Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bruty napsal:

Malp
Nad trasou ešte silno premýšľam. Záleží aj na počasí.
Súradnice nepotrebujem, nemám GPS ale stále fičím na papierovej mape :laugh:
Určite vyrazíme v piatok ráno, pôjdem cez Trnavu a odtiaľ mám na výber na Holíč-Hodonín, alebo zabočiť na Budmerice a pozrieť si kaštieľ-dom spisovateľov, a do Malaciek a po diaľnici ďalej podľa tvojej rady... :)
Takže na hranici by sme mohli byť okolo obeda, alebo tesne po (podľa toho kde a ako dlho budeme obedovať)


Zdarec,pokud bys jela přes Malacky,tak mě napadá jedna luxusní cestička-kochačka ,klometrově dobrá,///(ale teď koukám,že jsi docela zdaleka,tak už budete mít dost za sebou a podle mapy by to bylo zdlouhavý hledání.).
Možnosti:-1)bobek na to,jeď podle svého
2)do SZ mě pošli mailovou adresu-napíšu ti pohádku (když jsem za mlada jezdil mototuristický soutěže,tak se takhle nazývala podrobně psaná navigace trasy podle bodů.dědin ,křižovatek ...atd.Když si podle toho zkontroluješ mapu a vytiskneš mail,tak můžeš jet v pohodě podle mailu.
3)někudy projeď do Břeclavi,Poštorné,dál do Valtic -a dál bych ti to zase rozepsal
4) coby "zahraniční mototuristi z daleka" :woohoo: si zasloužíte "gardedámu alebo gardemuža" :woohoo: ,který vás provede zajímavou trasou-pokud to někomu časově sedí.-Popř. je šance,že bych to v práci uhrál na dřívější skončení (pokud mě-(jako občas) neodchytí telefonicky) a udělal si malou projížďku "na vytrávení před Hodysovými klobásky" :) .
03. čvn 2013 20:11 #221

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ďakujem Malp za ochotu :) email som ti poslala v správe :)

Ozaj chcela som sa informovať, ako to vyzerá na mieste našeho stretka. Viem, že Čechy zažívajú ťažké chvíle pod vodným živlom :( Možno by bolo dobré, aby sa ozvali naši členovia ako na tom sú a či sa im podarí na stretko doraziť. Je tu totiž veľké ticho na fóre pred stretkom....
Nechcem robiť paniku, ale v tom najhoršom prípade,
(niektorí ľudia bojujú o svoje domovy a možno aj životy) by sme mohli stretko preložiť o týždeň... či?
Tak píšte, ako na tom ste...
03. čvn 2013 23:07 #222

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bruty napsal:

Ďakujem Malp za ochotu :) email som ti poslala v správe :)

Ozaj chcela som sa informovať, ako to vyzerá na mieste našeho stretka. Viem, že Čechy zažívajú ťažké chvíle pod vodným živlom :( Možno by bolo dobré, aby sa ozvali naši členovia ako na tom sú a či sa im podarí na stretko doraziť. Je tu totiž veľké ticho na fóre pred stretkom....
Nechcem robiť paniku, ale v tom najhoršom prípade,
(niektorí ľudia bojujú o svoje domovy a možno aj životy) by sme mohli stretko preložiť o týždeň... či?
Tak píšte, ako na tom ste...


za sebe můžu říct že vyrazím ve čtvrtek obhlídnout situaci přímo na Vranově a dám sem info aktuálně před dnem D večer v 7 tady bude popis přímo z místa kempu a okolí zajedu tam autem odpoledne...to ticho co tu je přesně vyjadřuje naše pocity z toho co se u nás děje a jsem rád že jsi je prolomila ...ač věřím že víkend na jihu ,,třeba'' celý neproprší tak je mi jasné že situace v jiných městech je vážná a že nálada v celé zemi je smutná a je nám neskutečně líto lidí které to postihlo...jsi srdcařka a rozhodně neděláš paniku ....je dobré znát názor ostatních a jejich konkrétní situaci kterou zažívají a pak se rozhodneme takže poprosím všechny ať sledují fórum a vyslyší Tvůj dobrý nápad a napíší jak na tom jsou a ve čtvrtek večer uděláme závěr takže to sledujte prosím a Tobě Bruty moc děkuji napsala jsi to zcela přesně ve čtvrtek budeme vědět víc
04. čvn 2013 00:13 #223

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Chápu vaše pocity a sám jsem si říkal, jestli je to "vhodné" se bavit, když spousta lidí je na tom hodně špatně. Nechci vypadat jako cynik, ale pokud bych nejel někam "dobrovolničit", což neplánuji, tak je vcelku jedno, jestli strávím víkend doma s rodinou nebo na srazu. Tak jako tak na tom budu mnohem líp než lidi ze zatopených oblastí.

Za mne tedy se srazem počítám a pokud by se přesouval, nevím, jak bych na tom byl s časem v jiném termínu.
04. čvn 2013 00:30 #224

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Jarní sraz 2013

Za současného stavu a pokud by i nadále pršelo, se přikláním k odložení srazu.
Já osobně za deště na sraz nepojedu. Z ježdění a výletů by jsme toho asi stejně moc neměli a spousta lidí by stejně nepřijela.
Nehledě na to, že by nám to docela narušilo celkově program jako opékání atd. což by bylo škoda. Nemám problém s tím, posunout to na lepší počasí.
Poslední změna: 04. čvn 2013 15:05 uživatelem Luhamoto.
04. čvn 2013 15:02 #225

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Jestli by mělo pršet, tak jsem samozřejmě taky pro přesun. Náhradní termín by pro mě ale byl dost velký ořech.
04. čvn 2013 16:29 #226

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Jarní sraz 2013

Samozrejme za pocasi nikdo nemuze.Sleduji predpoved na nasledujici viked a meni se 3x za den.Bydlim 70km od mista srazu smerem k Brnu a povodnova situace je v klidu.Reka Jihlava mirne zvedla jako po kazdem vetsim desti,rano prehanky,odpoledne polojasno silnice suche. :) Tak snad se to pocasi umoudri a sraz probehne.Nekteri budou mit totiž s prelozenim terminu asi problem (bohuzel patrim mezi ne) na druhou stranu domluvit termin aby vyhovoval vsem a k tomu bylo hezke pocasi si myslim ze by bylo dost velke sci-fi.Za me bych to nechal na ten ctvrtek vecer a uvidi se.Pokud by melo celej vikend prset tak jsem taky za presunuti terminu.
04. čvn 2013 17:10 #227

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Wilda69 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Jsem tu nový, nemám do toho co kecat, jistě to stálo mnoho starostí to domluvit, sám jsem sraz organizoval a vím že jsou to nervy to všechno zařídit aby to klaplo. Co to přeložit o měsíc? Nebo dát hlasovat a domluvit další termín jak by se to nejlépe hodilo. vím že lidi jsou po dovolených atd. Je to problém....

Podle předpovědi:
bude zima a asi i pršet. Ale to se dá překousnout. Já nevím-co myslíte? Neberte to prosím zle-je to jen návrh. Klidně to smeťte ze stolu :)
04. čvn 2013 21:11 #228

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

díky moc za první názory určitě necháme úplné rozhodnutí na čtvrtek večer
pište další postřehy a uvidíme dám vědět aktuální situaci jak vypadá kemp atd a domluvíme se
04. čvn 2013 22:55 #229

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Super, že sa tu začalo o tom písať, aj keď si myslím, že sa ešte málo ľudí zapojilo do diskusie... väčšina ste z okolia stretka... Bolo by dobré vedieť názor aj naších Guru - Pacousa a Boba. Nemáte niekto na nich kontakt? Určite by bolo stretko ochudobnené o tento tandem :)
Luhamoto má pravdu, ak máme 2-3 dni presedieť niekde v chatke a nemať možnosť ísť pozrieť okolie a zajazdiť si tak je to na prd... :( (tie špekačky by som vedela oželieť) :)
05. čvn 2013 06:54 #230

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.107 sekund