Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodysi, jsem příjemně unavenej jenom ze čtení tvého popisu :D Trochu mě mrzí, že budu asi muset v neděli odjet už dopoledne, ale i tak to bude výživné.

P.S.: Jestli je tam na jihu nějaká vojenská pevnost, tak to bych bral. Už jsem v žádné dlouho nebyl.
07. kvě 2013 22:11 #151

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Hodysi, jsem příjemně unavenej jenom ze čtení tvého popisu :D Trochu mě mrzí, že budu asi muset v neděli odjet už dopoledne, ale i tak to bude výživné.

P.S.: Jestli je tam na jihu nějaká vojenská pevnost, tak to bych bral. Už jsem v žádné dlouho nebyl.


spíš takové bunkry www.google.cz/search?q=bunkry+u+vranova&...QsAQ&biw=988&bih=634 a nebo tady www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=bunkry+u+...BxfjKTSliRlGOgk0c4OQ
07. kvě 2013 23:16 #152

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Škoda, pořádná pevnost by byla lepší.
08. kvě 2013 00:05 #153

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:

Solodik napsal:

Ahoj.
Rad bych priobjednal chatku pro dva, tedy bylo-li by to mozne a nebyl by problem.
Díky


KEITH ti ji přiobjedná mluvil jsem s ním pisne ti :)


Mám poznačeno, příští týden přiobjednám. Jinak by s ubytováním neměl být problém, je tam spousta, spousta chatek a tuším 14 bungalovů, mimo to asi hektar trávy :-)
chro chro
Poslední změna: 08. kvě 2013 09:23 uživatelem keith.
08. kvě 2013 09:22 #154

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Jarní sraz 2013

Cau nic nepriobjednavat vezme si mou uz objednanou ja nakonec prijedu sam tak beru stan.Jeste nebude sezona v plnem proudu tak čitam ze mista pro stany budou v pohode ne?
08. kvě 2013 15:18 #155

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Program zní nádherně, už se začínám těšit.
Jen bych měl jednu nepatrnou připomínku: jelikož jsou podle dnešních norem špekáčky dělaný z jablečnejch ohryzků a čínskejch novin, přimlouval bych se za nějaký klobásky... B)
Jináč je to teda poskládaný výborně, těším se, až vás všechny konečně poznám osobně ;)
Praha 4 - CBF 600S 2004
09. kvě 2013 08:41 #156

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Re: Jarní sraz 2013

keith napsal:

Mám poznačeno, příští týden přiobjednám. Jinak by s ubytováním neměl být problém, je tam spousta, spousta chatek a tuším 14 bungalovů, mimo to asi hektar trávy :-)


Jasný. Před sezonou by nemělo být natřískáno. Stan by byl v pohodě, leč jedem ve dvou a na stan nezbývá prostor, tak je chatka jasná volba a jelikož jsme skromní lidé :) ,postel se střechou nám bohatě stačí. Vlastně tam budou i lůžkoviny což je max luxus B) . Každopádně díky za přiobjednání. Jinak se připojuji k ostatním co budou chtít snídani. Takže prosim snídani v So 2x..
09. kvě 2013 14:54 #157

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Eddie75 napsal:

Program zní nádherně, už se začínám těšit.
Jen bych měl jednu nepatrnou připomínku: jelikož jsou podle dnešních norem špekáčky dělaný z jablečnejch ohryzků a čínskejch novin, přimlouval bych se za nějaký klobásky... B)
Jináč je to teda poskládaný výborně, těším se, až vás všechny konečně poznám osobně ;)


Po pravdě bych se nebránil...ale jak s dpravou?? 5 kg masa v tom horku na cestě kolem 200 km...hmm a místní uzeniny neznáme... Nicméně díky za připomínku, berem v potaz a kuknem co trh nabízí
chro chro
09. kvě 2013 15:36 #158

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Co to znamená objednat si snídani ? To si mám naporoučet nějaké speciality nebo když si nic neobjednám tak mi alespoň uvaří kafe? Mají něco na výběr nebo co mi dají to sním ? :) :) :)
Né já v celku moc nesnídám tak jestli se i kafe musí hlásit. Dík za reakci.
Honda CBF 1000 2010
09. kvě 2013 16:36 #159

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

keith napsal:

Eddie75 napsal:

Program zní nádherně, už se začínám těšit.
Jen bych měl jednu nepatrnou připomínku: jelikož jsou podle dnešních norem špekáčky dělaný z jablečnejch ohryzků a čínskejch novin, přimlouval bych se za nějaký klobásky... B)
Jináč je to teda poskládaný výborně, těším se, až vás všechny konečně poznám osobně ;)


Po pravdě bych se nebránil...ale jak s dpravou?? 5 kg masa v tom horku na cestě kolem 200 km...hmm a místní uzeniny neznáme... Nicméně díky za připomínku, berem v potaz a kuknem co trh nabízí


zkusím to vymyslet u řezníka tady u nás mám to na sraz 60 km a nechám si poradit co bude dobrý , když mi je hodí do kufru těsně před jízdou bude to ok znám se s ním tak to bude snad cajk :)
Poslední změna: 09. kvě 2013 18:19 uživatelem Hodys.
09. kvě 2013 18:18 #160

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.944 sekund