVEK CO NÁM PISNETE ZDE NA KLUB ,NA NEDĚLI PAK STAČÍ OBJEDNAT BĚHEM PÁTKU ...a v 10:00 vyrazíme na výlet směr muzeum motorismu Znojmo , tam budeme asi cca v 11 hodin a po prohlídce výlet směr Rakousko a máme i variantu pro Ty kteří nechtějí do Rakouska jinou trasu po Moravě s tím že bychom se popřípadě sešli u malovaného sklípku kde bude další zastávka (podle času můžeme omrknout i bunkry v pohraničí)...pak podle času návrat do kempu a večerní posezení

den třetí neděle 9.6.

ráno snídaně a po sbalení v kempu výlet na rozhlednu Rumburak je to asi 5 km od kempu,a tam obídek a kdo bude muset jet tak odsud přesun domů pro Ty co to mají domů blíž a nespěchají uděláme podle zájmu vyjížďku po okolí

Benzinka je 3 Km od kempu zhruba ,je to Euro oil a má otevřeno od 6:00-20:00,obchody poblíž moc nejsou spíš menší a jak nám bylo řečeno s nedostatkem pečiva :) proto ta informace o snídani,takže pokud někdo bude chtít nakoupit na neděli a nebude chtít snídani v restauraci v kempu (nebo přijede-li někdo až v sobotu a nebude mít snídani objednanou)tak jedině během vyjížďky přes Znojmo v supermarketech

berte to jako hrubý náčrt drobnosti doladíme :-)
07. kvě 2013 20:18 #149

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Solodik napsal:

Ahoj.
Rad bych priobjednal chatku pro dva, tedy bylo-li by to mozne a nebyl by problem.
Díky


KEITH ti ji přiobjedná mluvil jsem s ním pisne ti :)
07. kvě 2013 20:21 #150

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.805 sekund