Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: Jarní sraz 2013

No nevím , ale na žádný termín počasí nemusí vyjít tomu neporučíš. Předpověď je kolen 22 stupňů ale mají být bouřky. S přeložením je několik problémů :( .
V letní sezoně se těžko bude hledat volné místo v kempu pro větší skupinu většinou tak max. pro stany .Většina lidí už má naplánované dovolené a volno v práci takže termín se bude těžko dohadovat . Takže za mne pokud bude v pořádku kemp tak nic nepřesouvat. Jinak je reálný termín až na podzim .
05. čvn 2013 10:10 #231

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Podle předpovědi se to má na víkend podělat skoro všude. Nemám problém jet v dešti, ale zábava to není. A jak píše žil, další termín u mě připadá v úvahu nejdřív v září. A to se konci srpna snad s některými potkáme na cestě do Alp.
05. čvn 2013 10:35 #232

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ja bych byl pro zachovani srazu. Ted o vikendu jsem na tezko prechazel Hostynske vrchy, predpoved byla dost blba, ale nakoec skoro celou dobu bylo pekne.
Nema cenu se predpovedi pocasi tak moc stresovat, jo je to blbe na delsi cestu, ale kazdej mame asi na to vybaveni, takze se to snese (jedu z Prahy).
Kdyz by se to presunulo, tak se to podle me jedna kompletnimu zruseni, vetsinu leta jiz mam naplanovanou a tak bych asi jindy nejel.
05. čvn 2013 13:11 #233

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Návrh v případě zrušení srazu: ti, kdož by se přesto chtěli potkat, můžou odfrčet na Honda Fest na Červenohorské sedlo. Pokoj je za 550 Kč/noc bez jídla, takže docela solidní a bude tam hafo dalších "honďáků".

Stando, pokud pojedu, tak taky z Prahy, že bychom se někde potkali?
05. čvn 2013 13:30 #234

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Jarní sraz 2013

Pridem.
Nic sa nerusi.

Nepremoky mam. Tekuty sveter po dojazde tiez.
05. čvn 2013 16:48 #235

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Karl pro téma Re: Jarní sraz 2013

Zdravím všechny. Na sobotu už mám v práci dovolenou, takže jestli to v pátek nebude "katastrofa" tak já přijedu. Podle předpovědi má být nejhůř právě na Jesenicku, takže ten Honda fest nevím nevím. Ale myslím, že meteorologové sami nevědí co se děje, tak budem doufat, že nám to vyjde.
05. čvn 2013 18:02 #236

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

www.yr.no/sted/Tsjekkia/S%C3%B8r-M%C3%A4.../langtidsvarsel.html

No, žádná hitparáda-je to na zvážení-především vzdáleněších účastníků.

www.yr.no/sted/Tsjekkia/S%C3%B8r-M%C3%A4hren/Okres_Znojmo/
05. čvn 2013 22:16 #237

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

zítra co nejdřív hodím aktuální info přímo z místa srazu z kempu Bítov ...Keith bude na mobilu až v pátek ráno ,takže s ním budu v kontaktu ohledně ubytování pro Ty co budou chtít přijet... mám v pátek dovču takže budu od rána ve střehu a každopádně pokud bude kemp zítra ok tak budu v pátek na Vranově od 13:00 - mám to kousek takže za každýho počasí a uvidím co bude kdo bude chtít dojet a zda to nakonec dáme...a na mobilu 775951213 jsem pořád takže klidně můžete volat a domluvíme se ...vím že je to problém pro ty co pojedou 200km a pochopím když nebudou chtít jet v dešti to je jasné...je tu i možnost pokud bude zájem a nezrušíme to ale bude nás málo udělat později i jiný sraz podle počasí i když jak tu pravdivě zaznělo nikdy to nevychytáme ideálně :) já slibuju že v pátek na Vranclu budu teda pokud zítra nezjistím že kemp je zničený což si ale nemyslím... vše se odvíjí od toho jak to bude vypadat zítra záměrně to nechávám na poslední večer aby to bylo aktuální
05. čvn 2013 23:55 #238

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Noo, já tedy počasí neřeším po loňském ceďáku kdy jsme s JinT a MatesCD jeli krásných 580km ve slejváku (Jablonec nad Nisou,Liberec,Jilemnice)tak tohle je pro mě odpolední výlet.Co se týká Pacouse ten má "chalupu"
v jižních čechách a hned za barákem mu teče Vltava tam to bude asi na hraně. Měli jsme jet původně spolu ale mám trochu obavy... :( Říkal že zavolá. Pokud se nesejdem i vzhledem k povodním tak to vidím až na podzim a to ještě v uvozovkách.Rád bych taky v té době za hranice abych si před zimou dobil baterky... Za sebe:"nerušil bych to".Těšíme se nato půl roku !!!
Howgh.
Honda CBF 1000 2010
06. čvn 2013 00:03 #239

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Zdarec lidicky. Rzhodnuti necham na nejzodpovednejsi osobe a to hodysovi (drzim palce) a plne mu duveruju. Osobne jsem optimista a tvrdim, ze vzdz muze byt hur :-). Jsem pro zachovani terminu srazu, ale podrobim se vetsine. Predpoved neni nejoptimistejsi, nicmene to asi k nasemu stretku patri. Stravu zatim nepotvrzuji, ubytovani je zamluvene, cili plati. pocasi jsem objednal, pripadne jej budu reklamovat.
chro chro
06. čvn 2013 00:34 #240

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.665 sekund